Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Další ročník Summit Koncepce BIM se uskuteční 24. února 2022

Pokud by epidemiologická situace nedovolila konání v prezenční podobě, změní se forma na on-line. Všichni přihlášení účastníci pak dostanou zpět rozdíl v ceně mezi prezenční a on-line účastí. Novinkou tohoto ročníku je speciální účastnický balíček, výhodný zejména pro větší organizace: každý 3. účastník za polovinu.

Z Evropy vystoupí Souheil Soubra, předseda EU BIM Task Group a Milena Feustel, zástupkyně za Německo z federálního ministerstva Dopravy a digitální infrastruktury, Adam Matthews, vedoucí mezinárodního centra Digital Built Britain a Jaan Saar se podělí o novinky digitální platformy v Estonsku.

Stejně jako úspěšný první ročník v roce 2019, slibuje i tento nadcházející summit velmi zajímavá témata zabývající se metodou BIM a jejím zaváděním do veřejné správy. Připravujeme blok se zaměřením na vládní aktivity pro rozvoj digitalizace stavebnictví, detailní přehled aktivit Koncepce BIM a blok se zkušenostmi z pilotních projektů. Summit nabízí unikátní setkání návštěvníků z řad všech stavebních profesí, se zástupci vlád a státní správy včetně řady evropských zemí. Pro Česko navíc o to důležitější, že termín povinného využívání metody BIM u všech nadlimitních veřejných zakázek, bude již za dveřmi.

Aktuální program, novinky a registrace najdete na webu https://summitkoncepcebim.cz/

Každý účastník získá kvalitní záznam a prezentační materiály

Letošní ročník je k dispozici také balíček každý 3. účastník za poloviční cenu, která je výhodná při větší účasti z jedné organizace.

Registrační poplatek činí Kč 3900,- bez DPH a snížený pak Kč 2900,- pro účastníky z úřadů, samospráv a státních organizací.

Pokud epidemiologická situace nedovolí konání akce v prezenční podobě, uskuteční se on-line (za sníženou cenu).

 
 
Reklama