Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na veletrh FOR ARCH 2018 konaný ve dnech 18. – 22.9. 2018 v areálu PVA EXPO Praha

Datum: 9.9.2018 03:00  |  Organizace: Cech topenářů a instalatérů ČR  |  Firemní zpráva

Srdečně jste zváni Cechem topenářů a instalatérů České republiky a spoluvystavovateli společností Topíte cz s.r.o., TERMO KOMFORT, s.r.o., FV Plast, a.s., ALMEVA EAST EUROPE s.r.o., WAVIN Ekoplastik s.r.o., BCG Technik s.r.o., a společností Walraven s.r.o. do Haly 7, stánek D 11.

Cech topenářů a instalatérů ČR
Hudcova 424/56b, areál Strojírenského zkušebního ústavu v Brně
639 00 Brno

tel.:+420 541 120 565, +420 730 190 840
e-mail:
web:www.cechtop.cz

V doprovodném programu žáci Střední odborné školy Jarov, Praha 9 se představí s ukázkou ohýbání a pájení mědi, součásti stánku bude funkční model rozvodu topení s čerpadlem, kamerovou technikou pro revizi kanalizace, žáci si připravili i pro návštěvníky veletrhu možnost vyzkoušet si namontovat nástěnnou baterií u umyvadla.

Žáci Středního odborného učiliště plynárenského Pardubice budou především prezentovat plynárenství, obor vzdělání Mechanik plynových zařízení, předvedou některé technologie používané v plynárenství, především ukázky rozvodů plynu v mědi, oceli a plastu a spojování plynovodního potrubí z polyetylenu – svařování na tupo a svařování elektrotvarovkou, včetně plynovodních přípojek, dále předvedou detektory na vyhledávání úniku plynu a analyzátor emisí plynových spotřebičů a dalšími ukázkami odborných dovedností.

Bližší informace k doprovodnému programu naleznete na stránkách veletrhu FOR ARCH 2018

Volné elektronické vstupenky ke stažení na velterh FOR ARCH 2018


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Rozhovor: Řemeslo dětem – malí kutilové na velkém veletrhu

16.12.2018 | redakce
Projekt Kutil Junior - Šikovné děti vznikl s cílem organizovat kroužky kutilství pro děti přímo v jejich škole z důvodu značného nedostatku technicky zaměřených kroužků ve školách. O akci Řemeslo dětem a dalších akcích redakci portálu ESTAV.cz vyprávěla Šárka Poláčková, zakladatelka projektu Kutil Junior - Šikovné děti.

Živé vysílání TZB-info a ESTAV.cz z FOR ARCH 2018 – záznam rozhovorů

23.9.2018 | redakce
U mikrofonu redaktorů TZB-info a ESTAV.cz se vystřídala řada zajímavých hostů a natočili jsme 50 rozhovorů o novinkách pro novostavby i rekonstrukce, v oknech, tepelných čerpadlech, kotlích, chytrých instalacích, interiéru, dotacích, o prodeji nemovitosti, smlouvách o dílo, nové legislativě...

FOR ARCH 2018 skončil, jakým tématům se věnoval letos?

23.9.2018 | redakce
Letošní FOR ARCH skončil. Během veletrhu se debatovalo o řadě témat, dnes vypíchneme požární prevenci, Feng shui a design interiéru, kotlíkové dotace, ceny energií nebo zdravotní rizika azbestu.

Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018

21.9.2018 | redakce
Pátek na veletrhu FOR ARCH byl opět plný zajímavých hostů jak v online rozhovoru, tak u nás na stánku. Opět jsme pořádali právní poradnu a k tomu se podívali blíže na zařízení pro chytré domy.

Vyhlášeny nejlepší exponáty veletrhu FOR ARCH 2018. Které to jsou?

20.9.2018 | redakce
Novinek je na veletrhu spoustu, které jsou podle odborné poroty nejlepší? A jaké jsou první dojmy z odborné konference Požární bezpečnost staveb?

Témata 2019

technická podpora výrobců