Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 30.3.2020 do 6.4.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.4.2020
MARO s.r.o., obchod a projekce

Služby pro profesionály jako je prodej pro podnikatele a montážníky zůstal na všech pobočkách MARO zachován. Pro tyto zákazníky v plné míře nabízíme i službu rozvozu zboží.

6.4.2020
PUMPA, a.s.

Jaro se hlásí o slovo a s ním spojené přípravy na „odzimování“ zahrady nebo setí, což jsou činnosti, které se bez vody neobejdou. Je tedy ideální čas na pár užitečných rad před spuštěním domácí vodárny nebo čerpadla na vaší chatě či zahrádce.

6.4.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Příjemná, komfortní pokojová teplota i v létě. Klimatizace místností je především v soukromých domech stále ještě drahou, spíše luxusní záležitostí.

6.4.2020
REMS Česká republika s.r.o.

Robustní, kvalitní nářadí k čistému, rychlému dělení trubek. S integrovaným řezákem na ochranné vlnovcové trubky. Stabilní provedení z hořčíku. Pro ovládání jednou rukou.

5.4.2020
Ušetřeno.cz

Jak se budou vyvíjet ceny v plynu v příštím roce? Měli bychom se obávat zdražení? Přinášíme odpovědi na otázky, které trápí nejspíš všechny domácnosti využívající zemní plyn.

5.4.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Vzdělávání v oboru nikdy nekončí a pro oblasti zateplování to platí dvojnásob. Společnost KNAUF INSULATION si pro vás v rámci projektu Akademie zateplování připravila nové webináře.

4.4.2020
Flamco CZ s.r.o.

Společnost A-B help ve spolupráci se sponzory, předala hendikepovaným ve Společenství Dobromysl nový minibus, který bude sloužit na převoz klientů, zásobování kavárny a jejich dílny. Je to již 26. minibus, který byl ​předán pro potřebné.

3.4.2020
Trox Austria GmbH, organizační složka

Společnost TROX představuje novou řadu štěrbinových vyústí PURELINE typ PL18 a PL35. Tato nová řada zaujme svým nenápadným designem, snadnou montáží a mnohostranným použitím pro různé typy aplikací.

2.4.2020
Ing. Harazím Vladimír, CSc. - DREKOMA

Zero XR je mlhovací, zvlhčovací zařízení s možností aplikace desinfekčního prostředku do interiérů kanceláří vstupů budov a podobně. Dodání kompaktní technologie v mobilním přepravním boxu.

2.4.2020
Lindström Czech Republic

Otázka udržitelnosti a ekologie hýbe společností čím dál více. Firma Lindström dodržuje zásady udržitelného podnikání a nově nabízí autoservisům možnost členství v EKO klubu.

2.4.2020
ASIO NEW, spol. s r.o.

Začátkem března byla vyhlášena nová výzva (výzva č. 12/2019) podporující decentrální řešení obcí, obcí, které není reálné z ekonomických důvodů řešit centrální čistírnou.

2.4.2020
Domat Control System s.r.o.

Pokud chcete mít představu, jak vypadá náš Merbon Web, můžete si vyzkoušet jeho demo verzi.

1.4.2020
TZB PRO s.r.o.

Při dodávání a realizacích vzduchotechniky, kanalizací a vodovodů je vhodné mít po ruce odborníka, který provede i doprovodné interiérové práce. Když budete mít jednoho dodavatele, máte také větší přehled a jednodušší záruku na odvedené práce.

31.3.2020
Česká agentura pro standardizaci

Připravujeme atraktivní program s mezinárodní účastí a informace k vládnímu přínosu pro digitalizaci a rozvoj českého stavebnictví.

31.3.2020
BEST, a.s.

Hledáte kvalitní terasovou, zámkovou, zatravňovací či velkoformátovou dlažbu? Vsaďte na produkty společnosti BEST, která je již více než 30 let jedničkou na trhu, a vyberte si z tisíce variant dlažeb a dalších prvků pro zahradní architekturu.

31.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Získat čas a zvýšit efektivitu. Energy Valve vznikl dalším vývojem elektronicky řízeného, tlakově nezávislého regulačního kulového kohoutu EPIV firmy Belimo.

30.3.2020
Loxone s.r.o.

Bezpečnostní systém od Loxone nabízí nejen ochranu před zloději, ale také před haváriemi vody nebo požárem. Pokud některý z komponentů zaznamená pohyb, únik vody nebo kouř, ihned reaguje poplachem.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama