Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 21.7.2021 do 28.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

28.7.2021

V Keni chtějí nahradit znečišťující paliva používaná v domácnostech k vaření nezávadným plynem. V rámci nového projektu jej vyrábějí z invazivních vodních rostlin pokrývajících Viktoriino jezero.

28.7.2021
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Mobilní stánek STIEBEL ELTRON v rámci našeho celoevropského turné zavítá i do České republiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost, naplánujte si čas a navštivte stánek. Těšit se můžete na prezentaci reálných produktů a konzultace s našimi odborníky.

27.7.2021
HDL Automation s.r.o.

Společnost HDL Automation s.r.o., dodavatel systémové elektroinstalace, rozšířila produktovou řadu akčních členů o výkonové relé, které se montuje přímo do přístrojové krabice a ne na DIN lištu.

27.7.2021
Almma

Pravděpodobně jste také zaznamenali globální situaci ohledně nedostatku výrobních materiálů a s tím spojený skokový nárůst cen napříč obory. Bohužel tento trend, přes veškerou snahu, už dohání také firmu Almma. Ceny některých hlavních výrobních materiálů dodavatelé v podstatě ze dne na den zvednul o 10-20%.

27.7.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Čisté, jednoduché, rychlé. Např. 200 mm v železobetonu Ø 62 mm jen 5 min. V kombinaci s vysavačem REMS Pull M (viz. str. 36) ideálně vhodný k výrobě jádrových vrtání v dokončených prostorech, např. v obytných, kancelářských nebo průmyslových budovách.

26.7.2021
Alfa Laval spol. s r. o.

Po celém světě se stále více zaměřuje na potřebu zabránit kontaminaci systémů pitné vody. V loňském roce představila Alfa Laval: první řadu tepelných výměníků AlfaNovaTW optimalizovaných speciálně pro zajištění bezpečného a spolehlivého výkonu v oblasti vodovodní vody díky jedinečné konstrukci ze 100% nerezové oceli.

26.7.2021
GEROtop spol. s.r.o.

Montážníci a výrobci tepelných čerpadel slyšte! Společnost Gerotop přináší na český trh novou vysoce ekologickou nemrznoucí kapalinu pro primární okruhy tepelných čerpadel země - voda.

26.7.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vačkové spínače se běžně používají nejen u průmyslových strojů, ale i u zahradních a domácích dílenských přístrojů a nářadí. Co když ale takový přístroj přestane náhle fungovat? Zkontrolujte spínač!

26.7.2021
MEA Water Management s.r.o.

Dešťové a úkapové vody při výstavbě nové hasičské zbrojnice v Praze Holešovicích pomáhala vyřešit MEA Water Management komplexně od zachycení vody po předčištění a retenci.

26.7.2021
Viega s.r.o.

Není nic nepříjemnějšího než linoucí se zápach kanalizace po celém domě. Důvodem může být zpětné nasátí odvětrávaných kanalizačních plynů vzduchotechnikou bez normovaných zpětných klapek, například při náhlých změnách atmosférického tlaku. Avšak nejčastější příčinou je vyschnutí vody, která tvoří zápachovou uzávěru v sifonech zařizovacích předmětů, podlahových vpustí nebo sprchových žlábků.

23.7.2021
EuroClean, s.r.o.

Hlavním zdrojem infekčních vod jsou zejména zdravotnická zařízení. V infekčních vodách se nachází nebezpečné organismy. Jaké bakterie a viry zde najdeme čtete v článku.

23.7.2021
Recuair s.r.o.

Hluk je otravnou složkou žití ve městech. A to doslova. Jednak vás ruší a jednak kvůli němu dost velká část populace dostatečně nevětrá. Nejste zrovna fanoušky trash metalu a přitom bydlíte ve městě?

22.7.2021
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Společnost Aquanix instalovala nádrž Columbus XL 8500 l v obci Bělá na Havlíčkobrodsku. Podívejte se na její instruktážní video. Instalace samonosných monolitických nádrží GARANTIA je opravdu snadná.

22.7.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Zdroje vody jsou omezené, proto je s ní potřeba uvážlivě hospodařit. Už jste slyšeli o recyklaci bazénových vod?

22.7.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Jedna z vedoucích společností v oblasti kvality pro průmysl podlah a obkladů. Vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití.

22.7.2021
ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

V novém hangáru na údržbu dopravních letadel, vybudovaném společností JOB AIR Technic na letišti Ostrava Mošnov, byla použita nejvýkonnější LED světla Zumtobel CRAFT, řízená dle intenzity denního osvětlení.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama