Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Veletrh AMPER
Archiv článků od 6.2.2007 do 30.3.2007

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

30.3.2007
Jan Mittelbach

Včera večer vyvrcholila oficiální část 15. ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2007 předáním ocenění ZLATÝ AMPER v Betlémské kapli. Ocenění ZLATÝ AMPER získaly čtyři soutěžící produkty a čestné uznání si odneslo pět dalších exponátů. Zlatý Amper putuje například do společnosti ABB za měřič frekvence ACS 800 se specializovaným softwarovým vybavením pro inteligentní řízení čerpadel.

30.3.2007
Redakce

Jubilejní 15. mezinárodní veletrh AMPER dnes končí. Již nyní však můžeme říci, že byl historicky největší. Jak výstavní plochou, tak počtem vystavovatelů. Soutěž Zlatý AMPER se zapsala do historie včera, přínos letošního ročníku veletrhu je nadále přítomností a budoucností každého vystavovatele či návštěvníka.

29.3.2007
Redakce

Veletrh AMPER se přehoupl do své druhé poloviny. To podstatné je ale stále před námi. Kdo vyhraje soutěž Zlatý AMPER? Podstatné se dozvíme dnes večer v Betlémské kapli. Velmi zajímavá bude i putovní Roadshow společnosti Arrow, která se koná dnes a zítra ve vstupní hale veletrhu.

28.3.2007
Redakce

Veletrh je vždy prvním místem pro uvedení nových produktů, příležitostí pro setkání odborníků výrobců a uživatelů. Vhodným místem prezentace výsledků nejen ve vztahu k odborné veřejnosti. Nejinak tomu je i na letošním jubilejním veletrhu AMPER 2007.

27.3.2007
Redakce

Brány pražského veletržního areálu v Letňanech se dnes otvírají největší letošní události svého druhu ve střední a východní Evropě. AMPER naplno ožívá a jeho svět elektrotechniky a elektroniky s ním. Zájem vystavovatelů je obrovský - veletrh AMPER 2007 je historicky největší.

27.3.2007
Ing. Jan Mittelbach, Siemens, s.r.o.

Pro letošní 15. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky Amper připravil Siemens řadu aktuálních novinek ze své produkce. O tom, které to budou, jsme hovořili s PR manažerem společnosti Jaromírem Studeným.

22.3.2007
Jan Mittelbach

Veletrh Amper letos slaví malé jubileum. Koná se už popatnácté. Vyrostl z dětských nemocí, získal zdravé sebevědomí a blíží se k věku dospělosti. A hlavně jej neopustila odborná veřejnost. O tom, co nás čeká na letošním jubilejním ročníku jsme hovořili s Kateřinou Buchtovou, manažerkou projektu.

20.3.2007
Redakce

Ve dnech 27. - 30. března se na výstavišti v Letňanech otevřou brány jubilejního 15. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER. Jaké novinky můžete očekávat na stáncích významných českých společností z oborů elektrotechniky a elektroniky přináší následující seriál článků.

15.3.2007
Redakce

Ve dnech 27. - 30. března se na výstavišti v Letňanech otevřou brány jubilejního 15. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER. Jaké novinky můžete očekávat na stáncích významných českých společností z oborů elektrotechniky a elektroniky přináší následující seriál článků.

12.3.2007
Ing. Jan Mitellbach

Před zahájením veletrhu Ampér 2007 jsme zašli za rektorem ČVUT, prof. Václavem Havlíčkem, abychom se ho zeptali na současnost i budoucnost vysokoškolského studia elektrotechniky. K tomu má prof. Havlíček co říci nejen ze současné pozice rektora, ale i jako letitý člen Katedry teorie obvodů FEL ČVUT.

20.2.2007
Terinvest, spol. s r.o.

Amper 2007 přesáhne rozlohou 20 tisíc m2. Historicky tak půjde o největší veletrh elektrotechniky a elektroniky, který se kdy konal ve střední a východní Evropě. Aktuální informace z příprav jeho jubilejního 15. ročníku naleznete v následujícím článku.

6.2.2007
Terinvest, spol. s r.o.

Následující článek přináší nejen pozvánku na 27. - 30. 3. 2007 na veletrh AMPER ale i řadu aktualit z příprav jubilejního 15. ročníku tohoto mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky.


zpět na aktuální články
 
 
Reklama