Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KOVO-LEMINI, s.r.o.

kovo-lemini.cz
logo KOVO LEMINI

KOVO LEMINI - přehled sortimentu výrobků

Hydrantové systémy KL

Hydrantový systém D25

Požární hydrant D25 20/30 | Standard

Požární hydrant D25 20/30 Standard je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. Hydrantový systém K-L D25 20/30 Standard je připraven k okamžitému použití v případě požáru, kde obsluhu hadicového navijáku zajišťuje jedna osoba. Tento hydrant s tvarově stálou hadicí K-L D25 20/30 je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-1.

další informace

Hydrantový systém D19

Požární hydrant D19 20/30 | Standard

Požární hydrant D19 20/30 Standard s tvarově stálou hadicí je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. Hydrantový systém D19 20/30 je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-1.

další informace

Požární skříně

C52 Hydrantová skříň

HYDRANTOVÁ SKŘÍŇ C52 – ZPLOŠTITELNÁ HADICE

Hydrantová skříň C52 – zploštitelná hadice (SNH C52) se využívá pro hydrantové systémy C52 se zploštitelnou hadicí. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí C52 s kolébkou již neodpovídá platným normám, proto se skříně pro tento hydrantový systém používají pouze na výměnu stávajících, technickým stavem nevyhovujících skříní. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí C52 s hadicovým košem odpovídá platným normám a předpisům a proto je možné osazovat i nové HS.

další informace

Skříňka na hasicí přístroj

SKŘÍŇKA NA HP 2XCO2 5KG

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňka 2xCO2 5kg je určena pro 2 hasicí přístroje sněhové 5kg.

další informace

Plynoměrové skříně HUP

Plynoměrové skříně všech rozměrů

Na plynoměrové skříně se v rámci našeho výrobního programu specializujeme od roku 2011. V naší nabídce tak naleznete skříně pro průmyslovou a civilní výstavbu nebo také HUP skříně pro ukončení středotlaké domovní přípojky, regulaci tlaku a měření spotřeby plynu pro jednotlivé odběratele. Plynoměrové skříně či revizní dvířka HUP vyrobíme podle vámi zadaných rozměrů a požadavků přímo na míru.

Našimi dlouhodobými partnery a odběrateli jsou společnosti specialistů TZB, generální dodavatelé staveb, developeři i koncoví zákazníci a uživatelé. Díky vlastní práškové lakovně jsme schopni dvířka či skříně upravit do vámi požadované barvy. Povrchová úprava práškovou barvou chrání povrch před korozí a dalšími vnějšími a mechanickými vlivy a zároveň výrobku dodá skvělý vzhled.

další informace


Editovat prezentaci výrobků