Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Voda, topení a geoenergie v jednom?

Společnost FV Plast, a.s., český výrobce plastových systémů pro rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění, si Vás dovoluje pozvat k návštěvě svého stánku na veletrhu FOR THERM v Praze-Letňanech. Expozice: 7 A 14

V pořadí již 5. veletrh FOR THERM, který se uskuteční v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů souběžně s 25. ročníkem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, bude probíhat v Praze-Letňanech ve dnech 16. - 20. září 2014. Veletrh je možné navštívit od úterý do pátku od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin.

Expozici společnosti FV Plast najdete v hale 7 s označením stánku 7 A 14. Představíme Vám kompletní výrobní sortiment – systém FV AQUA pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu, systém FV THERM pro vytápění a v neposlední řadě také systém primárních okruhů tepelných čerpadel FV ENERGEO.

Bližší informace o sortimentu FV Plast.

Prohlédněte si rozhovor s Ing. Davidem Behnerem z veletrhu ForArch 2014

FV - Plast, a.s.
logo FV - Plast, a.s.

FV Plast, a.s. vyrábí a dodává špičkové plastové trubky a tvarovky pro rozvody studené i teplé vody, vytápění i chlazení. Novinkou je energeticky úsporný systém FV Klima pro stropní chlazení bez průvanu a hluku, které je vhodné pro novostavby či rekonstrukce.

 
 
Reklama