Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Teleskopická inspekční kamera endoskop Vividia TVS-500DVR

Datum: 23.11.2018 4:19  |  Organizace: Spy Shop  |  Firemní zpráva

Inspekční kamery se skvěle hodí každé profesi, která má co dělat se špatně dostupnými místy. Vividia TVS-500DVR je jednou z nejlehčích a zároveň nejdelších teleskopických inspekčních kamer.

Spy Shop
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8 - Karlín

tel.:+420 603 345 543
e-mail:
web:www.spyshop24.cz

Teleskopická inspekční kamera endoskop Vividia TVS-500DVR

Objektiv umístěný na konci ohebného kabelu inspekční kamery umožňuje inspekci obtížně dostupných míst. Kabel má ideální tuhost, aby šel ovládat, navíc je voděodolný a skvěle chrání kameru. Endoskop Vividia TVS-500DVR se vyznačuje ohebnou hlavicí, širokým zorným úhlem 120°, nízkou hmotností a odolnou konstrukcí a také velkou funkčností.

Velkou výhodou inspekční kamery Vividia TVS-500DVR je elastická hlavice, jejíž směr pozorování je možní nastavit prohnutím v libovolném úhlu. Kamera je umístěna na teleskopické rukojeti, na které se nachází řídící panel a 5" monitor. Rukojeť umožňuje podrobné prohlížení míst, na kterých se vyskytl nějaký problém, např. ucpaných okapů, protékajících stropů nebo sršních hnízd založených ve fasádních prvcích apod.

Model TVS-500DVR umožňuje nahrávání obrazu, náhled na živo a vytváření fotografické dokumentace. Výrobce nezapomněl ani na noční režim. V hlavici inspekční kamery se nachází 12 LED diod, které umožňují noční inspekci do vzdálenosti až 5 metrů. Výhodou inspekční kamery je také široký zorný úhel (120°), který poskytuje možnost rychlého prohlédnutí velkého povrchu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Průmyslový palác s provizorním levým křídlem © tichr - Fotolia.com

Praha chce letos získat stavební povolení na obnovu Průmyslového paláce

16.2. 9:20   Praha chce letos získat stavební povolení na stavbu repliky vyhořelého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti. V příštím roce pak chce i vybrat firmu, která práce provede. více >>>

Nebezpečné baterie? – část I.

12.2.2019 | kpt. Ing. Filip Nos, MV-generální ředitelství HZS ČR
Baterie se využívají stále častěji a s tím i přímo úměrně roste počet nehod, které s bateriemi souvisí. Závažnost těchto problémů a jejich příčiny jsou předmětem tohoto článku.

Občan a kybernetická bezpečnost – 1. část: Telekomunikace

12.2.2019 | Michal Randa, redakce
Nejste si jisti „bezpečností“ svého telefonu? Znejistěli jste po prosincové zprávě BIS? Spojte se se svým operátorem – to vás (po konzultaci) uklidní. A co váš domácí/firemní kamerový systém, jeho bezpečný provoz vás netrápí? Spojte se se svým elektrikářem, který vám ho namontoval a zprovoznil nebo se svým známým z golfu, který vám ho prodal. Tak schválně, jestli vás jejich reakce uklidní!
Je v rámci globálního IT trhu možné rozlišovat mezi malým a velkým? A pokud ano, jak je na tom ale prostý občan nebo podnikatel – oba jako koncoví uživatelé – laici?

Oheň v komíně, škoda od elektrických akumulačních kamen

31.1.2019 | dr. Ivo Havlík
Zdroje tepla jsou v zimě v provozu a hrozí nebezpečí požáru. V článku je případ požáru v komínu a od elektrických akumulačních kamen.

Evropská cena prevence kriminality (ECPA)

16.1.2019 | redakce
Evropská cena prevence kriminality za rok 2018 putuje do Finska. Vítězství si odnesl projekt „The Forssa approach: mediation of polarisation and inter-group conflicts”, kterému se podařilo nejen nastavit interaktivní proces mediace v rámci komunity, ale také prokázat přímou souvislost se snížením kriminality v oblasti.