Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 17.7.2021 do 24.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.7.2021
EuroClean, s.r.o.

Hlavním zdrojem infekčních vod jsou zejména zdravotnická zařízení. V infekčních vodách se nachází nebezpečné organismy. Jaké bakterie a viry zde najdeme čtete v článku.

23.7.2021
Recuair s.r.o.

Hluk je otravnou složkou žití ve městech. A to doslova. Jednak vás ruší a jednak kvůli němu dost velká část populace dostatečně nevětrá. Nejste zrovna fanoušky trash metalu a přitom bydlíte ve městě?

22.7.2021
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Společnost Aquanix instalovala nádrž Columbus XL 8500 l v obci Bělá na Havlíčkobrodsku. Podívejte se na její instruktážní video. Instalace samonosných monolitických nádrží GARANTIA je opravdu snadná.

22.7.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Zdroje vody jsou omezené, proto je s ní potřeba uvážlivě hospodařit. Už jste slyšeli o recyklaci bazénových vod?

22.7.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Jedna z vedoucích společností v oblasti kvality pro průmysl podlah a obkladů. Vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití.

22.7.2021
ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

V novém hangáru na údržbu dopravních letadel, vybudovaném společností JOB AIR Technic na letišti Ostrava Mošnov, byla použita nejvýkonnější LED světla Zumtobel CRAFT, řízená dle intenzity denního osvětlení.

21.7.2021
Signify Commercial Czech Republic s.r.o.

Zjištění společnosti Signify (Euronext: LIGHT), světového lídra v oblasti osvětlení, ukazují, že v EU, kde se osvětlení podle odhadů podílí na celkové spotřebě elektřiny přibližně 10 %, představuje modernizace konvenčních svítidel na LED technologii významnou příležitost, jak Evropské Unii pomoci dosáhnout do roku 2050 nulových emisí uhlíku.

20.7.2021
Domat Control System s.r.o.

Modul analogových vstupů nově v našem HW sortimentu.

19.7.2021
CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

18.7.2021
Metrostav a.s.

Největší česká stavební firma Metrostav obnovuje mateřskou školku v obci Hrušky na Břeclavsku. Již týden po řádění tornáda proběhla pasportizace skutečného stavu a na začátku července dorazila na místo parta stavbařů s několika červenými buňkami a strojním vybavením.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama