Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

PZP - tepelná čerpadla, větrací jednotky, odvlhčovače

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC

Tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC

Zadání pro naše konstruktéry bylo jednoduché. Tepelné čerpadlo s těmi nejlepšími parametry bez kompromisů. Využili jsme dvacet pět let zkušeností a vyrobili tepelné čerpadlo s excelentním topným faktorem a vysokým výkonem. Stejně jako každá flotila má svoji vlajkovou loď, tak my máme model DYNAMIC.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT

Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT

Nehledě na to, že většina instalací tepelných čerpadel vzduch-voda je instalována vně objektu, jsou situace, kdy to z různých důvodů není možné. Tak co s tím? Sedli jsme k rýsovacímu prknu a zkonstruovali tiché interiérové tepelné čerpadlo s vynikajícím topným faktorem.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC

Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC

Na počátku každého tepelného čerpadla jsou Vaše požadavky, potom následuje náročná práce konstruktérů, měsíce testování, certifikace a nakonec očekávání, jak nový model uspěje v tvrdé konkurenci. Model ECONOMIC splnil Vaše představy a stal se nejprodávanějším tepelným čerpadlem. Za jeho úspěchem stojí precizní práce, výběr kvalitních komponentů a atraktivní design.

www


Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC COMFORT

Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC COMFORT

Tepelná čerpadla ECONOMIC Comfort v kompaktním provedení pro venkovní instalaci se vyznačují velmi tichým provozem a vysokou kvalitou provedení za výhodnou pořizovací cenu.
Oproti základnímu modelu je součástí dodávky modelu Comfort elektrický rozváděč s grafickým displejem pro snadné a intuitivní ovládání. Displej zároveň přehledně zobrazuje provozní stavy a hodnoty.

Tepelná čerpadla typu vzduch-voda ECONOMIC Comfort jsou standardně dodávána v provedení monoblok s topnými výkony 6 / 8 / 10 / 14 kW.

www


Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé vody THERMAL 300

Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé vody THERMAL 300

Energeticky efektivní a úsporné řešení pro celoroční ohřev teplé vody
Ohřev teplé vody je hned po vytápění největší finanční položkou v provozních nákladech domu. Až 70 % tepelné energie představuje zdarma získané teplo z okolního vzduchu. Tato metoda je tedy šetrná k peněžence domácnosti a k životnímu prostředí.

Tepelné čerpadlo THERMAL 300 pro optimální ohřev teplé vody získává energii přímo buď ze vzduchu v místnosti, kde je instalováno, nebo ze vzduchu větracího, nebo ze vzduchu venkovního. Pomocí chladného výstupního vzduchu lze i klimatizovat a odvlhčovat vedlejší prostory. Tepelné čerpadlo dokáže vyrobit 850 litrů teplé vody o teplotě 55 °C za 24 hodin.

www

Tepelná čerpadla země-voda

Tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO

Tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO

Vybroušená technologie modelu DYNAMIC s vynikajícími parametry použita v systému země-voda povýšila tepelné čerpadlo TERRA NEO na novou úroveň. Využívá to nejlepší z obou systémů, vypilovanou techniku vzduch-voda a stabilitu systému země-voda. Zobrazení provozních stavů a nastavení je jednoduché a intuitivní díky barevnému dotykovému displeji.

www


Editovat prezentaci výrobků