Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Integrovaný zabezpečovací systém EISS

Datum: 22.12.2018 4:18  |  Autor: Ing. Jiří Picka  |  Organizace: EBIS, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

EISS je integrovaný zabezpečovací, přístupový, kamerový a docházkový systém s vazbou na požární signalizaci, systémy pro ochranu perimetru, interkom a další systémy chytrých budov.

EBIS, spol. s r.o.
Křižíkova 2962/70a
612 00 Brno

tel.:+420 549 439 242
e-mail:
web:www.ebis.cz

Integrovaný zabezpečovací systém EISS

EISS (Enterprise Integrated Security System) se odlišuje od běžných zabezpečovacích integrovaných systémů zejména svou flexibilitou, spolehlivostí a architekturou. Systém je navržen především pro ochranu majetku a osob do prostředí, kde se vyžaduje spolehlivost. EISS je možné přizpůsobit na míru dle potřeb zákazníka a úrovně zabezpečení.

Systém EISS je vhodný pro zabezpečení objektu v jedné lokalitě, v regionu s více geograficky oddělenými objekty až po globální enterprise (multiregionální) systém.

Integrovaný systém EISS je navržen jako modulární systém, což umožnuje zákazníkovi využívat jen potřebné moduly. Modularitou je tak maximalizována ekonomická efektivita investice do zabezpečení.

Systém EISS umožní snadnou, rychlou a tím pádem ekonomickou správu integrovaného zabezpečení, přístupu, kamerového systému, klíčového a předmětového hospodářství, docházkového systému, ochrany perimetru, požární signalizace a dalších subsystémů. EISS slouží k ochraně majetku a osob, řízení a správě chytrých budov a umožňuje výrazně zefektivnit provozní procesy.

Díky své flexibilitě, spolehlivosti a modularitě a má EISS široké uplatnění v mnoha oblastech, kde je zapotřebí chránit majetek a osoby a toto zabezpečení efektivně a ergonomicky řídit.

V porovnání s konkurenčními produkty EISS poskytuje řadu nadstandardních funkcí, které ocení jak velké, tak malé společnosti. Více se o těchto funkcích, architektuře a modulech můžete dozvědět na www.ebis.cz/eiss.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Evropská cena prevence kriminality (ECPA)

16.1.2019 | redakce
Evropská cena prevence kriminality za rok 2018 putuje do Finska. Vítězství si odnesl projekt „The Forssa approach: mediation of polarisation and inter-group conflicts”, kterému se podařilo nejen nastavit interaktivní proces mediace v rámci komunity, ale také prokázat přímou souvislost se snížením kriminality v oblasti.
Architekt a herec David Vávra na konferenci Požární bezpečnost staveb

David Vávra o rekonstrukcích historických budov divadel

10.1. 10:00   Připomeňte si přednášku architekta a herce Davida Vávry o rekonstrukcích historických budov divadel, která zazněla na prvním ročníku konference Požární bezpečnost staveb. více >>>
Ohňostroj Ignis Brunensis, foto D.Kopačková, redakce

Kvalita ovzduší při silvestrovských oslavách

6.1. 18:32   Kvalitu ovzduší v průběhu silvestrovské noci více zhoršuje jednotlivci odpalovaná pyrotechnika než jeden velký ohňostroj. Odpalováním se do ovzduší dostávají především menší částice frakce PM2,5, které jsou zdravotně nebezpečnější. více >>>
Ing. Marek Pokorný, Ph.D., na konferenci Požární bezpečnost staveb 2018

Jak navrhovat větrané fasády z hlediska požáru

4.1.2019 | redakce
Diskusi o požární bezpečnosti větraných fasád uspíšil tragický požár bytového domu Grenfell Tower v Londýně. Jak by se měly navrhovat a jak zkoušet větrané fasády vysvětluje Ing. Marek Pokorný, Ph.D., z Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Prověřovací a taktická cvičení hasičského záchranného sboru na památkových objektech

31.12.2018 | Eva Polatová, Národní památkový ústav
Národní památkový ústav má stále snahu zvyšovat požární ochranu památkových objektů ve své správě. Proto i nadále spolupracuje s MV-GŘ Hasičského záchranného sboru.