Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Deceuninck, spol. s r.o.

www.deceuninck.cz
logo Deceuninck

Deceuninck - PVC okenní a dveřní profily

Okenní a dveřní PVC profily Deceuninck

Okno s PVC profily Eforte
Okna s PVC profily Elegant

Eforte, Elegant

Šestikomorové prémiové PVC profily Eforte, vhodné i pro pasivní a nízkoenergetické bydlení, nepřipouští kompromisy z hlediska kvality a tepelné izolace (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m².K). Na výběr je 40 barev a dekorů, které věrně imitují hliník nebo dřevo.

Šestikomorový PVC profil Elegant vyniká minimalistickým designem, štíhlými liniemi, ale i vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,93 W/m².K).
Jde o skutečnou alternativu k hliníkovým oknům. Za svůj design byl dokonce oceněn cenou Red Dot.

www


Zdvižně posuvné dveře s PVC profily Deceuninck

Zdvižně posuvné dveře

Pro zdvižně posuvné dveře můžete zvolit kteroukoliv řadu PVC profilů Deceuninck podle požadovaných tepelněizolačních vlastností. Předností těchto dveří je snadná manipulace, moderní design a díky nízkému prahu také bezbariérový přístup na terasu či balkon.
Velká prosklená plocha (může být až 6 m široká a 2,5 m vysoká) přináší do interiéru velké množství denního světla.

www


Zimní zahrada s profily Arcade

Zimní zahrady

Pro obvodové stěny zimní zahrady si můžete zvolit kteroukoliv řadu PVC profilů Deceuninck podle požadovaných tepelněizolačních vlastností. K tomu společnost Deceuninck dodává dva typy zastřešení zimních zahrad.


Terasy z kompozitního materiálu Twinson

Character Massive je vhodný pro obložení bazénů

Character Massive

Masivní prkna z dřevoplastového materiálu Twinson jsou úplně probarvená a nemají žádné duté komory, nařežete je tedy stejně snadno a přesně jako masivní dřevo. Jsou však mnohem odolnější, mají delší životnost a snáze se udržují. Díky protipožární certifikaci BROOF (t1) jsou vhodné i pro střešní terasy a balkony.

www


Klasická dřevoplastová terasová prkna Terrace Essential z materuálu Twinson

Terrace Essential

Patentovaný dřevoplastový kompozitní materiál Twinson zaručuje příjemný design, snadnou údržbu, vysokou odolnost a nosnost a dlouhou životnost. Prkna nekloužou, netvoří třísky a nepraskají. Se zárukou až 25 let se ze své nové terasy budete dlouho a nerušeně těšit.

www


Majestic Massive Pro odolný proti poškrábání a skvrnám

Majestic Massive Pro

Masivní a tenkou vrstvou PVC potažené terasové desky Majestic Massive Pro jsou zcela bezúdržbové, odolné i proti mastnotě a poškrábání. Už žádné skvrny od opalovacího krému nebo rýhy od posunování nábytku. Tato produktová řada je zvláště vhodná pro terasy s vyšší zátěží - hotelové či restaurační terasy.

www


Editovat prezentaci výrobků