Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 6.5.2019 do 16.5.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

16.5.2019
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

Školení Praha 30. 5.: Novely zákona o státní památkové péči a stavebního zákona, nové prováděcí předpisy, zásahy na kulturních památkách, v památkových rezervacích, zónách a ochranných pásmech, atd.

15.5.2019
Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Skladovací kontejnery Diskont Depot. Zřejmě minimálně polovina čtenářů vůbec netuší, o co se jedná.... Jak něco takového vůbec funguje? Kam takový název zařadit? Pojďme si ho tedy trochu přiblížit…

15.5.2019
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Díky modernímu vybavení školicího centra Wavin Academy jsme schopni organizovat on-line semináře a školení, tzv. webináře. Využijte našich on-line školení z pohodlí své kanceláře nebo domova!

15.5.2019
ELEKTROBOCK CZ s.r.o.

Máte rádi ČESKÉ výrobky a kvalitní servis? Připravili jsme pro Vás stropní a nástěnná pohybová čidla, která zaujmou nejen svým designem, ale i parametry.

14.5.2019
Moravia Systems a.s.

Zveme vás na 21. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ VODOHOSPODÁŘSKÉ VÝSTAVY VODOVODY-KANALIZACE

14.5.2019
Supellex - svět podlah s.r.o.

Proč si vybrat podlahy z tvrdého dřeva? Není to jen podlaha! Je to největší kus nábytku v místnosti.Když si od nás koupíte dřevěnou podlahu, vyberete si kvalitu, inovaci a úctu k přírodě!

14.5.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od výrobce OBZOR Zlín stojí precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení i výstupní kontroly mechanické a elektrické trvanlivosti.

13.5.2019
AERS s.r.o.

Zveme Vás na prezentaci a prohlídku velkokapacitního bateriového úložiště pro průmyslové použití v provozu, včetně prohlídky nZEB administrativní budovy jako aktivní prvek energetické soustavy.

13.5.2019
EuroClean, s.r.o.

Co se dá v pitné vodě ještě tolerovat, a co už může být zdrojem závažných onemocnění? Z pohledu indikátorů chemického znečištění jsou největším rizikem právě dusičnany.

11.5.2019
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Víte, že 80 % majitelů domů má zkušenost s nízkým či kolísavým tlakem vody? Způsobuje to v domě řadu problémů – jako nízký či kolísavý tlak vody ve sprše, kapající kohoutky, pomalu se plnící toalety nebo špatně zavlažované zahrady.

11.5.2019
WILO CS, s. r. o.

Aplikace a použití ucpávkového čerpadla s motorem ECM.

10.5.2019
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

FACILITY MANAGEMENT není jen správa budov. Na pracovní snídani s Bureau Veritas se dozvíte proč se jím zabývat a jak jej zefektivnit až k úsporám v rozpočtu. Níže uvedeným programem provádí Simon Palupčík a konzultanti Martin Václavík a Lukáš Emingr.

10.5.2019
HOTJET CZ, s. r. o.

TČ HOTJET prošla nezávislou a přísnou certifikací TUV SüdGroup a jsou v nich ty nejlepší součástky, např. kompresor Copeland Scroll, Danfoss, Siemens. Díky efektivitě výroby jsou naše ceny až překvapivě nízké.

9.5.2019
PRIMAGAS s.r.o.

Přemýšleli jste někdy, jakou cestu musí absolvovat náš plyn LPG, než se opravdu dostane až k vám domů nebo do podniku?🤔 Rozhodli jsme se vám to trochu přiblížit v přehledné infografice!


zpět na aktuální zprávy