Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Aquatherm Praha
Archiv článků od 3.4.2014 do 23.2.2016

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

23.2.2016
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Panasonic uvádí na trh novou řadu tepelných čerpadel Aquarea Generace H v provedení Bi-Bloc, zahrnující vylepšený design a nový, uživatelsky příjemný dotykový panel. S energetickou účinností A ++ představuje ideální řešení pro domácnosti, které chtějí snížit své výdaje za energie.

23.2.2016
HANSA ČESKO s.r.o.

HANSABLUEBOX přesvědčí jednoduchou montáží a instalací. Flexibilní podomítkový systém HANSABLUEBOX je vhodný pro všechny běžně prodávané instalační systémy a typy baterií a hodí se na každý podklad a do všech koupelen.

TZB-info, největší stavební portál v ČR, přichází na letošní Aqua-therm se zajímavou akvizicí
21.2.2016
redakce

Topinfo získalo akvizicí portál ORSEC.cz se souvisejícím časopisem Alarm Focus. Pro TZB-info se o nová témata rozšiřují zejména stávající obory Elektrotechnika a Facility management. Srdečně vás zveme v úterý 1.3.2016 na Aqua-therm, kde společně od 13 hodin spojení oslavíme.

17.2.2016
Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce

Podpora státu je velkorysá, ale odborná veřejnost má řadu otázek. Doprovodný program reaguje na situaci a s přednáškami, otázkami a odpověďmi na ně přijdou odborníci z praxe, zástupci výrobců i zástupci SFŽP ČR. Vstup je na základě regitrace zdarma, můžete si rezervovat i místa v sále.

2.2.2016
S WHG s.r.o. - kotle Fröling pro ČR a SR

Moderní kotelny na dřevní biomasu financované a provozované společností IVORY Energy přináší školám, nemocnicím, bytovým domům, ale i celým obcím podstatné snížení nákladů na výrobu tepla a ohřev teplé užitkové vody i zlepšení kvality ovzduší v lokalitě. Kotelny využívají špičkové rakouské kotle Fröling.

15.1.2016
S WHG s.r.o. - kotle Fröling pro ČR a SR

Získejte dotaci 127 500 Kč na nový kotel na biomasu při výměně za starý a neekologický kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním. Veškeré kotle na biomasu Fröling splňují nejpřísnější požadavky na emisní třídu 5 a Ekodesign, nutné k získání kotlíkové dotace.

14.9.2015
MDL Expo, s.r.o.

Během pořádání stavebního veletrhu For Arch ve dnech 15. – 19. září Vám bude obchodní tým veletrhu Aqua-Therm Praha plně k dispozici na našem infostánku v hale 4 č. 4B9. Rádi Vám zodpovíme otázky ohledně březnového veletrhu, doprovodného programu i možností prezentace.

Zlatá medaile: Aqua-therm Nitra 2015: REMS Multi-Push SLW - Elektronická preplachovacia jednotka a jednotka pre skúšanie tlaku s bezolejovým kompresorom
7.3.2015
MDL Expo, s.r.o.

Nepřízeň počasí především před zahájením veletrhu neovlivnila celkový výsledek. Letošní ročník byl úspěšný. Sedmnáctý ročník byl opět největším svátkem v oboru TZB na Slovensku a za to Vám všem patří velké díky.

12.2.2015
Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce

17. ročník veletrhu Aquatherm Nitra 2015 již zná své oceněné a vystavovatelé nabídnou své novinky na výstavišti Agrokomplex v Nitře návštěvníkům až do pátku 13. února 2015.

Aqua-Therm Nitra 2015
10.1.2015
MDL Expo, s.r.o.

Rozhovor s ředitelem veletrhu Aqua-Therm Nitra Mgr. Michalem Drážďanským o tradičním veletrhu, který se letos koná 10. – 13. února 2015.

19.10.2014
redakce

O zajímavostech k veletrhu jsme si povídali s Mgr. Michalem Drážďanským, jehož agentura MDL EXPO veletrh pořádá. Návštěvníky veletrh Aquatherm Nitra přivítá ve dnech 10.–13. února 2015.

8.6.2014
BRILON a.s.

V březnu proběhl v Praze 20. ročník veletrhu Aquatherm Praha. S novým organizátorem, s novým ideovým nábojem a hlavně s jistotou, že bude mít dvouroční periodu. Jednou z firem, která na úspěch veletrhu vsadila, je společnost Brilon a.s. Na dotazy týkající se účasti na veletrhu Aquatherm Praha, ale i aktuálních záměrů, odpovídá ředitel společnosti, Zdeněk Fučík.

23.5.2014
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Bosch Junkers

Značka Junkers prezentovala své výrobky na mezinárodním odborném veletrhu Aquatherm a při té příležitosti seznámila návštěvníky s chystanými novinkami pro rok 2014.

10.4.2014
MDL Expo, s.r.o.

Množina registrovaných návštěvníků se z drtivé většiny skládá z lidí, kteří přišli přes elektronickou registraci na internetu. Téměř 50 % návštěvníků bylo mimo Prahu a Středočeský kraj! 44 % odborné veřejnosti tvořili majitelé a management firem. 23 % pak odborní technici a specialisti z oboru.

3.4.2014
Ing. Jiří Buchta, CSc., Ing. Miroslav Burišin, Ing. Waltr Sodomka

Jedním z nejvíce navštívených témat doprovodného programu Aquathermu Praha 2014 byl přednáškový blok Diskusní fórum na téma legislativa a bezpečnost spalinových cest. Vybrali jsme z něj tři přednášky, které autoři přepracovali do textové formy. Tématicky se přednášky týkají prevence proti otravě oxidem uhelnatým a revizím spalinových cest.


zpět na aktuální články
 
 
Reklama