Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

TZB-info připravuje 2. ročník konference Požární bezpečnost staveb 2017

Datum: 18.1.2017  |  Autor: redakce

Vyvrcholením letošního stavebního roku bude jako obvykle mezinárodní veletrh FOR ARCH. V průběhu jeho již 28. ročníku bude TZB-info odborným garantem doprovodného programu. Ve čtvrtek dne 21. září 2017 se uskuteční druhý ročník konference „Požární bezpečnost staveb“ a v pátek dne 22. září 2017 ve spolupráci s týmem ESTAV.cz navážeme na loňskou konferenci „Jak koupit a rekonstruovat bydlení“ tématem „Jak bezpečněji bydlet“.


Bezpečnost je jen jednaoborové členění veletrhu FOR ARCH tuto skutečnost potvrdilo jejich sloučením v novou oblast „Zabezpečovací technika a protipožární systémy“ (bod 2.2.1 oborového členění veletrhu) a portály TZB-info.cz a ESTAV.cz ji zaštítí svým partnerstvím.

Konference „Požární bezpečnost staveb 2017“

Na základě pozitivních ohlasů loňského ročníku pro vás tým portálu TZB-info připravuje 2. ročník konference k problematice požární bezpečnosti staveb. Kromě témat souvisejících s požárně bezpečnostním řešením staveb se pro letošní rok můžete těšit na nová témata.

V souvislosti s požární bezpečností se kromě jiného podíváme na problematiku dřevostaveb, kabelových rozvodů a požárně bezpečnostních zařízení v rámci únikových cest.

Na detailní program letošního ročníku se můžete těšit v průběhu léta. Do té doby máte možnost zhlédnout videoreportáže vybraných přednášek minulého ročníku:

 

Hodnotit:  

Datum: 18.1.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Požár. bezpečnost staveb

Tabulky a výpočty

Odborní garanti

plk. Ing. Zdeněk Hošek, Ph.D.
Ministerstvo vnitra ČR
generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR

Ing. Marek Pokorný, Ph.D.
Katedra konstrukcí pozemních staveb, Fakulta stavební ČVUT v Praze

Redakce TZB-info natočila

Vybrali jsme z konference Požární bezpečnost staveb 2016

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška