Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Kamstrup A/S

www.kamstrup.com
logo Kamstrup

Kamstrup - inteligentní řešení pro měření energií

Inteligentní vodoměry Kamstrup

Měření spotřeby vody

Prostřednictvím kombinace nejnovější ultrazvukové technologie a dálkového odečtu, zlepšeného monitorování tlaku a úniků, a zainteresováním koncových uživatelů nabízíme kompletní portfolio produktů. Společnost Kamstrup dodává řešení všech typů a rozměrů. Od jednotlivých měřičů a systémů pro dálkový odečet měřičů po plně automatizovaná řešení.

Inteligentní vodoměry pro pro obytné budovy, průmyslové vodoměry, modulární vodoměry, vodoměry pro oblasti, snímače tlaku. Vynikající přesnost.

MULTICAL® 21 pro domácnosti neobsahuje žádné pohyblivé součásti a zachovává si vynikající přesnost po celou dobu životnosti – což může být až 16 let. Měřič má mimořádnou přesnost při nízkém průtoku, takže i při velmi nízkém průtoku změří každou spotřebovanou kapku vody. Tím je zajištěno férové a přesné vyúčtování, zvyšuje se kvalita dat a napomáhá to snížení plýtvání vodou.

MULTICAL 62 pro správu budov . Lze jej použít v obchodě, průmyslu i v obytných budovách, obsahuje porty pro datovou komunikaci. Vodoměr registruje úniky a nezamýšlenou spotřebu vody.


Měřiče tepla Kamstrup

Inteligentní měření tepla

Měřiče tepla Kamstrup - mikroprocesorová technologie a ultrazvukové měření. Průtok je měřen s použitím dvousměrného ultrazvuku na základě metody doby průchodu, s prověřenou dlouhodobou stabilitou a přesností.

  • Snímače průtoku ULTRAFLOW využívají mikroprocesorovou technologii a ultrazvukové měřicí metody.
  • Kompaktní měřič tepla/chladu MULTICAL® 302 lze v průběhu instalace otáčet v rámci úzkých rozměrů a umožňuje tak vždy optimální odečet displeje i v těch nejstísněnějších prostorách.
  • Instalace ještě nikdy nebyla snadnější nebo rychlejší než u měřiče MULTICAL® 403. Kompaktní konstrukce znamená, že měřič vyhovuje všem typům instalací.
  • Měřič chladu a tepla MULTICAL® 603 je vybaven funkcí automatické detekce, která umožňuje v případě potřeby vyměnit snímač průtoku ULTRAFLOW®, aniž by bylo nutné kalkulátor ručně znovu nakonfigurovat.


Měřiče chladu Kamstrup pro dlouhou životnost s minimem údržby

Měření chladu

U měřiče chladu MULTICAL 302 byla zvláštní pozornost věnována snadnému postupu instalace. Jeden teplotní snímač je zabudovaný v průtokoměru, což znamená méně práce při instalaci a také to, že měřič chladu lze konfigurovat na místě, čímž je zajištěno, že instalující bude mít vždy správný měřič po ruce. Kromě toho lze MULTICAL 302 díky extrémně kompaktnímu tvaru a kruhovému profilu instalovat do velmi stísněných prostor. Rychlá konfigurace a snadná instalace znamená, že je potřeba méně lidské práce a držení menšího stavu zásob.


Kamstrup - inteligentní měření elektřiny

Inteligentní měření elektřiny

Obsluhujeme veřejné sítě a dodavatele energií po celém světě nástroji a systémy pro optimalizaci procesů a dodáváme optimální zákaznickou zkušenost.

Inteligentní měření může přidat hodnotu vaší síti. Pomocí údajů z měření v reálném čase z rozvoden a z rozvodné sítě nízkého napětí a jejich použití k analýze výkonu, můžete zjistit a opravit poruchy ještě předtím, než si jich všimnou zákazníci.

OMNIA Smart Grid Suite se zaměřuje přímo na optimalizaci sítě; je to součást její vnitřní konstrukce.Platforma inteligentní rozvodné sítě OMNIA nabízí vysokou flexibilitu v rámci systému a snadno se integruje s jinými systémy. Obsahuje inteligentní měřiče, funkce síťové komunikace, správy měřených dat a inteligentní rozvodné sítě, přizpůsobené na míru dnešnímu odvětví technických infrastruktur.


Kamstrup - dečet měřičů metodou plug and play

Odečet měřičů metodou plug and play

V závislosti na svých obchodních potřebách vyžadují dodavatelé energií a vody, například technické služby, bytová družstva a správci budov, různá řešení pro odečet měřičů. Nabízíme různé automatizované odečty měřičů a systémy inteligentního měření, od ručních zařízení po rozsáhlé sítě – kabelové nebo bezdrátové – společně s uživatelsky komfortními programy pro správu dat.

Je možný odečet měřičů při průjezdu, pomocí sítě, analýzy a vizualizace. Pomocí našich řešení odečtu měřičů při průjezdu je možné odečítat měřiče rychle a jednoduše pomocí spolehlivé bezdrátové datové komunikace M-Bus. zkrátíte dobu strávenou odečítáním měřičů a zabráníte chybám, protože měřiče se odečítají digitálně bez jakéhokoli rušení zákazníků.
  • READy je účinné řešení pro dálkový odečet inteligentních vodoměrů a měřičů spotřeby tepla.
  • Síť rádiového spojení vyžaduje malý počet součástí včetně koncentrátorů a zesilovačů.
  • Rádiová síť typu mesh podporuje digitalizaci veřejných sítí. Získávání informací z měřidel spotřeby v reálném čase umožňuje analýzy sítě a detekci netěsností.
  • Sít´měřičů vzájemně propojených kabelem v kabelové síti M-Bus poskytuje rychlý a robustní dálkový odečet měřičů.


Editovat prezentaci výrobků