Software, který umožňuje bezpečnostnímu personálu reagovat rychle a efektivně na incidenty

Společnost Siemens představila Siveillance Viewpoint - inovativní prvek portfolia PSIM
Datum: 7.10.2016  |  Organizace: Siemens, s.r.o.  |  Firemní článek

Siveillance Viewpoint divize Building Technologies společnosti Siemens kombinuje v jedné platformě disciplíny požární a fyzické bezpečnosti. Jde o první nabídku svého druhu kombinující v integrované platformě funkce danger managementu a command and control.

Divize Building Technologies společnosti Siemens přidala do svého bezpečnostního portfolia Siveillance Viewpoint pro Řízení informací fyzické bezpečnosti (Physical Security Information Management - PSIM). Jde o první nabídku svého druhu kombinující v integrované platformě funkce danger managementu a command and control. Software umožňuje bezpečnostnímu personálu reagovat rychle a efektivně na incidenty, a to i v případě složitých infrastruktur, jakými jsou např. průmyslová výrobní zařízení.

Siveillance Viewpoint kombinuje v jedné platformě disciplíny požární a fyzické bezpečnosti

Siveillance Viewpoint kombinuje v jedné platformě disciplíny požární a fyzické bezpečnosti, čímž překonává možnosti tradičních nadstavbových systémů. Software nabízí pokročilé pracovní postupy, které pomáhají uživatelům udělat ve chvíli spuštění poplachu správná rozhodnutí, a to dokonce i ve velmi stresujících situacích. Tato supermoderní platforma automaticky vyhodnotí prioritu poplachů a rozčlení je do událostí, což umožní uživatelům provést požadovaná opatření smysluplně a správně. Díky korelaci informací ze všech subsystémů nabízí software jasný a strukturovaný přehled veškerých událostí i detektorů. Systém navíc využívá georeferenčních údajů a umožňuje tak lokalizaci jednotlivých detektorů v trojrozměrném prostoru, díky čemuž lze získat povědomí a kontrolu nad situací.

Jednoduchost integrace umožňuje využívat stávající strukturu

Siveillance Viewpoint je navržen jako otevřená a flexibilní integrační platforma. To znamená, že každý typ subsystému, včetně těch od jiných výrobců než je Siemens, může být přidán prostřednictvím modulu OIS (Open Interface Services) a standardních rozhraní. Jednoduchost integrace umožňuje využívat stávající strukturu a disciplíny po celou dobu jejich životnosti a chrání tak zákazníkovy investice, jelikož se systém bezproblémově rozrůstá spolu s měnícími se zařízeními zákazníka. Všechny disciplíny mohou být zároveň kompletně ovládány z jediné platformy PSIM.

SW je vhodný pro kompexy budov od průmyslu, přes školství, administrativu i pro dodavatele energií

Siveillance Viewpoint je vhodný zejména pro rozsáhlé infrastruktury nebo komplexy budov s rozmanitým využitím, jako jsou např. průmyslové provozy, vzdělávací a výzkumné organizace, společnosti s více provozovnami, dodavatelé energií a administrativní budovy.

Efektivní nakládání s incidenty pomocí pokročilé platformy systému řízení informací fyzické bezpečnosti zvyšuje nejen bezpečnost, ale také minimalizuje rizika, přerušení provozu a s tím související náklady.

Siveillance Viewpoint divize Building Technologies společnosti Siemens kombinuje v jedné platformě disciplíny požární a fyzické bezpečnosti
Siemens - Bezpečnost je důležitější než kdykoliv předtím. Siveillance Viewpoint divize Building Technologies společnosti Siemens kombinuje v jedné platformě disciplíny požární a fyzické bezpečnosti
 

Datum: 7.10.2016
Organizace: Siemens, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Bezpečnost

logo Mark2 Corporation
logo EXACQ
 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely