Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 3.6.2019 do 14.6.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

13.6.2019
ASIO NEW, spol. s r.o.

Dnes se zaměříme na oblast, která je v zahraničí standardem, ale u nás se teprve dostává do středu zájmu. Mluvíme o energii potřebné na ohřev teplé vody.

12.6.2019
MEIBES s.r.o.

Membránové expanzní nádoby s inovačním a šetrným řešením k životnímu prostředí a 15 letou zárukou.

12.6.2019
AFRISO, spol. s r.o.

Čerpadlová skupina cirkulace teplé vody WZS 100 slouží pro profesionální a rychlé připojení k zásobníku vody. Integrovaný termostatický směšovací ventil ATM vás ochrání proti opaření horkou vodou.

11.6.2019
ELVL s.r.o.

Elektrické podlahové radiátory BITHERM Floor.E jsou připravené vstoupit do budov s prosklenými fasádami v moderní výstavbě. Naplňují požadavky hygienického a ekonomicky efektivního vytápění budov.

11.6.2019
Zakra s.r.o.

Domovní čistírny jsou ideálním způsobem, jak vyřešit odpad u rodinného domu či rekreačního objektu. Zakra se specializuje na projekty domovních ČOV, získejte levně a rychle projektovou dokumentaci.

11.6.2019
RedEd.cz - čerpací technika

Společnost Pumpa představila vlastní model automatické ponorné vodárny pod značkou LEO. Výkonem se vyrovná konkurenčním modelů, přičemž představuje zajímavou cenovou alternativu.

10.6.2019
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Minulý měsíc jsme zveřejnili první díl série "Rekuperace, která skutečně funguje" o tom, že řízené větrání má mnoho výhod, ale mezi rekuperačními jednotkami můžete najít rozdíly, kterým rozhodně stojí za to věnovat pozornost.

8.6.2019
CAD Studio s.r.o.

Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě, a další autorizovaný partner firmy Autodesk, společnost CAD CAM SYSTEMS, se dohodly na spojení.

5.6.2019
K & V ELEKTRO a.s.

LED pásky jsou velmi variabilní zdroj světla. Jejich nespornou výhodou je možnost tvarování, krácení i nastavování.

5.6.2019
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Vzhledem k vývoji počasí po čtyřech letech opět topí část tepláren až do závěru května, kdy podle vyhlášky definitivně končí topná sezóna. Letos se končí s topením o více než měsíc později než vloni, kdy byla topná sezona mimořádně krátká a teplárny ve většině republiky ukončily vytápění už v polovině dubna.

4.6.2019
HAGLEITNER HYGIENE ČESKO s.r.o.

Potřebujete bezpečnostní nebo produktový list? Pak jednoduše naskenujte aplikací HAGLEITNER scanME čárový kód na příslušném produktu - a už máte všechno po ruce.

3.6.2019
Beton University

Společnost Českomoravský beton, a.s., člen skupiny HeidelbergCement Group, každoročně pořádá vzdělávací semináře Beton University. Tematicky zaměřené semináře jsou vedeny odborníky a mají za cíl informovat účastníky o novinkách v oblasti betonu a stavebnictví.


zpět na aktuální zprávy