Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 29.4.2021 do 6.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.5.2021
Domat Control System s.r.o.

V rámci dlouhodobé spolupráce vznikl standard pro vybavování prodejen z hlediska měření a regulace. Díky tomuto postupu je systém řízení budov napříč všemi objekty sjednocený.

6.5.2021
FAKRO CZECH s.r.o.

Plánujete nákup střešních oken? Nyní můžete získat prémii až 2600 Kč za nákup balíčku superTrio!

5.5.2021
Protronix s.r.o.

Dostáváme se ke třetímu dílu seriálu, který se týká MNOŽSTVÍ. Množství jídla, které sníme, tekutin, které vypijeme - o to se stará každý. Kolik ovšem vydýcháme vzduchu, tolik potřebného pro život?

5.5.2021
EcoStep s.r.o.

Víte, že existují toalety, které mají oproti splachovacím nečekané výhody? A nejedná se jen o sedací, lze pořídit i pisoár, který funguje bez vody. Krom úspory vody je jeho nesporným plusem to, že nezapáchá, neucpává se a údržba zabere minimum času.

5.5.2021
financer.com

Tyto úvěry se můžou zaměřovat na konkrétní cíl financování: buď jde o půjčení peněz na investice, nebo na provoz.

4.5.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Rigips vydává aktuální Katalog požárně odolných konstrukcí suché výstavby, ve kterém jsou zohledněny nejnovější výsledky zkoušek, expertiz a klasifikací za uplynulé období.

4.5.2021
Hadice RONDO s.r.o.

Pomalu bude začínat sezóna napuštění bazénů. A právě proto bychom se v tomto článku chtěli zaměřit na správný výběr bazénové hadice.

4.5.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Kalová čerpadla DAB řady FX jsou určena pro čerpání odpadních vod.

3.5.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Přístroj na čištění trubek o Ø 20 – 50 (75) mm. Osvědčený, praktický přístroj pro rychlé použití při ucpání trubek, např. v kuchyni, koupelně, na toaletách.

2.5.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Řada LZ obsahuje pět kompaktních venkovních kondenzačních jednotek a širokou paletu připojitelných vnitřních jednotek VRF. Nové jednotky navíc disponují zabudovanými detektory úniku chladiva R32.

30.4.2021
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Konkrétní situace ze stavby aneb Stavební systém HELUZ v praxi, to bude téma dalšího online webináře v pátek 30. dubna od 10 hodin s produktovým manažerem společnosti HELUZ Ing. Pavlem Heinrichem.

30.4.2021
Viega s.r.o.

Popularita netradičních a neokoukaných barev v interiérovém designu stoupá a přirozeně pronikla i do návrhů koupelen. Těmto aktuálním trendům se nově přizpůsobuje sprchový žlábek Advantix Cleviva, který je nyní k dispozici kromě základní barvy ušlechtilá ocel také v barvách antracit, pozlacená, champagne a měděná.

30.4.2021
Duco Tech CZ s.r.o.

V každém systému ústředního vytápění dochází ke znečištění topné vody nebo topného média. Na znečištění se velkou měrou podílí kyslík, který se do systému většinou dostává při doplňování vody. Kyslík způsobuje v systému ústředního vytápění oxidaci: tvoří se oxidy železa.

29.4.2021

Cena elektřiny na burze roste a obchodníci zdražují. Zvýšení cen ohlásil i Lumius. Příští týden budou mít noví zákazníci možnost si nasmlouvat dodávky za staré ceny s garancí ceny až na tři roky.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama