Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv zpráv od 3.8.2021 do 12.8.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

12.8.2021
Trane ČR spol.s r.o.

Společnost Trane navazuje spolupráci se společností Honeywell při zajišťování úspory nákladů v oblasti nízkouhlíkového tepla a energie za účelem podpory cílů čistých nulových emisí uhlíku ve Skotsku

Z Topíte.cz je Woltair, foto firemní archiv
11.8.2021
Woltair

Původní Topíte.cz znáte jako český startup, jenž začal propojovat tradiční řemeslo s novými technologiemi.

10.8.2021
Callida, s.r.o.

Proč je důležité urychlit proces digitalizace ve veřejné správě a jaké to přináší benefity? To se dozvíte v článku uveřejněném v měsíčníku PRO města a obce.

10.8.2021
Tepelná čerpadla Vaillant

Tepelná čerpadla Vaillant si hravě poradí nejen s vytápěním, ale také s přípravou teplé vody nebo dokonce chlazením. Jak aktivní chlazení u tepelných čerpadel funguje, zjistíte v krátkém videu.

9.8.2021
CRESTYL real estate, s.r.o.

Moderní bydlení Neugraf umístěné v atraktivní lokalitě pražského Smíchova je dokončené, kolaudace proběhla úspěšně. Neugraf nabízí moderní bydlení ve stylu evropských metropolí, s nadstandardním provedením interiérů bytů i společných prostor v domě, poloprivátními exteriéry a sdílenými službami, které jsou trendem 21. století.

8.8.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Jsou také skvělým nástrojem v boji s nepřáteli vašich dřevěných konstrukcí – tedy s dřevokaznými houbami a hmyzem. Všichni tito škůdci nemají proti působení mikrovln žádnou šanci.

Kadaň, ilustrační foto D.Kopačková, redakce
7.8.2021
Asociace českých stavebních spořitelen

V mládí toužíme po velkém bytě v centru města, v pozdějším věku je pro nás vysněné bydlení ve vlastním a v menším. Vyplynulo to z aktuálního výzkumu Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS).

7.8.2021
Almma

Jsou to venkovní rolety. V Almmě pro vás venkovní rolety vyrábí už 22 let v Dobříši nedaleko Prahy. Za tuto dobu mají dostatek zkušeností s výrobou, inovacemi, montáží a případným budoucím servisem.

6.8.2021
Almeva East Europe s.r.o.

Po postupném přechodu spalinových systémů ALMEVA STARR a FLEX z průhledného polypropylenu na černý, který byl majoritní změnou v našem sortimentu v loňském roce, letos opět rozšiřujeme nabídku našich patních kolen.

5.8.2021
INSOWOOL s.r.o.

Dřívější půdy bytových domů v Praze se proměňují v moderní, a také luxusní bydlení. Jedna z několika akcí, která proběhla v posledním době, jsou loftové byty v pražských Vinohradech.

5.8.2021
KOMA MODULAR s.r.o.

Nový multimediální projekt Idealabu s názvem Čeští výrobci přináší příběhy lokálních firem zaměřených na výrobu designových produktů. Netradiční formou diváky seznamuje s těmi, kdo stojí za značkami, které svou hodnotou daleko přesahují hodnotu spotřebního zboží.

4.8.2021
Blue Panther s.r.o.

Jelikož evidujeme v tomto období zvýšenou poptávku po trasovačích podzemního vedení, kabelů, představujeme vhodný produkt a tím je Amprobe UAT 600.

4.8.2021
Protherm (Vaillant Group Czech s.r.o.)

Řešení, díky kterému se kotel automaticky přizpůsobí kolísavé kvalitě plynu. Tato technologie je součástí nových kondenzačních kotlů Panther a Tiger Condens od značky Protherm.

3.8.2021
DORSIS s.r.o.

Precizně realizovaný interiér poznáme nejen podle kvality dominantních prvků, ale i dokonalosti těch nejmenších detailů. Elegantní způsob spojení podlahy se zdí představují skryté soklové lišty LINUS.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama