Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

FEMONT OPAVA s.r.o

www.femont.cz
logo FEMONT OPAVA

FEMONT OPAVA - ocelové haly, ocelové konstrukce

Výroba a montáž ocelových hal
Výroba a montáž ocelových hal

Výroba a montáž ocelových hal

Ocelové montované haly s rámovou nebo příhradovou ocelovou konstrukcí patří mezi hlavní produkty společnosti. U objektů je možno aplikovat různé druhy stěnových a střešních plášťů, širokou paletu výplní otvorů a příslušenství. Své uplatnění mají v mnoha odvětvích průmyslu. Jsou lehké, cenově dostupné a praktické. Zvolený konstrukční systém umožňuje realizovat širokou škálu konstrukčního řešení, které je specifické pro jednotlivá odvětví:

  • skladové a výrobní haly
  • haly s administrativou
  • logistická centra
  • sportovní objekty
  • autosalony a servisy
  • zemědělské haly
  • nákupní centra a prodejny
www


Výroba a montáž běžných ocelových konstrukcí
Výroba a montáž běžných ocelových konstrukcí

Výroba a montáž běžných ocelových konstrukcí

V rámci tohoto výrobního segmentu nabízíme výrobu a montáž nespecifických kovových konstrukčních dílů. Účel použití těchto dílů bývá velmi rozmanitý. Stejně jako u ostatních produktů je možno protikorozní ochranu provést aplikací kvalitního nátěrového systému nebo žárovým zinkováním. V návaznosti na certifikaci řízení výroby jsme schopni zajistit výrobu dílců až do úrovně třídy provedení EXC3.

www


Atypické ocelové konstrukce

Atypické ocelové konstrukce

Konstrukční systém umožňuje realizaci atypických konstrukcí. Jedná se např. o realizaci ocelových lávek a mostů pro turistické a cyklistické stezky, sportovní tribuny pro stadióny, autobusové zastávky a jiné. Jsme schopni vytvořit moderní architektonické dílo s vysokou kvalitou s využitím nových postupů a technologií.

www


Realizace technologických konstrukcí

Realizace technologických konstrukcí

Naše společnost díky kvalitnímu výrobnímu zázemí a zkušenosti pracovníků umožňuje realizovat technologické konstrukce. Každá technologie je specifická dle zadání investora. Příkladem mohou být energomosty či kotelny pro využití odpadního tepla, sila pro skladování komodit a jiné.

www


Výroba a služby

Výroba a služby

Výrobní prostory složené z jednotlivých úseků jako příprava, výroba ocelových dílců, lakovna, expedice či výroba klempířských prvků tvoří nedílnou součást naší firmy co do ocelových konstrukcí a hal.
Více než 20 leté zkušenosti se zpracováním oceli nám umožnily otevření centra tvarového pálení. V rámci konceptu této výroby provádíme tvarové pálení a ohýbání plechů s dílčími službami jako obroušení hran či povrchová úprava výrobků.
Výrobní prostory jsou zárukou kvality certifikovaného výrobního postupu.

www


Editovat prezentaci výrobků