Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 25.7.2021 do 3.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.8.2021
Saint-Gobain Building Glass

Sklo TIMELESS díky unikátní vrstvě z oxidů kovu chrání sklo před účinky vodního kamene, korozí i zanesením. Je skutečně lesklé a transparentní a tyto vlastnosti si zachová i po mnohaletém používání.

2.8.2021
MEA Water Management s.r.o.

V jihočeských Vodňanech mohou pěší i cyklisté užívat novou lávku, která je vyrobena z kompozitního materiálu. Nosné prvky, zábradlí i rošt jsou z kompozitu, tedy ze směsi polyesterové pryskyřice a skelného vlákna.

30.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Pro dřevo zabudované ve vlhkém zdivu představují největší nebezpečí škůdci z řad dřevokazných hub.

29.7.2021
SATJAM s.r.o.

Společnost SATJAM, s.r.o., opět potvrdila svou exkluzivitu a důvěryhodnost, a to ziskem nejvyššího stupně certifikátu AAA.

28.7.2021

V Keni chtějí nahradit znečišťující paliva používaná v domácnostech k vaření nezávadným plynem. V rámci nového projektu jej vyrábějí z invazivních vodních rostlin pokrývajících Viktoriino jezero.

28.7.2021
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Mobilní stánek STIEBEL ELTRON v rámci našeho celoevropského turné zavítá i do České republiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost, naplánujte si čas a navštivte stánek. Těšit se můžete na prezentaci reálných produktů a konzultace s našimi odborníky.

27.7.2021
HDL Automation s.r.o.

Společnost HDL Automation s.r.o., dodavatel systémové elektroinstalace, rozšířila produktovou řadu akčních členů o výkonové relé, které se montuje přímo do přístrojové krabice a ne na DIN lištu.

27.7.2021
Almma

Pravděpodobně jste také zaznamenali globální situaci ohledně nedostatku výrobních materiálů a s tím spojený skokový nárůst cen napříč obory. Bohužel tento trend, přes veškerou snahu, už dohání také firmu Almma. Ceny některých hlavních výrobních materiálů dodavatelé v podstatě ze dne na den zvednul o 10-20%.

27.7.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Čisté, jednoduché, rychlé. Např. 200 mm v železobetonu Ø 62 mm jen 5 min. V kombinaci s vysavačem REMS Pull M (viz. str. 36) ideálně vhodný k výrobě jádrových vrtání v dokončených prostorech, např. v obytných, kancelářských nebo průmyslových budovách.

26.7.2021
Alfa Laval spol. s r. o.

Po celém světě se stále více zaměřuje na potřebu zabránit kontaminaci systémů pitné vody. V loňském roce představila Alfa Laval: první řadu tepelných výměníků AlfaNovaTW optimalizovaných speciálně pro zajištění bezpečného a spolehlivého výkonu v oblasti vodovodní vody díky jedinečné konstrukci ze 100% nerezové oceli.

26.7.2021
GEROtop spol. s.r.o.

Montážníci a výrobci tepelných čerpadel slyšte! Společnost Gerotop přináší na český trh novou vysoce ekologickou nemrznoucí kapalinu pro primární okruhy tepelných čerpadel země - voda.

26.7.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vačkové spínače se běžně používají nejen u průmyslových strojů, ale i u zahradních a domácích dílenských přístrojů a nářadí. Co když ale takový přístroj přestane náhle fungovat? Zkontrolujte spínač!

26.7.2021
MEA Water Management s.r.o.

Dešťové a úkapové vody při výstavbě nové hasičské zbrojnice v Praze Holešovicích pomáhala vyřešit MEA Water Management komplexně od zachycení vody po předčištění a retenci.

26.7.2021
Viega s.r.o.

Není nic nepříjemnějšího než linoucí se zápach kanalizace po celém domě. Důvodem může být zpětné nasátí odvětrávaných kanalizačních plynů vzduchotechnikou bez normovaných zpětných klapek, například při náhlých změnách atmosférického tlaku. Avšak nejčastější příčinou je vyschnutí vody, která tvoří zápachovou uzávěru v sifonech zařizovacích předmětů, podlahových vpustí nebo sprchových žlábků.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama