Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 12.8.2021 do 20.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

20.8.2021
SanSwiss s.r.o.

PUR jsou bezrámové sprchové zástěny z kvalitních materiálů a s atraktivním designem. Díky masivním pantům, 8mm bezpečnostnímu sklu, stabilizačním vzpěrám a designovému madlu poskytuje řada PUR komfort při sprchování na několik let.

19.8.2021
Viega s.r.o.

Netradiční umístění, vysoký odtokový výkon, snadné čištění a nedostižnou estetičnost nabízí sprchový stěnový žlábek Viega Advantix Vario. Minimalistický vzhled, nízká světlost odtokové linie, kompletní zabudování do stěny, ale rovněž možnost zkracování podle obkladačského plánu na milimetr přesně v rozmezí 300–1200 mm jsou zárukou toho, že si na první pohled samotného odtoku ani nevšimnete.

19.8.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Multi-VAC společně se společností 2VV je partnerem chystaného XII. Sympozia GREEN WAY, které se bude konat 6. až 7. září v Brně - Quality hotel

19.8.2021
A - INVENT s.r.o.

V centru Heršpic v Brně bylo 1. července 2021 firmou Atrium otevřeno nové Centrum dřevostaveb.

18.8.2021
UNITHERM Group, a.s.

NIVOLAIR- snižuje spotřebu tepla a tím i náklady na vytápění. se Používá pro vytápění prostor o výšce (od 4 do 20m) jako jsou skleníky, výrobní a sportovní haly, sklady a autosalóny, garáže atd...

18.8.2021
INSOWOOL s.r.o.

Některé staré roubené stavby mají zachovalou dřevěnou konstrukci, potřebují ale většinou obnovit stěny, okna, dveře a střechu, aby umožnily plnohodnotné bydlení bez velkých nároků na vytápění.

Dvojzásuvky DECENTE s přepěťovou ochranou
18.8.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Televize, stolní počítače, notebooky, wifi routery, pračky i některé ledničky… spotřebičů citlivých na přepětí je v dnešní době celá řada. Jak může pomoci zásuvka s přepěťovou ochranou?

18.8.2021
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Nechce se vám „tahat“ reproduktorové kabely pro zamýšlené ozvučení vaši budovy? Nebo není jak je rozvést? Nevadí. Už žádný zesilovač, žádná složitá kabeláž. Ozvučení proveďte po strukturované kabeláži.

18.8.2021
Guardian

Rezidenci La Casa Sardinera naleznete v oku lahodící krajině španělského Středomoří ve španělské provincii Alicante, jedné z turisticky nejoblíbenějších destinací. Svému genius loci vděčí stavba jedinečnému umístění na vrcholu útesu omývaného tyrkysovými vodami Středozemního moře.

17.8.2021
K & V ELEKTRO a.s.

Chráničky kabelů Kabuflex představují cenovou bombu v možnostech, jak zabránit komplikacím ve vašich kabelových rozvodech. V e-shopu K&V ELEKTRO.cz je nabízíme v různých variantách.

17.8.2021
Sdružení EPS ČR

Pořídili jste si někdy novou pračku, televizi či jiný elektrospotřebič? Potom jste se určitě setkali s pěnovým polystyrenem. Drtivá většina bílého zboží se totiž standardně balí právě do obalů z expandovaného pěnového polystyrenu (zkráceně EPS). Obal se stává odpadem prakticky okamžitě.

17.8.2021
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Poslaneckou sněmovnou prošel zákon o podporovaných zdrojích energie včetně návrhu kompenzace ceny povolenek pro dodavatele tepla a zachování podpory KVET pro stávající zdroje. Zdá se, že odklon od využívání fosilního uhlí a transformace celého oboru teplárenství má smysluplnou budoucnost.

17.8.2021
Knauf Praha s.r.o.

Rok se s rokem sešel a je tu nový Požární katalog Knauf s datem vydání 5/2021. Od jeho prvního vydání v roce 1996 letos uběhlo právě 25 let. Ten právě vydávaný se rozrostl z původních 60 stránek na více než dvojnásobek, tedy 132 stran.

17.8.2021
Justprint.cz s.r.o.

Asi není třeba připomínat oblíbený slogan z reklamy na toaletní papír, který říká, že papír má před sebou velkou budoucnost. Papír lépe funguje při předávání podrobných informací.

16.8.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V současných MaR systémech, a to nejen ve vzduchotechnice, se používá nepřeberné množství tlakových snímačů a převodníků tlaku.

16.8.2021
MEA Water Management s.r.o.

Zadlažďovací poklopy MEA byly instalované na Václavském náměstí v Praze při rekonstrukci dolní části náměstí. Venkovní zadlažďovací poklopy XP jsou určeny na zakrytí technologických vstupů a používají se v kombinaci pro vyplnění venkovní zámkovou dlažbou.

15.8.2021
CIRA Advisory

Nenechte si ujít navazující druhý ročník unikátní networkingové akce určené pro ředitele, zástupce vrcholového managementu firem a CSR manažery, kteří mají ambice budovat synergie mezi byznysem a přírodou. Tentokrát jako součást doprovodného programu Týdne inovací, jehož jsme partnerem.

15.8.2021
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Hliníkové vchodové dveře SimplySmart Design Edition jsou určené speciálně pro segment nízkoenergetických a pasivních staveb. Skvělou izolaci zajišťuje robustní tepelně izolovaný profil s pěti komorami a stavební hloubkou 90 mm, který garantuje velkou stabilitu a dlouhou životnost.

14.8.2021
ATREA s.r.o.

Společnost ATREA s.r.o., sekce Rodinné domy, pro Vás připravila odborná školení, a to formou WEBINÁŘŮ. Webináře jsou rozdělené pro začátečníky, pokročilé a pro zájemce o rekuperační jednotky.

14.8.2021
GAPA MB s.r.o. - rohože a čisticí zóny

Vstupní rohože jsou určeny pro venkovní i vnitřní použití. Průchodem přes čisticí zóny se zachytí až 90 % nečistot a vlhkosti. Prodlužují tak životnost vašich podlah a šetří náklady na údržbu.

13.8.2021
Almeva East Europe s.r.o.

Nerezový komínový systém ALMEVA TW25 je vhodný pro spotřebiče na pevná paliva, zejména pak kamna, která pracují v podtlakovém provozu a je nutné je připojit na externí přisávání spalovacího vzduchu.

13.8.2021
BEST, a.s.

Chcete si užít každé radosti léta? Na vlnách letní pohody k vám připlouvá radostná zpráva: 25% sleva na vybrané terasové dlažby!

12.8.2021
MIPEMI s.r.o.

Vícero kutilů, kteří si troufají vlastnoručně obložit koupelnu, trápí problém výšky. Jak správně založit obklad, pokud se neobkládá “od podlahy“? Podívejme se na problémy výšky a obkladu podrobněji.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama