Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 16.10.2021 do 21.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.10.2021

Zákazníci mají k dispozici jednoduchý webový formulář na innogy.cz. Vyplnění je hotově za dvě minuty. Nabídku od innogy zákazník akceptuje elektronicky.Zákazníci, kteří si už stihli uzavřít u innogy novou smlouvu, formulář vyplňovat nemusí, ukončení režimu DPI nastane automaticky,

Dennert hledá obchodní technické zástupce
21.10.2021
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Přijďte do Dennertu – jsme rostoucí německá středně velká rodinná firma s 650 zaměstnanci a v 6 výrobních podnicích vyrábíme inovativní prefabrikované díly pro rodinné domy, bytové a administrativní budovy.

21.10.2021
UniPi.technology

Plánujete nákup řídicích jednotek nebo ostatních produktů na e-shopu Unipi? Od 20. října až do 26. října máte možnost nakoupit vybrané produkty Unipi s dopravou zdarma.

21.10.2021
STP - Společnost pro techniku prostředí

Společnost pro techniku prostředí – odborná sekce Vytápění pořádá prestižní setkání topenářů, které se uskuteční 9.-11. listopadu 2021 v prostorách kongresového centra Roháč v Třeboni.

20.10.2021

Společnost EAGLE ENERGY, a.s oznámila zákazníkům na svých stránkách, že z důvodu zvýšení cen elektřiny a plynu není již schopna zajistit dodávky energií pro zákazníky.

20.10.2021
ACOND a.s.

Při výběru tepelného čerpadla je jedním z důležitých parametrů jeho výkon udávaný v kilowatech. Jaké hodnoty by měla tato veličina dosahovat, aby čerpadlo zvládlo dům vytopit?

20.10.2021
K & V ELEKTRO a.s.

Výrobky Netatmo lze zapojit do systémů chytré domácnosti – SmartHome. S jejich pomocí můžete jednoduše a odkudkoliv ovládat vše od topení, osvětlení, zavlažování až po domovní telefon či kamerový systém.

20.10.2021
A - INVENT s.r.o.

Produktová variabilita značky inVENTer se opět rozšířila. Firma A-INVENT s.r.o. která je výhradním dovozcem a prodejcem decentrálního větracího systému inVENTer, je ráda, že může na trh uvést další výrobek řady iV-Twin+, který je nyní přizpůsoben požadavků trhu, na co nejméně nápadné vyústění větracích přístrojů na fasádách objektů.

19.10.2021
WPC - Woodplastic a.s.

Maximální jednoduchost, čisté linie a decentní barvy. Moderní novostavba u Zlína zaujme úspěšným propojením obytné části a exteriéru. Přispívá k tomu i originální návrh víceúrovňové kompozitní terasy.

19.10.2021
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Pokládka prejzy je velké pokrývačské téma. Je třeba znát detailně postupy a metody pokládky různých typů prejzy. Prozkoumejte rekonstrukci prejzové střechy bývalé kovárny Strahovského kláštera.

16.10.2021
RD Rýmařov s.r.o.

Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček, který doposud vedl sklárnu RÜCKL CRYSTAL. V nové roli se zaměří především na modernizaci a rozšíření nabídky domů, navýšení výrobních kapacit a digitalizaci výroby.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama