Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 25.6.2020 do 5.7.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

5.7.2020
DANFOSS, s. r. o.

Danfoss divize Tepelná technika Vás zve na sérii on-line školení v měsíci červenci 2020. Možná i Vás budou inspirovat nejnovější technologie z oblasti Danfoss/DEVI tepelné techniky, praktické ukázky a zajímavé zkušenosti či řešení z našich realizací.

3.7.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory si Vám dovoluje nabídnout v rámci sezónní nabídky ultrazvukový zvlhčovač vzduchu HUMI-ED s LCD displejem zobrazujícím teplotu a relativní vlhkost.

3.7.2020
Viega s.r.o.

Také vám vaše nová koupelna připadá jako ta nejkrásnější na světě? Tak její fotku pošlete do soutěže Viega – koupelna roku. Třeba zjistíte, že váš názor sdílí i odborná porota. Můžete vyhrát víkendový wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně nebo značkové designové župany.

2.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Zvažujete pořízení čističky vzduchu? Podívejte se, jakou vybrat a kdy je vhodné ji pořídit.

2.7.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

V novém termínu s novými přednáškami. Jsme rádi, že Vám můžeme zaslat opět nové informace a doufáme, že máte poznačený nový termín 8.- 9. 9. 2020, kdy se setkáme v Hradci Králové.

Bezpečnost před odjezdem na dovolenou, foto redakce
1.7.2020
MV-generální ředitelství HZS ČR

Hasičský záchranný sbor ČR by chtěl zvýšit povědomí občanů o možných bezpečnostních rizicích a přispět ke snížení množství mimořádných událostí, ke kterým musí hasiči během léta každoročně vyjíždět.

29.6.2020

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 26. týdnu uzavřeno 149 kontraktů na dodávku 176,2 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 209,7 milionu korun.

26.6.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Požární bezpečnost staveb je u konstrukcí suché výstavby Rigips klíčová, proto jí věnujeme maximální a soustavnou pozornost a pravidelně aktualizujeme údaje k jednotlivým požárním konstrukcím.

26.6.2020
URSA CZ s.r.o.

Na Světový den životního prostředí, který lidé oslavili 5. června, byl spuštěn web GlobálníZateplování.cz. Jeho cílem je odlehčenou i naučnou formou informovat o problematice zateplování domů.

26.6.2020
HDL Automation s.r.o.

Jako každý rok neustále rozšiřujeme a vylepšujeme design a funkcionalitu nástěnných ovládacích prvků automatizovaných budov. Co se týče designu zůstáváme u oblíbeného skla, kovu a pro intuitivní ovládání umožňujeme u určitých typů ovladačů zdarma gravírování ikon na tlačítka.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama