Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Skeletsystem Goldbeck

skeletsystem.cz
logo Skeletsystem Goldbeck

Skeletsystem Goldbeck - přehled sortimentu výrobků

Skeletsystem pro rodinné domy

Nosná stavební konstrukce Goldbeck Skeletsystem nahrazuje nejnáročnější mokré procesy na stavbě. Umožňuje vybudovat hrubou stavbu rodinného domu výrazně rychleji, má volnou vnitřní dispozici a umožňuje snadno použít široká panoramatická okna. Výstavba skeletu zabere maximálně několik dní. Další práce, jako například zdění stěn, mohou stavebníci snadno provádět sami nebo s pomocí řemeslníků a vybraných stavebních firem.
V případě přání zákazníka provedeme konstrukci do uzavřené hrubé stavby včetně instalace otvorových výplní.

Bodově podepřená betonová konstrukce je vhodná také pro stavby v záplavovém území nebo složitém terénu a vyžaduje méně zemních prací než jiné typy založení. Konstrukcí Skeletsystem lze realizovat stavby rodinných domů řady typů od přízemních bungalovů až po několikapatrové vily.

Do monolitických patek jsou vetknuty sloupy tloušťky 200 mm o průřezu L nebo T. Na ně jsou osazeny základové patky a průvlaky. Tloušťka nosné železobetonové konstrukce je 200 mm. Jako stropní konstrukce se používají dutinové dílce Spiroll o tloušťce 200/250 mm. Jednopodlažní konstrukční soustava je využitelná také jako parkovací či jiný přístřešek, jako suterénní objekt - sklep, garáž, technická místnost, sklad, apod.

Všechny prefabrikované betonové prvky systému se vyrábí v závodech společnosti Goldbeck Prefabeton s.r.o.

Skeletsystem pro bytové domy

Stejně jako v případě Skeletsystemu pro rodinné domy systém pro stavbu bytových domů nahrazuje nejnáročnější mokré procesy na stavbě. Umožňuje vybudovat hrubou stavbu domu výrazně rychleji, má volnou vnitřní dispozici a umožňuje snadno použít široká panoramatická okna.

Bodově podepřenou montovanou betonovou konstrukcí lze vytvořit stavbu až do výšky čtyř pater. Uplatní se také ve složitém terénu, kde má výrazně menší požadavky na zemní práce než jiné systémy výstavby. Skeletsystem Goldbeck dokáže stavbu bytových domů výrazně zrychlit a zlevnit při zachování maximální kvality stavby.

Skeletsystem pro občanské stavby

Konstrukci Skeletsystem Goldbeck lze snadno rozšiřovat (musí být plánováno již při projektu) a přizpůsobovat její vnitřní dispozici aktuálním potřebám budovy. Lze tak například rozšířit kapacity školské budovy, pečovatelského domu nebo například nemocnice. Stejně tak lze v čase snadno měnit účel stavby.

Skeletsystem Goldbeck má volnou vnitřní dispozici a umožňuje projektovat široké prosklené plochy, jakými jsou například výlohy, vjezdy apod. Vhodný je díky tomu pro konstrukci obchodů, výrobních a kancelářských prostor apod. Stavba je rychlá, profesionální a levnější.

Montovaná základová deska

V konstrukční soustavě Skeletsystem projektujeme, vyrábíme a montujeme samostatné základové desky. Uplatnění nachází při stavbách ve složitém, zpravidla svažitém, terénu, například jako základ pro dřevostavbu nebo další kompozitní stavby.
Sloužit může jako základ pro parkovací plochy ve svahu, další lehčí stavby apod.

Stropsystem

Jednotlivé konstrukční prvky Stropsystem Goldbeck zahrnují stropní, schodišťové a balkónové dílce vyráběné na míru konkrétním stavbám. K výrobě se používá nejmodernější technologie ve vlastních závodech společnosti Goldbeck Prefabeton.

Výroba na jednom místě umožňuje dodržet maximální kvalitu od přípravy betonové směsi přes předpínání výztuže, betonáž, zhutňování a ošetřování mladého betonu až po manipulaci s výrobními dílci a jejich skladováním.

Panely z předpjatého betonu (spiroll) výrazně zrychlují stavbu vodorovných konstrukcí domu. Mají vysokou únosnost a lze s nimi překlenout rozsáhlé prostory, jakými jsou sály, učebny, chodby a podobně. Stropsystem Goldbeck je variabilní a lze ho upravit podle konkrétních požadavků zákazníka.

Individuální železobetonové konstrukce

Společnost Goldbeck Prefabeton projektuje, vyrábí a dodává stavebně-konstrukční systémy vhodné pro průmysl, obchod i administrativu na klíč.
Železobetonové nosné systémy Goldbeck Prefabeton jsou vhodné pro výstavbu výrobních a logistických hal, administrativních budov, společenských a obchodních center nebo například zemědělských objektů.
Technický servis od zpracování konceptu po montáž je realizován ve vlastní konstrukční kanceláři, kde projekty vznikají na míru podle požadavků zákazníka.


Editovat prezentaci výrobků