Ministerstvo životního prostředí (MŽP) vyhlásí 7. srpna druhou vlnu dotačního programu Dešťovka na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě. Žádosti bude přijímat od 7. září.
Značka sanitární keramiky ROCA představuje pokrokový koncept toalety a bidetu v jednom. Spojení WC s bidetem nabízí uživateli naprosté pohodlí a dokonalou a především rychlou hygienu.
Stavebním firmám na Vysočině stoupla v letošním prvním čtvrtletí základní výroba o 28,1 procenta na 849 milionů korun. Získaly více zakázek na stavby budov i komunikací a technických sítí.
Donald Trump ve čtvrtek vyzvedl dominantní postavení Spojených států v globální energetice a "zlatou éru" amerického obchodu energiemi podpořil výzvou ke zvýšení vývozu zemního plynu, uhlí a ropy.
1.7.2017
Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s.
AGA je partnerem nového oboru Zabezpečení na mezinárodním veletrhu FOR ARCH Praha 2017. Členy asociace srdečně zveme na zajímavý doprovodný program i aktivní účast na veletrhu.
Společnost Primagas, významný hráč na poli LPG, oznamuje změnu svého loga. Tento proces začne 1. července 2017 a bude pokračovat až do konce roku 2018.
Instalace nové technologie na odstranění uranu z pitné vody pro Město Libavá na Olomoucku, která měla být namontována do konce června, se o několik dní zpozdí.
Společnost ČEZ dostala od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) nové povolení na provoz druhého bloku Dukovan na dobu neurčitou, stejně jako loni pro první blok této jaderné elektrárny.
MSV LENO™ App pro vyvažování je mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Pomocí této aplikace je možné ověřit průtok v různých ventilech Danfoss LENOTM.
Chýbajú vám technické údaje o konkrétnej vetracej jednotke? Vyhľadávate zložité údaje o hydraulike, či rozmeroch v príručkách? Máme pre vás riešenie na zlepšenie - program HK-Select.
Jsme potěšení, že jsme se umístili v nezávislé soutěži lídrů krajů na druhém místě ve Zlínském kraji. Slavnostní večer vyhlášení krajských lídrů zpříjemňoval houslový virtuos Jaroslav Svěcený.
Je mnoho nařízení a mnoho věcí, které se týkají nemovitostí. Jedna z oblastí souvisí také s rizikem požáru. I zde je s ohledem na tuzemské zákony mnoho povinností, které lidé mají.
Nástroj Grundfos Product Center vám pomůže jednoduše navrhnout nové čerpadlo do široké škály aplikací nebo umožní provést bleskovou záměnu Vašeho stávajícího čerpadla za odpovídající moderní čerpadlo Grundfos.
V první vlně programu Dešťovka byly během necelých prvních dvou dnů podány žádosti za 100 miliónů Kč a ministerstvo slibuje ještě do léta připravit další vlnu programu.
Požadavek na optimalizaci a rovnoměrnost komínového tahu souvisí nejen s požadavkem na funkčnost spotřebiče, ale i s požadavkem na zvýšení účinnosti spalování.
Soutěž KombiGas 2017 je kreativní soutěž, vyhlášená za účelem propagace produktů Schiedel, určená všem architektům a projektantům se sídlem v České republice a ve Slovenské republice.
Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, se zúčastnila 31. 5. 2017 konference ERESS FORUM 2017.
Kolektory jsou ideálním doplňkem vašeho topného systému. Po většinu roku jsou schopny dodávat teplo pro váš dům. Dokáží ušetřit ročně průměrně až 60 % energie spotřebované k ohřevu pitné vody.
Energetická společnost E.ON spustila novou reklamní kampaň s cílem posílit povědomí o značce na území České republiky. Kampaň s názvem Budoucnost podle vašich přání startuje televizním spotem.
Úkolem byl návrh recepce Rosmarin Bussiness Centra, generálního partnera soutěže, jehož majitel aktuálně řeší přestavbu recepce. Pronájem kanceláře v Praze na rok zdarma byl jednou ze tří cen.
Meteorologové za 24 hodin zaznamenali téměř 300.000 blesků, což je letošní nejvyšší počet a současně i nejvyšší za několik let. Důvodem velkého množství bleskových výbojů bylo spojení několika bouřek.
Cech topenářů a instalatérů České republiky, pro Vás připravuje v měsíci září, říjen a listopad 2017 odborné kurzy z oborů vytápění, OZE a přípravy teplé vody.