Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 9.9.2019 do 18.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.9.2019
Diametral

Nové ovládací panely “OP” pro učitele od společnosti Diametral zvyšují bezpečnost výuky v technických učebnách. Pedagog má prostřednictvím tohoto panelu plnou kontrolu nad stavem všech technologických pracovišť v učebně. Několik prvních škol v České republice už tyto moduly využívá.

16.9.2019
VIADRUS a.s.

Zplyňovací kotel U22 Economy je novinka firmy VIADRUS. Pořídíte jej od 29 990 Kč. Tento nejdostupnější litinový kotel v 5. emisní třídě na trhu zaujme i nízkou spotřebou paliva a zárukou 10 let.

14.9.2019
PRIMAGAS s.r.o.

PRIMAGAS nově dodává zelené plynové láhve všech velikostí do marketů OBI. Ty jsou již také k dostání v síti Hornbach, stavebninách DEK a Karpem nebo třeba na čerpacích stanicích MOL a OMV.

14.9.2019
ENBRA, a.s.

V ČR bylo za poslední čtvrtstoletí realizováno více než 250 energeticky úsporných projektů za 3,6 miliardy Kč. Letošní rok by měl být přitom z hlediska investic do těchto řešení výrazně nadprůměrný.

13.9.2019
RHEINZINK ČR, s.r.o.

Dřevostavba s obkladem z kamene, cedru a titanzinku. Starý vinohradnický dům v Nitře, z jehož původní podoby zbyl jen suterén. Jeho majitelé s ním měli spojeny krásné vzpomínky z dětství. Proto se rozhodli, že prázdný dům neprodají, ale vdechnou mu nový smysl. Nový objekt není určen pro každodenní rodinný život, ale jako dům rekreační, místo setkávání více generací.

12.9.2019
AZ Promo s.r.o.

Připravili jsme pro Vás další semináře. Těšit se můžete na společnost Hörmann ČR - 24.9. v sídle společnosti (Středokluky) a na zástupce společnosti Prefa Aluminiumprodukte - 25.9. v Hradci Králové.

12.9.2019
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

8. 10. 2019 se koná v Praze intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT

12.9.2019
AZP Brno s.r.o.

Seznámíme Vás netradičně pojatou pitnou fontánkou, vhodnou do veřejných prostor, parků, zahrad atd. Celé pítko je konstruováno ve tvaru hexagonu a umožňuje napití lidem, psům i naplnění PET lahve.

12.9.2019
REGULUS spol. s r. o.

Přijďte si poslechnout, jak uspořit náklady, energie i emise jak pro novostavby, tak při rekonstrukci domu. Dozvíte se, jak kombinovat s ostatními zdroji tepla, aby byl přínos efektivní.

11.9.2019
SONNIGER Czech Republic

Ideální zabezpečení proti únikům teplého vzduchu ze vstupů do obchodů, administrativních center, obchodních zón, kancelářských prostor, apod. V letním období brání vstupu ohřátého vzduchu z venkovních prostor, a také funguje jako brána proti prachu, hmyzu, apod.

11.9.2019
Multi-VAC spol. s r.o.

Aérys 2 je nový koncový designový distribuční element, který se používá jak na přívod, tak odvod vzduchu. Ideální řešení pro kanceláře, hotely, rodinné domy.

10.9.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Dnešní vypínače již nejsou pouze funkčními prvky, stává se z nich designový detail podtrhující tvář celého interiéru. Jejich současné materiálové možnosti představí na veletrhu FOR ARCH výrobce OBZOR Zlín.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama