Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

PZP - přehled sortimentu výrobků

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC

Zadání pro naše konstruktéry bylo jednoduché. Tepelné čerpadlo s těmi nejlepšími parametry bez kompromisů. Využili jsme dvacet pět let zkušeností a vyrobili tepelné čerpadlo s excelentním topným faktorem a vysokým výkonem. Stejně jako každá flotila má svoji vlajkovou loď, tak my máme model DYNAMIC.

další informace

Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC

Na počátku každého tepelného čerpadla jsou Vaše požadavky, potom následuje náročná práce konstruktérů, měsíce testování, certifikace a nakonec očekávání, jak nový model uspěje v tvrdé konkurenci. Model ECONOMIC splnil Vaše představy a stal se nejprodávanějším tepelným čerpadlem. Za jeho úspěchem stojí precizní práce, výběr kvalitních komponentů a atraktivní design.

další informace

Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT

Nehledě na to, že většina instalací tepelných čerpadel vzduch-voda je instalována vně objektu, jsou situace, kdy to z různých důvodů není možné. Tak co s tím? Sedli jsme k rýsovacímu prknu a zkonstruovali tiché interiérové tepelné čerpadlo s vynikajícím topným faktorem.

další informace

Tepelná čerpadla vzduch-voda SPLIT

Pro vytápění a chlazení průmyslových a komerčních budov jedno čerpadlo zpravidla nestačí. Při použití kaskády tepelných čerpadel není jednoduché splnit nároky na hlučnost venkovních jednotek. Řešením je umístění kompresorové části uvnitř objektu. Spolehlivý provoz až do -25°C umožňuje instalaci i v chladných klimatických oblastech.

další informace

Tepelná čerpadla země-voda

Tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO

Vybroušená technologie modelu DYNAMIC s vynikajícími parametry použita v systému země-voda povýšila tepelné čerpadlo TERRA NEO na novou úroveň. Využívá to nejlepší z obou systémů, vypilovanou techniku vzduch-voda a stabilitu systému země-voda. Zobrazení provozních stavů a nastavení je jednoduché a intuitivní díky barevnému dotykovému displeji.

další informace

Tepelná čerpadla země-voda TERRASMART

Jednoduché spolehlivé tepelné čerpadlo TERRASMART s pokročilými možnostmi nastavení umožňuje dokonalé začlenění do stávajících funkčních topných systémů. Větší projekty s rozsáhlými terénními úpravami jsou ideální pro využití tepelných čerpadel TERRASMART. Díky rozmanitosti výbavy a rozsahu výkonů se dokonale uplatní.

další informace


Editovat prezentaci výrobků