Zabezpečte svůj majetek odkudkoli

Datum: 3.1.2017  |  Organizace: JABLOTRON ALARMS a.s.  |  Firemní článek

U dnešních kvalitních zabezpečovacích systémů by měla být samozřejmostí nejen komplexní ochrana domova nebo firmy, ale i možnost ovládat alarm vzdáleně. U systému JABLOTRON 100 si můžete být jisti, že nejen v tomto směru splní ty nejvyšší nároky. Díky mobilní a webové aplikaci MyJABLOTRON můžete zabezpečovací systém ovládat pohodlně odkudkoli a kdykoli.

JABLOTRON ALARMS a.s.
Pod Skalkou 4567/33
46601 Jablonec nad Nisou

tel.:Zákaznická linka 800 800 522. Linka pro montéry: 800 900 096. Školení: 483 559 951
e-mail:
web:www.jablotron.cz

Mobilní a webová aplikace MyJABLOTRON je vůbec první aplikací svého druhu na světě. Za dobu své existenci si získala více než 94 tisíc uživatelů a další každý den přibývají. Prostřednictvím aplikace můžete navíc ovládat nejen domovní alarm, ale i autoalarm, univerzální GSM hlásič a ovladač nebo GSM kameru.


Díky aplikaci můžete efektivně a přitom snadno a pohodlně ovládat svá zařízení na dálku, ať už jste kdekoli. Jednoduše a hned tak na cestě do práce, ve frontě v supermarketu nebo třeba z dovolené zjistíte, jestli je u vás doma vše v pořádku.

Velkou výhodou aplikace je také její uživatelsky přívětivé prostředí a jednoduchost ovládání, která je charakteristická pro všechny výrobky od Jablotronu. Online rozhraní odpovídá fyzické podobě zařízení, aplikaci proto můžete ovládat např. prostřednictvím virtuální klávesnice.

Díky aplikaci tak máte pod kontrolou všechny prvky alarmu, tj. celý komplexní zabezpečovací systém, ale i nejrůznější spotřebiče v domácnosti. Snadno tak můžete odečíst spotřebu elektřiny, zjistit průběh teploty, prohlédnout si fotografie z detektorů pohybu s kamerou anebo sledovat historii událostí.

Stáhnout na Google Play Stáhnou z App store

Zároveň jste o všech změnách informováni prostřednictvím notifikací - SMS, e-mailem nebo PUSH zprávou. Sami si navíc můžete nastavit, o jakých konkrétních událostech chcete být informováni. Aplikace je k dispozici pro nejvíc využívané platformy chytrých telefonů iOS APPLE a ANDROID. Zřízení přístupu do aplikace MyJABLOTRON je zcela zdarma.

 

Datum: 3.1.2017
Organizace: JABLOTRON ALARMS a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Bezpečnost

logo Mark2 Corporation
logo EXACQ
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNový dřevodekor je lepší než originálRizika, cena a záruka zateplení dvouplášťové střechyStavíte terasu? Nebojte se kompozitního dřeva!IVAR CS – akční nabídka čerpadel, nádrží i vodáren na rok 2018