Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Integrovaný zabezpečovací systém EISS

Datum: 22.12.2018 4:18  |  Autor: Ing. Jiří Picka  |  Organizace: EBIS, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

EISS je integrovaný zabezpečovací, přístupový, kamerový a docházkový systém s vazbou na požární signalizaci, systémy pro ochranu perimetru, interkom a další systémy chytrých budov.

EBIS, spol. s r.o.
Křižíkova 2962/70a
612 00 Brno

tel.:+420 549 439 242
e-mail:
web:www.ebis.cz

Integrovaný zabezpečovací systém EISS

EISS (Enterprise Integrated Security System) se odlišuje od běžných zabezpečovacích integrovaných systémů zejména svou flexibilitou, spolehlivostí a architekturou. Systém je navržen především pro ochranu majetku a osob do prostředí, kde se vyžaduje spolehlivost. EISS je možné přizpůsobit na míru dle potřeb zákazníka a úrovně zabezpečení.

Systém EISS je vhodný pro zabezpečení objektu v jedné lokalitě, v regionu s více geograficky oddělenými objekty až po globální enterprise (multiregionální) systém.

Integrovaný systém EISS je navržen jako modulární systém, což umožnuje zákazníkovi využívat jen potřebné moduly. Modularitou je tak maximalizována ekonomická efektivita investice do zabezpečení.

Systém EISS umožní snadnou, rychlou a tím pádem ekonomickou správu integrovaného zabezpečení, přístupu, kamerového systému, klíčového a předmětového hospodářství, docházkového systému, ochrany perimetru, požární signalizace a dalších subsystémů. EISS slouží k ochraně majetku a osob, řízení a správě chytrých budov a umožňuje výrazně zefektivnit provozní procesy.

Díky své flexibilitě, spolehlivosti a modularitě a má EISS široké uplatnění v mnoha oblastech, kde je zapotřebí chránit majetek a osoby a toto zabezpečení efektivně a ergonomicky řídit.

V porovnání s konkurenčními produkty EISS poskytuje řadu nadstandardních funkcí, které ocení jak velké, tak malé společnosti. Více se o těchto funkcích, architektuře a modulech můžete dozvědět na www.ebis.cz/eiss.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Stříbrný hasičský Oskar pro pražské hasiče

9.3.2019 | redakce podle HZS hlavního města Prahy
Zásah při lednovém tragickém požáru hotelu v Praze je mezi 3 nejlepšími zásahy na světě v roce 2018 a nejlepší v Evropě. S respektem a poděkováním gratulujeme.

Vyšetřovatelé požárů na cestách po Spojených státech

24.2.2019 | kpt., Ing. Stanislav Kopecký, Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, pplk., Mgr. Jakub Škoda, Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, plk. Ing. Zdeněk Hošek, Ph.D., Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, Vlastimil Růžička, redakce
Na základě pozvání asociace NFPA (National Fire Protection Association) se uskutečnila zahraniční cesta českých vyšetřovatelů požáru do Spojených států amerických. Obsahovala kromě jiného i praktické výcviky se státními či federálními agenty/vyšetřovateli. Zeptali jsme se na průběh cesty a na možnost využití zahraničních zkušeností v českých podmínkách.
Kamery do škol v anticenách Velkého bratra, ilustrační obrázek

Kamery do škol v anticenách Velkého bratra

21.2.2019 | redakce
V Big Brother Awards tento rok zabodoval i někdejší kandidát hnutí ANO na pražského primátora Petr Stuchlík, za komentář volebního nápadu svého hnutí, aby do stovek pražských škol byly instalovány bezpečnostní kamery.
Průmyslový palác s provizorním levým křídlem © tichr - Fotolia.com

Praha chce letos získat stavební povolení na obnovu Průmyslového paláce

16.2. 9:20   Praha chce letos získat stavební povolení na stavbu repliky vyhořelého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti. V příštím roce pak chce i vybrat firmu, která práce provede. více >>>

Nebezpečné baterie? – část I.

12.2.2019 | kpt. Ing. Filip Nos, MV-generální ředitelství HZS ČR
Baterie se využívají stále častěji a s tím i přímo úměrně roste počet nehod, které s bateriemi souvisí. Závažnost těchto problémů a jejich příčiny jsou předmětem tohoto článku.