Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 13.7.2021 do 17.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Co s bazénem před odjezdem?, ilustrační foto redakce
17.7.2021
Mountfield

Aby voda v bazénu zůstávala neustále křišťálově čistá a nezávadná, je třeba ji pravidelně dezinfikovat a chránit například před bakteriemi a řasami.

16.7.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Po celém světě roste poptávka po špičkových klimatizačních jednotkách s nejnovějšími technologiemi pro maximální účinnost systému. Inovativní HR modul od naší společnosti Ziehl-Abegg byl vyvinut přímo pro tyto nejvyšší požadavky.

16.7.2021
Almma

Mezi nejčastějšími důvody, které se obvykle uvádí pro pořízení venkovních rolet, jsou zcela správně uváděny tyto: velmi účinné venkovní stínění, poskytnutí tepelného komfortu v létě, výrazné tepelné úspory v zimě a soukromí před dotírajícími pohledy zvenčí. Podle nás však ještě existuje jeden pádnější argument a tím je bezpečnost.

16.7.2021
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny v červnu doporučil dolní komoře Parlamentu České republiky schválit pozměňovací návrh poslance Pustějovského (ANO), který zavádí přechodnou transformační podporu výroby tepla. Pro české teplárny jde o velmi důležitý bod v novelizovaném zákoně o podporovaných zdrojích energie.

15.7.2021
ista Česká republika s.r.o.

Pro nového CEO společnosti ista Hagena Lessinga je ochrana klimatu klíčovým bodem firemní strategie. „Nyní jsme již dosáhli uhlíkové neutrality a v příštích 10 letech dosáhneme uhlíkové negativity,“ prohlásil Lessing po vstupu do své funkce. Lessing přebírá funkci po Thomasu Zinnockerovi, který k 31. květnu odchází do důchodu.

15.7.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Ve vnitřních městských nebo obytných oblastech, kde jsou budovy postaveny blíže u sebe, obvykle platí přísná hluková omezení. To znamená, že vysoce účinné zařízení HVAC pro dekarbonizaci prostor může z hlediska těchto předpisů představovat problém.

14.7.2021
A - INVENT s.r.o.

V kanceláři, kde je přítomný větší počet lidí, se mohou aerosoly kontaminované viry velmi rychle šířit a zvyšovat tím riziko přenosu infekce.

14.7.2021
Protronix s.r.o.

Co si můžete představit, když se řekne radon a jaká nebezpečí přináší? Radon je bezbarvý radioaktivní plyn, který vzniká rozpadem uranu. Radon nemá žádnou chuť ani zápach a uvolňuje se ze zemského podloží.

13.7.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Životodárná voda je sice nezbytná pro náš organismus, stavbám ale spíše škodí. Nasáknuté zdivo nebo voda zateklá do konstrukce podlahy je velmi nepříjemným problémem. Začínají se tvořit plísně, rosí se okna, stavba podivně zapáchá, nábytek je vlhký. V takovém místě nelze žít.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama