Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 30.8.2021 do 8.9.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

8.9.2021
Thermo-control CZ s.r.o.

Proč jsou bezpečnostní senzory tak důležité? Smart Home nebo inteligentní síť pro automatizaci budov dává uživatelům možnost přizpůsobit si domácnost podle svých potřeb.

8.9.2021
Profibau CZ

Strojní omítání je dnes technikou, kterou velmi často používají specializované společnosti.

7.9.2021
TD metal s.r.o. - Klimatizace GREE a AUX

Věděli jste, že běžných splitových nástěnných klimatizací lze využít kromě chlazení osob také k techničtějším účelům - zejména chlazení vinných sklípků, popř. potravinových provozů, pivnic, řeznictví

7.9.2021
Guardian

V přístavu u dánského města Vejle se v moři tyčí budova, jejíž elegantní křivky upoutají zrak každého kolemjdoucího. Dům nese příznačný název - Fjordenhus, tedy Dům ve fjordu. Jde o návrh dánského výtvarníka Olafura Eliassona a týmu z jeho ateliéru Studio Other Spaces. Skla pro tento unikátní projekt dodala společnost Guardian Glass.

6.9.2021
UNITHERM Group, a.s.

Vytápěním hal pomocí Nivolair snížíme spotřebu tepla cca o 30% a zajistíme bezproblémový ohřev vzduchu v celém prostoru haly s vertikálním teplotním gradientem cca 3°C! Výška instalace 4 až 20 m.

6.9.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Používání tepelných čerpadel je koncepce vytápění a chlazení orientovaná na budoucnost. V případě technologie vytápění a dodávek tepla mají stále větší význam obnovitelné energie a energetická účinnost. Tepelná čerpadla vyžadují extrémně tiché ventilátory.

4.9.2021
Almma

Máte stále doma vedro i přes zatažené vnitřní žaluzie? Nejste sami, kdo tento problém řeší. Interiérové žaluzie Vás sice dokážou poměrně dobře ochránit před pronikajícím světlem, ale jejich velkým nedostatkem je, že místo toho, aby teplo nepouštěly dovnitř, tak naopak teplo akumulují uvnitř místnosti a vyhřívají Vás ještě dlouhou dobu po západu slunce.

2.9.2021
ASIO

S vodou je potřeba uvážlivě hospodařit, ať ji máme stále dost. V mnoha případech můžeme nahradit pitnou vodu vodou dešťovou.

1.9.2021
Lift Components s.r.o.

Výtahová konstrukce LC Beta je plně montovaná / šroubovaná ocelová konstrukce z tenkostěnných profilů. Je certifikovaná a má užitný vzor. Prosklené stěny umožní výhled z výtahu ven do interiéru domu.

Pasivní dům GS PASIV 15, foto G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů
1.9.2021
G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů

Ve výstavbě vede trend snižování energetické náročnosti budov, na stavbu nízkoenergetických staveb a pasivních domů lze i dále čerpat dotaci.

31.8.2021
Domat Control System s.r.o.

V PLC řady wall je nově připravena aplikace pro snadné oživení vstupů a výstupů.

30.8.2021
Tepelná čerpadla Vaillant

Výrobky Vaillant mohou nově komunikovat s ostatními propojenými výrobky Loxone, a to díky otevřenému síťovému protokolu EEBUS pro inteligentní spojení různých platforem v propojené domácnosti.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama