Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
ISH Frankfurt
Archiv článků od 17.4.2015 do 17.3.2017

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

17.3.2017
Ing. Josef Hodboď, redakce

Není to tak dávno, co ústředním, byť neoficiálním mottem pro firmy bylo mít aplikaci do smartphonu. Vedoucí hráči oboru se předháněli, kdo z nich má svou App lepší a ti, kdo ji neměli, mluvili o tom, že jde jen o hračku s krátkým životem, na kterou se vynakládají zbytečné náklady. A jaký je stav dnes?

4.3.2017
Obchodní zastoupení Messe Frankfurt pro ČR a SR

Veletrh ISH 2017 nabídne komplexní přehled nejnovějších produktů a inovací v sektoru vybavení koupelen, technických zařízení budov, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie. Na zcela zaplněném výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem se ve dnech 14. až 18. března 2017 představí více než 2 400 vystavovatelů.

5.5.2016
KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

KSB AG představuje svá nová vysoce účinná oběhová čerpadla konstrukční řady Calio-Therm S NC. Bezúdržbová čerpadla s mokroběžným rotorem jsou konstruována pro čerpání pitné vody v uzavřených okruzích, které se vyskytují v rodinných domech a také ve větších stavebních projektech.

12.12.2015
Teuco Spa

Francouzský název, který odkazuje na původ konstruktéra JM Wilmotta a současně definuje samu podstatu produktu. Sofistikované kombi řešení s překvapivě jednoduchou a elegantní siluetou je pragmatickým řešením vhodným pro každodenní použití.

6.12.2015
Thermokon Sensortechnik GmbH

Síťová bezdrátová automatizace budov? S vlastním pohonem a inteligentní? Pro novostavby i rekonstrukce? Bezdrátový RF systém EasySens umožňuje nejlepší možnou flexibilitu a je dokonalým základem pro realizaci individuálních požadavků do nejmenších detailů.

28.5.2015
Ing. Jan Blažíček, redakce

Vzhledem k tomu, že se veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nekoná každoročně, ale vždy každý druhý rok, je na něj oprávněně upřena značná pozornost jak ze strany výrobců, tak především zákazníků, pro které neexistuje lepší příležitost vidět na jednom místě všechny celosvětové novinky z oborů vytápění, větrání, klimatizace a sanity.

13.5.2015
Bosch Termotechnika s.r.o. - Průmyslové kotle

Firma Bosch Industriekessel, dlouholetý výrobce průmyslových parních, teplovodních a horkovodních kotlů v posledních letech rozšířila své portfolio o další komponenty pro efektivnější využívání energie, jako je kombinovaná výroba tepla a elektrické energie a další efektivní využití odpadního tepla spalin k výrobě páry a procesního tepla.

10.5.2015
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

ISH je největší světový veletrh inovativní designu koupelen, obnovitelných zdrojů energie a energeticky účinných vytápění a klimatizační techniky. Pro Panasonic představuje tato výstava možnost ukázat profesionálům i široké veřejnosti vedle osvědčených systémů i nové inovativní produkty

9.5.2015
LAUFEN CZ s.r.o.

Po dvou letech se ve Frankfurtu nad Mohanem opět uskutečnil největší světový veletrh ISH zaměřený na vybavení koupelen a vytápění. Mezi více než dvěma tisíci vystavovateli představil Laufen několik stěžejních inovací s materiálem SaphirKeramik. Zájem návštěvníků směřoval nejen k jedinečnému designu, ale také k novým technologickým pokrokům.

6.5.2015
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Co nového přineslo ISH 2015? Tento mezinárodní veletrh letos v březnu navštívilo přes 198.000 lidí a rozhodně se měli na co dívat. Ve všech oborech jako jsou vytápění, větrání a sanita byl vidět neustálý vývoj kupředu. Velký důraz byl kladen na efektivní využívání energií a možnost ovládání zařízení přes internet.

5.5.2015
Ing. Jan Blažíček, redakce

Začátkem března proběhl ve Frankfurtu nad Mohanem tradiční veletrh ISH 2015, největší událost svého druhu na světě. Podle posledních informací pořadatele, Messe Frankfurt, letošní ročník navštívilo rekordních 198 tisíc návštěvníků, což je o dvacetinu více než při posledním ISH v roce 2013. Veletrh je tradičně strukturován do dvou hlavních celků: ISH Energy a ISH Water. V dnešním článku se pokusíme představit alespoň některé novinky z části Energy, konkrétně topenářské sekce.

3.5.2015
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Nové inovatitivní řešení a široká řada produktů přivítala návštěvníky největšího mezinárodního veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem. Stánek Grundfos byl největší v historii společnosti, přes 1 000 m².

30.4.2015
WILO CS, s. r. o.

Na 54. ISH, světovém veletrhu pro zařízení koupelen, stavební techniku, energie, klimatizace a obnovitelné energie, potvrdil dortmundský specialista na čerpací techniku svou přední pozici v oblasti inovací. Hlavním tématem letošní prezentace společnosti Wilo byla „Průkopnická systémová řešení“.

30.4.2015
Messe Frankfurt (HK) Ltd

V novém čínském veletržním centru v Pekingu se od 13. do 15. května 2015 koná největší asijský veletrh Vytápění, větrání, klimatizace, instalací a sanitární techniky. Najdete zde německé, italské nebo turecké pavilóny, součástí veletrhu je více než 50 doprovodných akcí.

25.4.2015
Messe Frankfurt Exhibition GmbH

Největší světový veletrh se zaměřením na téma design koupelen, úsporu energie, vytápění, klimatizaci a obnovitelné zdroje energie byl opět demonstrací své velikosti a představených novinek. Na ploše zhruba 260 000 m2 se představilo 2465 výrobců se svými nejnovějšími produkty na světovém trhu. Počet návštěvníků vzrostl o více než pět procent.

23.4.2015
REFLEX CZ, s. r. o.

Expozice Reflex zaujímá pokaždé významné místo na veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem. Nebylo tomu jinak ani tentokrát – výstavní stánek Reflex byl opět v obležení odborné veřejnosti.


zpět na aktuální články
 
 
Reklama