Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SFA - SANIBROY, spol. s r.o.

www.sanibroy.czwww.sfasanibroy.sk
logo SFA - SANIBROY

SFA - SANIBROY - přehled sortimentu výrobků

Sanitární kalová čerpadla

Sanitární kalová čerpadla přečerpávají odpadní vody s obsahem fekálií z WC a koupelny v rámci interiéru budovy.
 • SANIBROY® Silence -pro WC, funguje automaticky při spláchnutí WC, integrovaný protipachový filtr z aktivního uhlí, technologie Silence - tichý provoz, čerpá až do výšky 4m či do vzdálenosti 90m

 • SANITOP® Silence - pro WC s umyvadlem či pisoárem, čerpání až do 5m výšky nebo vzdálenosti 100m, integrovaný protipachový filtr z aktivního uhlí, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPRO® Silence- pro WC, umyvadlo, bidet a sprchu, čerpání až do výšky 5m výšky či vzdálenosti 100m, integrovaný protipachový filtr, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPLUS® Silence - pro WC, umyvadlo, bidet, sprchu,... - velký objem nádrže a vysoký výkon čerpadla, čerpání až do výšky 5m či vzdálenosti 100m, technologie Silence - tichý provoz

 • SANIPACK® - pro použití ve všech předstěnových systémech, pro závěsné WC, umyvadlo, bidet a sprchu. Možné je i jeho osazení do příčky, čerpání až do výšky 4m výšky nebo vzdálenosti 40m.

 • SANIWALL® PRO - kompletní předstěnový modul pro libovolné závěsné WC vybavený sanitárním kalovým čerpadlem, rezervoárem splachování (3/6 litrů) a chromovým ovládacím panelem splachování. Do SANIWALL PRO lze připojit navíc i odpady z umyvadla, sprchy a bidetu. Čerpání až do výšky 5m nebo vzdálenosti 100m. Díky integraci sanitárního kalového čerpadla do nosného rámu též výrazná úspora místa.

 • SANIBEST® - vhodný pro použití ve veřejně přístupných prostorách, jako jsou hotely, restaurace, divadla, kanceláře, tovární provozy apod. Pro zvýšenou intenzitu používání, odpadní vody z WC a kompletní koupelny přečerpá až do 6 m výšky či 100 m vzdálenosti. Ojedinělá konstrukce řezací hlavy zajišťuje dokonalé rozmělnění odpadu.

 • SANIBEST® Pro - nejvýkonnější malé sanitární kalové čerpadlo s možným použitím ve veřejně přístupných prostorách, jako jsou hotely, restaurace, divadla, kanceláře, tovární provozy apod. Přečerpáni lze realizovat až do 7m výšky, či 100 m vzdálenosti. Přímý přístup k řídící elektronice bez nutnosti demontáže vlastního přístroje

Sanitární čerpadla a přečerpávací stanice

Sanitární čerpadla přečerpávají odpadní vody bez fekálií z koupelen, kuchyní či prádelen v rámci interiéru budovy. Přečerpávací stanice řeší přečerpání odpadních vod z celých rodinných domů či komerčních provozů.
 • SANICONDENS® - pro kondenzát z kotle, klimatizační jednotky, či chladicího zařízení. Možné je čerpat i kondenzáty se zvýšenou kyselostí (minimální pH 2,5). Instalace je možná na podlahu i na zeď. (Součástí dodávky je odpadní hadice o délce 6 m, čerpání až do výšky 4,5 m)

 • SANICONDENS® Best - čerpadlo pro kyselé kondenzáty s integrovanou neutralizační jednotkou. Instalace je možná na podlahu či na zeď. Součástí dodávky veškeré potřebné komponenty pro zapojení do systému vnitřní kanalizace. Čerpací výška až 4,5m

 • SANISHOWER® - pro odpadní vody z umyvadla, sprchy a bidetu. Jeho rozměry umožňují instalaci i pod sprchovou vaničku. Čerpání odpadní vody až do výšky 4m

 • TRAYMATIC® Extern - komplet ploché sprchové vaničky (výška 4,6cm) a speciálního sanitárního čerpadla. Snadno přístupná sprcha s možností odčerpání odpadní vody až do výšky 3m. Možná je instalace na hotovou podlahu nebo i pódiová instalace do podlahy. Vanička vyráběna ve třech rozměrech: 90x90, 100x80, 120x80 cm.

 • SANIVITE® Silence - tiché, vysoce kapacitní sanitární čerpadlo pro odpadní vody z kuchyňského dřezu, myčky nádobí, pračky, umyvadla, sprchy a vany (čerpání do výšky až 5 m či vzdálenosti 50 m potrubím Ø 32mm.)

 • SANISPEED® Silence - vysoce výkonné, tiché sanitární čerpadlo pro použití v domácnostech či v podobných podmínkách, kde jsou zvýšené nároky na množství přečerpávaných odpadních vod či na potřebnou čerpací výšku (až 7m)

 • SANICOM® - Sanitární čerpadlo pro intenzivní komerční využití (restaurace, kadeřnictví, bufety, velkokapacitní kuchyně ...), velké množství odpadních vod, jejich teplotu (až 90°C) či na potřebnou výšku čerpání (až 8m). Odpadní potrubí Ø 32mm.

 • SANICUBIC® Classic - výkonná centrální dvoumotorová přečerpávací stanice pro veškeré odpadní vody s využitím pro rodinné domy i komerční provozy. Možné je připojení až 4 WC. Možná čerpací výška do 11m.

 • SANICUBIC® Pro - výkonná přečerpávací stanice pro veškeré odpadní vody (včetně fekálií až 4 WC) z celého rodinného domu, či srovnatelného komerčního provozu. Stanice SANICUBIC® Pro je vybavena dvěma motory s vlastním řezacím ústrojím a bezdrátovým kontrolním HF modulem s vizuálním a akustickým alarmem.

Kompaktní WC - 2 v 1

Kompaktní WC představují unikátní koncept keramické WC mísy s integrovanými systémy rozmělnění a přečerpání odpadu z WC a splachování.
 • SANICOMPACT® 43 ECO+ Silence - unikátní splachovací systém ECO+ (spotřeba vody 1,8/3 l). Technologie Silence - nejnižší možný provozní hluk. Stavební hloubka 43 cm - maximální možná úspora místa.

 • SANICOMPACT® 43 - umožňuje navíc připojit i odpad z umyvadla. Unikátní splachovací systém "Dual Flush" pracuje se spotřebou 3,8/5 l vody. Stavební hloubka činí pouhých 43 cm.

 • SANICOMPACT® Pro - atraktivní design, splachovací systém "Dual Flush" 3,8/5 l, připojení odpadu z umyvadla.

 • SANICOMPACT® Star - komplet závěsného WC se speciálním nosným modulem. Připojení odpadu z umyvadla a atraktivní design.


Editovat Galerii produktů