Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 21.4.2019 do 28.4.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

27.4.2019
KORADO, a.s.

Otopný žebřík se stal nezbytnou součástí moderní koupelny. Na trhu dnes najdete koupelnové žebříky mnoha barev i tvarů a se zbytkem prostoru je tak snadno sladíte. KORADO nabízí u všech svých koupelnových těles i variantu originálního a praktického prostorového uchycení.

26.4.2019
PRIMAGAS s.r.o.

Od dubna PRIMAGAS vydal nové ceníky zemního plynu. Spočítejte si úspory při přechodu k PRIMAGASu. Je to snadné a zdarma.

25.4.2019
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

28. 5. 2019 se koná v Praze intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT

25.4.2019
Welt Servis spol. s r.o.

Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer přináší revoluci ve způsobu osoušení. Baterie Donner AutoFlow ušetří v porovnání s klasickými bateriemi 30-60 % vody. Provoz je naprosto bezkontaktní, k zapnutí vody stačí vložit ruce do prostoru umyvadla.

25.4.2019
Cech topenářů a instalatérů ČR

Kurz TEPELNÁ ČERPADLA V TEORII A PRAXI se z technických důvodů neuskuteční dne 25. a 26. dubna, tedy zahájení kurzu se posunuje na 14. a 15. května, + nový termín 21. a 22. května 2019.

24.4.2019
CIKO s.r.o.

Pro stále používanější přívod spalovacího vzduchu komínem je uvedena nově druhá varianta řešení.

23.4.2019
Wolf Česká republika s.r.o.

Zajímá vás jak se mění nároky obyvatelstva na kvalitu prostředí v interiéru nebo jak budou vypadat projekty na moderní stavby budoucnosti? Do jaké míry budeme využívat nové moderní technologie a on-line nástroje v projektování? Zúčastněte se sérii prezentací pro projektanty a architekty, kde se dozvíte řadu velice užitečných informací.

23.4.2019
PVK, a.s.

Voda ze soukromých studní nepodléhá žádné pravidelné kontrol, proto Pražské vodovody a kanalizace doporučují tuto vodu nejméně jednou ročně zkontrolovat. „Je velmi vhodné nechat si ověřit kvalitu vody v akreditované laboratoři, aby majitelé studní měli informaci o vhodnosti používané vody a případně mohli provést opatření vedoucí ke zlepšení její kvality,“ uvedl tiskový mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

Inovativní řešení skladby šikmého střešního pláště společnosti Kingspan Izolace
23.4.2019
Kingspan Izolace

Přihlaste se v pátek 10.5. od 10 do 11 hodin na webinář. Společnost Kingspan Izolace představí inovativní řešení pro šikmé střechy s mezikrokevní izolací nad obytným podkrovím, které splní tepelnětechnické doporučení na hodnotu U při snížení tloušťky skladby pláště oproti použití minerální vlny o 150 mm.

22.4.2019
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Při špatném počasí mohou záplavy a stoupající hladina podzemní vody v domě způsobit závažné škody. Proto jsou kalová čerpadla Grundfos navržena pro bezpečné a účinné odvádění dešťových a odpadních vod ze sklepů, jímek, bazénů nebo jezírek.

21.4.2019
Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia Vás pozýva na konferenciu Obnoviteľné zdroje energie, tento krát na tému „Zásobovanie teplom budov s nulovou potrebou energie“.


zpět na aktuální zprávy