Pořídili jste skvělý krb či kamna, staráte se o ně řádně, ale přesto to není to pravé? Krom údržby samotného topidla bychom totiž neměli zapomínat ani na údržbu komína, potažmo celé spalinové cesty...
Pracovní postup této zkoušky se týká pouze plynovodů s max. provozním tlakem do 10 kPa. K provedení zkoušky pevnosti lze použít manometr Wöhler DC 430. Zkouška je prováděna na dokončeném plynovodu podle 6.1.1.5 normy TPG 704 01.
Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. se aktivně zapojila do programu Nová zelená úsporám! Chcete-li získat osvědčení o proškolení na profesionální montáž výrobků značky HAAS+SOHN, obracejte se na obchodní oddělení.
Vývoj a implementace kvalifikovaného software ve společnosti CENTRA a.s. má za sebou již téměř 15 let a dnes je k dispozici již třetí generace integrovaných CAFM řešení.
Aktuálně registrujeme naše výrobky do nové databáze SVT programu Nová Zelená úsporám 2013 - ploché a trubicové kolektory, centrální rekuperační jednotky, tepelná čerpadla vzduch/voda a země/voda.
Nový víceúčelový termostat do rozvaděče, pro řízení podlahového vytápění, s jedinečnou možností připojení podlahového i prostorového čidla. Termostat má velký modře podsvícený displej.
Nová koupelnová série Jika Olymp Deep na první pohled zaujme čistými liniemi a dokonalou sladěností všech prvků, ať už ve spojení s bílou barvou nebo v odstínech jasan či zlatý dub.
Nový zabezpečovací systém JABLOTRON 100 se neustále vylepšuje. Důkazem toho je i revoluční čtyřtlačítkový obousměrný dálkový ovladač od Jablotronu. Inovace této klíčenky je kromě designu především v její funkci.
ALBIXON ve spolupráci s architekty a designéry navrhl zastřešení terasy, které tvarem, funkčností a barvou dotvoří Váš dům i zahradu. Naši technici Vám přijedou ZDARMA zastřešení navrhnout a zaměřit.
Široké portfolio: S novou variantou ECO nabízí WAGO vhodný procesorový modul pro každou aplikaci na bázi Ethernetu, a to jak z technického, tak z ekonomického hlediska.
Příjemci peněz na podporu výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů by měli od příštího roku prokazovat svoji vlastnickou strukturu. Počítá s tím doporučení, které dnes přijal sněmovní hospodářský výbor
Obor tepelných čerpadel a alternativních zdrojů energií se neustále rozvíjí, stejně jako tým AC Heatin, tepelná čerpadla. Proto hledáme dva nové pracovníky do obchodního oddělení.
Energie2, a. s., Praha, dodavatel zemního plynu a elektrické energie, přistupuje k získávání nových zákazníku odlišně od jiných dodavatelů. Prioritou společnosti je stabilita a dlouhodobě výhodné ceny pro odběratele.
V podstatě ANO. Je ale potřeba zajistit, aby nedošlo k překročení následujících parametrů: provozní teplota max. 95 °C po dobu max. 100 hodin. Max. provozní tlak nesmí přesáhnout 10 bar při max. provozní teplotě 70 °C.
V budově bylo instalováno 6 500 radiátorů s TRVs pro snížení spotřeby energie a zvýšení komfortu. Danfoss byl vybrán jako dodavatel díky kvalitě produktů. šíři nabídky, referencím a odbornosti.
Energetický regulační úřad (ERÚ) chce v příštím roce snížit poplatek za distribuci elektřiny. Na jednání sněmovního hospodářského výboru to v pondělí uvedla předsedkyně ERÚ Alena Vitásková.
Na webu nzu2013.cz bylo spuštěno přijímání žádostí Nová Zelená úsporám. Výzva je zaměřena na snížení energetické náročnosti rodinných domů a novostavby rodinných domů s nízkou energetickou náročností.
Jedno první a jedno druhé místo získala společnost HELUZ v soutěži VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY ENERGIÍ 2013. První pasivní cihlový dům zvítězil v kategorii Energeticky úsporné projekty, komínový systém HELUZ IZOSTAT byl druhý v kategorii Vytápění.
Napadá Vás mnoho významů, které byste mohli nadpisu přiřadit? Skanska Facility s.r.o. má pro své nové heslo vlastní výklad a omezovat Vaši představivost nehodlá. Kdo je Skanska Facility s.r.o.?
Máte na domě komín Schiedel? Vyfotografujte ho a můžete vyhrát originální krbový koš i s příslušenstvím. Lehce do něj uložíte dřevo na otop a vaše posezení u hořícího krbu bude ještě příjemnější.
Získáte značnou nezávislost na vašem dodavateli elektřiny i vysoce nadstandadní dlouhodobou investici s výnosem až 17%. Neváhejte a využijte možná poslední šanci na státní dotace na období 20 let.
Interiérové sklo DiamondGuard si nový vzhled udrží až 10x déle než běžná skla. Je extrémně odolné vůči poškrábání a znečištění a nenáročné na údržbu, proto se hodí také do těžko dostupných prostor. Na občasné čištění stačí běžné domácí přípravky.
Internetové stránky www.uspornespotrebice.cz již deset let svým návštěvníkům přinášejí konkrétní informace a tipy o energeticky nejúspornějších domácích spotřebičích na trhu v České republice.
O tri roky bude svet vyrábať dvakrát viac elektriny z OZE ako z jadra. Ruskí investori postavia gigantický reaktor v Jaslovských Bohuniciach za 4 až 6 miliardy EUR a požadujú pritom vládne záruky cien zaručujúce návratnosť ich investície.
Plynové infrazářiče Space-Ray zaručují vysokou účinnost sálání se značnou úsporou energie. Vysokou kvalitu produktu zaručuje více než 60 let zkušeností v oblasti návrhu, výroby a použití.
Přijměte pozvání na odbornou exkurzi na světový veletrh pro TZB a stavebnictví - BATIMAT-INTERCLIMA-ELEC Paříž, 2.-7.11.2013. Uzávěrka přihlášek 15.9.!