Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 30.6.2019 do 10.7.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

10.7.2019
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Ozvučení budov, zvláště těch veřejných a zajímavých znamená vymyslet ozvučení i pro návštěvy. Mohou to být různé exkurze v průmyslu nebo běžní turisté v muzeích či jiných pamětihodnostech. Sortiment od Dexonu to řeší několika produkty.

9.7.2019

Česká republika se potýká s extrémními suchy již několik let. I proto ministerstvo životního prostředí začalo jednat. Stát rozdá balík na boj se suchem! Obcím pošle 2,5 miliardy korun

8.7.2019

Německá automobilka Volkswagen vytvoří společné podniky a pomůže financovat výrobu baterií. Chce tím přesvědčit skeptické dodavatele baterií, aby podpořili její úsilí o masový rozvoj elektromobility.

7.7.2019
Mark2 Corporation Czech a.s.

Jde o největší dohledové centrum střední Evropy. Prostory zhruba 400 klientů v 11 zemích Evropy monitoruje 17 000 kamer 24 hodin denně, 365 dnů v roce.

5.7.2019
K & V ELEKTRO a.s.

Nakupujte celé léto elektromateriál v K&V Elektro nad 500 Kč a získáte dopravu na výdejní místo zdarma.

5.7.2019
BELIMO CZ spol. s r.o.

Kompaktní a spolehlivé otočné pohony pro směšovací armatury, otočné pohony pro uzavírací klapky, koncipované pro nejtěžší podmínky, zdvihové pohony pro regulační ventily, každému ventilu ten nejlepší pohon.

5.7.2019
Drekoma

Vlivem nízké vlhkosti dochází k poškozování výrobků a materiálů v průmyslových a jiných provozech. Vlhkost vzduchu výrazně působí i na člověka. Suchý vzduch v místnosti způsobuje řadu zdravotních problémů. Proto se do zvlhčování vzduchu vyplatí investovat.

4.7.2019
ABF, a.s.

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní venkovní stínění oken a mnoho dalších novinek uvidí návštěvníci zářijového veletrhu FOR ARCH.

3.7.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Důkladná kontrola nad výrobním procesem stojí za dlouhou životností a bezporuchovostí domovní elektroinstalace od zlínského výrobce OBZOR, který kvalitu svých výrobků nově stvrzuje 5letou zárukou!

2.7.2019

Ing. Jan Schindler, analytik Kalkulátoru cen energií, odpovídal na otázky Finance.cz. Trh se určitě kultivuje díky společnostem, které již mají solidní nabídky a nemusí nikoho držet pod hrozbou pokut.

1.7.2019
Kaiser+Kraft,spol. s r.o.

Bezkonkurenčně flexibilní nástrojové skříně KAISER+KRAFT usnadní práci v každé dílně. Umožňují přehledné uložení pracovních nástrojů a materiálu. Pořádek, přehled a rychlý přístup k uloženému vybavení urychlí práci a současně chrání obsah před poškozením.


zpět na aktuální zprávy