Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

REMAK, a. s.

www.remak.eu
logo REMAK

REMAK - vzduchotechnická zařízení a klimatizace

Klimatizační jednotky

Kompaktní jednotka Remak s rekuperací tepla CAKE

CAKE

Kompaktní jednotky s rekuperací tepla CAKE jsou určeny pro větrání ve stísněných prostorách, obvykle rekonstrukcích a projektech s drahou podlahovou plochou, do komerčních provozů s malými a středními vzduchovými výkony s typickými parametry a požadavky na úpravu a dopravu vzduchu (provozy určené k prodeji zboží a služeb, kanceláře, restaurace, školy). CAKE dodáváme s možností výběru typů a parametrů použitých komponent dle požadavků konkrétního projektu v katalogovém i zakázkovém řešení, také s možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace Remak.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - AeroMaster Cirrus

AeroMaster Cirrus

Sestavné jednotky AeroMaster Cirrus umožňují realizovat i specifické aplikace s nejvyššími nároky na čistotu prostředí s průtokem vzduchu až 74.400 m3/h. Jednotky AeroMaster Cirrus jsou určeny pro montáž na podlahu nebo základovou konstrukci a dodávají se s pevným základovým rámem, montovaným již ve výrobě. Kreativní řešení pláště s lamelovou stěnou a s vynikajícími mechanickými a fyzikálními vlastnostmi podle EN 1886-2008 je chráněno jako užitný vzor. Jednotky AeroMaster Cirrus jsou aktuálně dostupné v osmi rozměrových řadách s možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace Remak.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - AeroMaster XP

Sestavné jednotky AeroMaster XP

Sestavné jednotky AeroMaster XP jsou určeny pro komfortní vzduchotechniku a klimatizaci jak standardních, tak i čistých prostor s nároky na výměnu vzduchu s průtokem vzduchu do 28.000 m3/h. Jednotky AeroMaster XP jsou určeny pro montáž na podlahu a dodávají se s pevným základovým rámem, montovaným již ve výrobě. Panelová konstrukce s vynikajícími útlumovými charakteristikami pláště a variabilita vestavných prvků předurčují použití těchto jednotek ve všech aplikacích. Jednotky AeroMaster XP jsou dostupné v sedmi rozměrových řadách, také v kompaktním provedení a možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace Remak.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - AeroMaster v bazénovém provedení

Bazénové jednotky

Bazénové jednotky druhé generace (aplikační řešení z řady AeroMaster XP a AeroMaster Cirrus) představují špičkovou bazénovou vzduchotechniku s autonomním systémem měření a regulace pro odvlhčování, větrání a vytápění krytých bazénů s plochou vodní hladiny od 25 do 700 m2.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - AeroMaster v hygienickém provedení

Hygienické jednotky

Hygienické jednotky jsou naším aplikačním řešením pro čisté provozy a zdravotnictví z řady AeroMaster XP. Jedinečná konstrukce našich hygienických jednotek umožňuje v co nekratší době, bezpečně a opakovaně provádět důkladnou sanaci všech jejich částí, splňuje všechny legislativní požadavky i tzv. dobrou praxi v oboru, minimalizuje provozní náklady použitím vysoce účinných technologií, snižuje množství mikroorganismů a znečišťujících látek ve větraném prostoru, reguluje teplotu a vlhkost, odstraňuje nepříjemné pachy a minimalizuje technologické odstávky z důvodu údržby nebo oprav.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - AeroMaster FP

Ploché jednotky AeroMaster FP

Ploché jednotky Aeromaster FP jsou ideální pro větrání a klimatizaci administrativních, obchodních, restauračních a dalších prostor s průtokem vzduchu do 4.000 m3/h. Jednotky AeroMaster FP jsou určeny pro zavěšení. Estetický design předurčuje jejich použití i v prostorách bez podhledů. V případě instalace do mezistropů ocení uživatelé jejich nízkou vestavnou výšku. Díky sendvičové konstrukci panelů a optimalizovanému návrhu ventilátorů dosahují jednotky vynikajících hlukových vlastností. Jednotky AeroMaster FP jsou dostupné ve dvou rozměrových řadách s možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace Remak.
www


Vzduchotechnická jednotka Remak - potrubní systém Vento

Potrubní jednotky Vento

Potrubní jednotky Vento jsou zástupcem sestavného větračního a klimatizačního systému, který je určen pro aplikace s průtokem vzduchu až 10.000 m3/h. Jednotlivé komponenty systému, včetně směšování, chlazení a rekuperace, lze řadit do klimatizačních sestav nebo volně propojovat vzduchotechnickým potrubím. Stavebnicová koncepce umožňuje maximálně přizpůsobit projekční řešení složitým podmínkám. Jsou ideální pro rekonstrukce a prostorově složité stavby. Jednotky Vento jsou dostupné v devíti rozměrových řadách s možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace Remak.
www

Regulace vzduchotechniky

Regulace vzduchotechniky Remak - Řídící jednotky VCS

Řídící jednotky VCS

Řídicí jednotky VCS jsou kompaktní řídicí a silové rozvaděče pro decentrální regulaci a ovládání klimatizačních zařízení. Zajišťují vysokou stabilitu, bezpečnost zařízení a umožňují snadné ovládání včetně vizualizace provozních stavů. Pomocí vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci Remak lze dotykově ovládat základní funkce a monitorovat řídicí jednotky VCS s využitím Vašeho mobilního zařízení (telefonu, tabletu) na bázi Android OS.
www

Vzduchové clony

Vzduchová clona Remak - DoorMaster C

DoorMaster C

Clony DoorMaster C1 jsou vzduchotechnická zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu oddělují vnitřní a vnější prostředí. Jsou určeny pro vnitřní instalaci nad vchodové dveře do všech všech typů budov s výškou dveří 2,5 m. Clony C1 jsou tvořeny samonosným skeletem a krycími panely z pozinkovaného plechu. Boční kryty jsou plastové. Barevné provedení povrchu clon je v odstínu RAL 9002. Dle požadavku lze vybavit clony regulátory výkonu ventilátorů.
www


Vzduchová clona Remak - DoorMaster D

DoorMaster D

Clony DoorMaster D2 jsou vzduchotechnická zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu oddělují vnitřní a vnější prostředí. Jsou určeny pro vnitřní instalaci nad vchodové dveře do všech všech typů budov s výškou dveří 3 m. Clony D2 jsou tvořeny samonosným skeletem s krycími panely z pozinkovaného plechu. Krycí bočnice jsou plastové. Výstupní komora je dodávána s tepelnou izolací. Barevné provedení povrchu clon je v odstínu RAL 9002. Jsou vybaveny motory s možností třístupňové regulace.
www


Vzduchová clona Remak - DoorMaster P

DoorMaster P

Průmyslové clony DoorMaster P jsou vyráběny ve čtyřech výkonových verzích. Jsou ideálním řešením pro výrobní, skladovací a garážové prostory. Délka výstupní štěrbiny je variabilní 2 až 4,5 m. Plášť clony je z pozinkovaného plechu standardně bez vnější povrchové úpravy. Na přání lze clonu opatřit vypalovaným lakem v odstínu RAL 9002. Pevná výstupní štěrbina má zabudované horizontální směrové naváděcí listy.
www

Střešní ventilátory

Střešní ventilátor Remak - RF

Střešní ventilátory RF

Výkonné, tiché a plně regulovatelné střešní radiální ventilátory s vertikálním výfukem jsou určeny k odsávání vzduchu a odvětrání bytů, koupelen, obchodních domů, společenských prostor, plováren, tělocvičen, kuchyní a jídelen, dílen, skladových hal, stájí, průmyslových a výrobních objektů aj. S nástavcem lze tyto ventilátory umístit na ploché i šikmé střechy. Střešní ventilátory jsou dodávány ve čtyřech základních velikostech podle rozměru základny (celkem 17 typů ventilátorů.) a se vzduchovým výkonem 400 - 13.000 m3/h.Editovat prezentaci výrobků