Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 8.9.2021 do 17.9.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

16.9.2021
Flexibau s.r.o.

Jednotlivé komponenty nové vysocekapacitní linky se už začaly navážet. Spouštění je naplánováno na konec října.

16.9.2021
Almeva East Europe s.r.o.

Vzhledem ke vzrůstajícím legislativním nárokům jsme vyvinuli, a uvedli na trh nový typ sifonu ALMEVA ZEUS. Tento typ sifonu je vhodný pro všechny tlakové třídy P, H a v brzké době i třídy M.

15.9.2021
Siemens, s.r.o.

Začíná čtyřiadvacátý ročník Ceny Wernera von Siemense pro studenty technických, přírodovědeckých a medicínských oborů a mladé vědce byl vyhlášen. „Poznání a vzdělání je základem každého pokroku. Studentům, mladým vědcům a jejich pedagogům chceme ukázat, za jak důležitou jejich roli ve společnosti považujeme,“ uvedl k zahájení soutěže Eduard Palíšek, generální ředitel skupiny Siemens v České republice.

14.9.2021
Domat Control System s.r.o.

Ke stažení je dostupný aktualizovaný firmware pro převodník Modbus TCP/DALI.

14.9.2021
SOLIDSUN s.r.o.

Stavíte či rekonstruujete a přemýšlíte, jak šetřit za energie? Navštivte ve dnech 21.—25.9. 2021 veletrh For Arch a poznejte všechny výhody vlastní fotovoltaické elektrárny. Přijďte a ptejte se nás.

14.9.2021
Bim.Point

2. a 3. září 2021 proběhla 7. celostátní konference BIM ve stavebnictví 2021. Kam se ubírá BIM v ČR? A jaké oficiální BIM dokumenty představila Česká agentura pro standardizaci? + ODKAZ NA ZÁZNAM

14.9.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Majitelé domácností a instalační firmy by neměli před topnou sezónou zapomenout na pravidelnou kontrolu kotle, komínu nebo dotlakování expanzní nádoby. Součástí revize by měla být i kontrola oběhového čerpadla a jeho příprava na topnou sezónu.

10.9.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Kulatý panel, páčkový mechanismus a atraktivní způsob, jak ovládat interiérové osvětlení – to vše hlásí novinka ve světě domovních vypínačů, která svým střídmým designem zapadne do všech stylů bydlení.

10.9.2021
ISOTRA a.s.

Venkovní žaluzie můžete ovládat manuálně – klikou nebo motoricky – dálkovým ovladačem nebo vypínačem. Při manipulaci se žaluziemi se nemusíte obávat poškození nebo ublížení osoby, která by byla právě v jejich blízkosti.

9.9.2021
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Design vypínačů a zásuvek je při zařizování interiéru důležitý pro šest z deseti Čechů. Polovina si myslí, že volba vypovídá o vkusu a povaze uživatele. Každý druhý by si navíc neváhal za designové vypínače a zásuvky připlatit, kdyby vhodně doplňovaly interiér. Zjistil to průzkum agentury STEM/MARK pro společnost Schneider Electric.

Výstavba domů pro seniory, foto PFFL
8.9.2021
Property Fund For Living SICAV a.s.

Aktuálně neexistuje žádný dotační program pro rozšíření potřebné sítě domovů pro seniory nebo domovů se zvláštním režimem. Stát v současné době není schopen vyhovět poptávce a nemá koncepci.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama