Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 20.8.2021 do 30.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

30.8.2021
Plancher s.r.o.

Seznamte se s novou generací podlahových krytin. Moderní vinylové podlahy Moduleo v sobě kombinují skvělou funkčnost a unikátní vzhled. Podle odborníků to je jedna z technologicky nejvyspělejších viny

30.8.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

ZAventero od společnosti ZIEHL-ABEGG je mimořádně hygienický, výkonný, robustní a tepelně odolný radiální ventilátor určený primárně pro gastro provozy. Svoje uplatnění nalezne i v dalších aplikacích při kterých se vyskytují olejové výpary, vysoká teplota, vysoká vlhkost

Den Dřevorádů, foto Nadace dřevo pro život
27.8.2021
Nadace dřevo pro život

Akci si užijí rodiny s dětmi a všichni, kteří mají rádi přírodu, les a dřevo, chtějí si užít odpoledne na čerstvém vzduchu a zároveň zjistit zajímavé informace.

27.8.2021
ISOTRA a.s.

Hliníková pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalé souznění moderního designu a praktičnosti. Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI i látková roleta ALFA-ZIP jsou ryze českými výrobky přicházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA.

26.8.2021
GAPA MB s.r.o. - rohože a čisticí zóny

Firma GAPA je specialistou na čisticí zóny a nabízí širokou škálu rohoží, které je dle přání zákazníka možné vyrobit na míru s firemním nebo klubovým logem.

25.8.2021
Laurens Designové Radiátory

Koupelnové radiátory Laurens se vyznačují především originálním designem, variabilní funkčností, širokou nabídkou rozměrů s možností přizpůsobení radiátoru přesně “na míru“ a dlouhou životností.

25.8.2021
Tepelná čerpadla MACH, s.r.o.

Jak je výhodný solární systém a tepelné čerpadlo ve Vašem rodinném domě?

24.8.2021
SUNSYSTEM, s.r.o.

Už nám zbývá posledních pár prázdninových dní a všichni věříme v krásné babí léto. Jak si poslední příjemně teplé dny tohoto roku užít na maximum? Nejlépe pod pergolou! Přinášíme vám pár tipů.

24.8.2021
Domat Control System s.r.o.

U těchto převodníků je nyní nově možnost nastavit si heslo pro zabezpečení webu proti neoprávněnému přístupu.

23.8.2021
EuroClean, s.r.o.

Pitná voda musí být čirá a bez barvy. V případě, že tomu tak není, jsou v ní obsaženy organické nebo anorganické příměsi. Ty mohu i nemusí být hned zdraví nebezpečné.

20.8.2021
ISOTRA a.s.

Název ISOTRA vznikl spojením zkratek ISO od slova „isolation“ jako izolace a TRA od slova „trade“ jako obchod, neboť počáteční aktivity byly postavené na velkoobchodu s těsněním do oken.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama