Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

M2C Space dohledové centrum posílilo o další pozice dispečerů poskytující služby facility managementu síťovým retailovým zakázkám

Datum: 29.9.2017  |  Organizace: Mark2 Corporation Czech a.s.  |  Firemní článek

Společnost M2C získala v oblasti síťových retailových zakázek za poslední 2 roky silnou pozici. Zejména se jedná o služby údržby, revizí VZT, revizí bezpečnostních technologií a havarijní pohotovostní služby.

Mark2 Corporation Czech a.s.
Pod višňovkou 23
14000 Praha 4

tel.:800 111 112, 725 930 112
e-mail:
web:www.m2c.eu

Pro správný chod přijímání požadavků od klientů i jednotlivých nájemních jednotek či provozoven využívá systém CAFM. Ten dává přehled o zadání a průběhu požadavků v koordinaci s dispečerem.

Vzhledem k poptávce a individuálnímu přístupu ke stávajícím i potenciálním klientům v době technologií a nedostatku lidských sil dispečeři tak usnadňují, plánují a koordinují práci servisních týmů. Tato pozice v rámci síťových zakázek dokáže nejen ušetřit finanční prostředky při plánování tras, ale také i lidskou sílu správným včasným přijetím požadavku a rychlou reakcí, což je při dnešní nízké nezaměstnanosti velmi důležité.

M2C Space dohledové centrum se tak v rámci FM zakázek rozšiřuje a jeho operační důstojníci budou ještě více poskytovat pro klienty služby z oblasti FM jako například dálkové odečty energie, vzdálený dohled MaR. Dispečer vzdáleného dohledu také v případě průmyslových areálů a logistických center dohlíží a reaguje reportingem a opatřeními například u automatizovaných vjezdových vrátnic.

Pracuje i s typy „blacklistů“ díky nimž je schopen odhalit a předejít nepříznivým situacím z hlediska bezpečnosti.


M2C Space dohledové centrum se v rámci FM zakázek rozšiřuje, ilustrační fotografie
 

Datum: 29.9.2017
Organizace: Mark2 Corporation Czech a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích