Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 24.5.2019 do 3.6.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.6.2019
Cech instalatérů ČR

Cech instalatérů České republiky pořádá v letošním roce již 22. ročník soutěže žáků Středních odborných škol a Středních odborných učilišť – obor instalatér.

Konference Bezpečná adresa,  foto redakce TZB-info
3.6.2019

Akci pořádá Městská policie Brno spolu s Asociací zámkových a klíčových služeb ČR, Sdružením obrany spotřebitele, Magistrátem města Brna, Hasičským záchranným sborem JMK a SKPV Policií ČR Ř JMK.

Liadrain – drcené kamenivo pro zelené střechy,  foto  Liapor
2.6.2019

Už od 1. června mohou Brňané žádat o příspěvek na vybudování zelené střechy na svém domě, garáži či přístřešku.

2.6.2019

Energetický regulační úřad zveřejnil s měsíčním předstihem nové indikativní ceny plynu platné pro třetí čtvrtletí tohoto roku. Ceny reagují na ceny plynu na burzách a jsou nižší než v předcházejícím čtvrtletí.

2.6.2019

Sdružení Morava pod vedením společnosti SILNICE GROUP pokračuje ve stavebním koncertu v centru Olomouce. Před zraky místních roste nový most v Komenského ulici.

31.5.2019
DANFOSS, s. r. o.

Společnost Danfoss s.r.o. nabízí vysoce kvalitní a spolehlivé produkty pro přesné vytápění domácnosti. To nyní podpořila i nově nabízenou rozšířenou zárukou 5 let, případně 10 let a vztahuje se na termostatické radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produktovou řadu Danfoss Smart Heating.

31.5.2019
ABF, a.s.

Poctivé řemeslo je element, bez kterého se neobejde ani moderní civilizace. To si uvědomují organizátoři Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, která již 23 let hledá a motivuje největší talenty napříč Českem a Slovenskem.

29.5.2019

Město Havířov hodlá v příštích 5 letech investovat až 500 milionů korun do oprav bytového fondu. Neodkladně je třeba opravit zejména nevyhovující výtahy a provést generální opravy elektroinstalací.

28.5.2019
Atelier Habina s.r.o.

Blok B doplnil celý obytný soubor Pod Petrovem o další chybějící část městské tkáně a vrátil tak specifickému místu ucelený ráz.

27.5.2019
Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.

HAGLEITNER klade velký důraz na trvale udržitelné a k životnímu prostředí šetrné hospodářství. To začíná už k surovinám šetrnou výrobou a jde až k označeným a testovaným výrobkům – jako např. těm, které patří do HAGLEITNER ECO linie.

25.5.2019
SONNIGER Czech Republic

Moderní průmyslové clony GUARD PRO jsou standardně využívány pro vytápění v průmyslu a zajištují tepelnou ochranu objektu a chrání před tepelnými ztrátami.

25.5.2019
ABF, a.s.

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Od vystavovatelů, v poradenských centrech a během doprovodných programů se dozvíte, jak změnit dům nebo byt na chytrý domov.


zpět na aktuální zprávy