TZB-info připravuje 2. ročník konference Požární bezpečnost staveb 2017

Datum: 18.1.2017  |  Autor: redakce

Vyvrcholením letošního stavebního roku bude jako obvykle mezinárodní veletrh FOR ARCH. V průběhu jeho již 28. ročníku bude TZB-info odborným garantem doprovodného programu. Ve čtvrtek dne 21. září 2017 se uskuteční druhý ročník konference „Požární bezpečnost staveb“ a v pátek dne 22. září 2017 ve spolupráci s týmem ESTAV.cz navážeme na loňskou konferenci „Jak koupit a rekonstruovat bydlení“ tématem „Jak bezpečněji bydlet“.


Bezpečnost je jen jednaoborové členění veletrhu FOR ARCH tuto skutečnost potvrdilo jejich sloučením v novou oblast „Zabezpečovací technika a protipožární systémy“ (bod 2.2.1 oborového členění veletrhu) a portály TZB-info.cz a ESTAV.cz ji zaštítí svým partnerstvím.

Konference „Požární bezpečnost staveb 2017“

Na základě pozitivních ohlasů loňského ročníku pro vás tým portálu TZB-info připravuje 2. ročník konference k problematice požární bezpečnosti staveb. Kromě témat souvisejících s požárně bezpečnostním řešením staveb se pro letošní rok můžete těšit na nová témata.

V souvislosti s požární bezpečností se kromě jiného podíváme na problematiku dřevostaveb, kabelových rozvodů a požárně bezpečnostních zařízení v rámci únikových cest.

Na detailní program letošního ročníku se můžete těšit v průběhu léta. Do té doby máte možnost zhlédnout videoreportáže vybraných přednášek minulého ročníku:

 

Hodnotit:  

Datum: 18.1.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Požár. bezpečnost staveb

logo KNAUF
logo KINGSPAN
logo SIEMENS

Odborní garanti

plk. Ing. Zdeněk Hošek, Ph.D.
Ministerstvo vnitra ČR
generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR

Ing. Marek Pokorný, Ph.D.
Katedra konstrukcí pozemních staveb, Fakulta stavební ČVUT v Praze

Redakce TZB-info natočila

Vybrali jsme z konference Požární bezpečnost staveb 2016

 
 

Aktuální články na ESTAV.czMěsto pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než bytyCentral Group: Nová možnost financování, která pomáhá řešit dostupnost bydleníRekuperace není jen pro moderní domy