Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Inteligentní síť v ochraně před povodněmi

Datum: 3.8.2018 02:00  |  Organizace: WILO CS, s. r. o.  |  Firemní zpráva

Plně zaplavitelná přečerpávací stanice odpadní vody se separací pevných látek, připravená k okamžitému zapojení. Jednodílná plynotěsná a vodotěsná sběrná nádrž bez konstrukčních svarových spojů a dvě odděleně uzamykatelné separační nádrže na pevné látky.

WILO CS, s. r. o.
Obchodní 125
251 01 Čestlice

tel.:234 098 711, NON STOP linka 810 555 555
e-mail:
web:wilo.com
Wilo-EMUport NC 3800
Wilo-EMUport NC 3800

Možnosti digitalizace využívané efektivně
Města v Číně rostou závratným tempem. To sebou přináší výzvy, zejména pokud jde o odvod dešťové vody v oblastech postižených povodněmi. Zde je důležité maximálně využít možností digitalizace a technického pokroku při inteligentním propojení systémů dodávek vody a likvidaci odpadů. Vyvíjíme řešení, která zvyšují bezpečnost a zajištují lepší životní komfort.

Ochrana dopravních a tranzitních cest v povodňové oblasti
Dobrým příkladem účinného využívání nových technologií je město Tongzhou, satelit na okraji Pekingu. V povodňové sezóně byly významné dopravní a tranzitní cesty pravidelně neprůjezdné kvůli vysoké vodě. Společnost Wilo našla inteligentní a trvalé řešení, což znamená, že miliony lidí mohou bezpečně celoročně cestovat. Naším řešením je Wilo-EMUport NC 3800. Byly zde instalovány tři propojené nádrže, z nichž každá byl vybavena dvěma čerpadly FA25.93 d-fk 34.1-6 / 60, takže do nedaleké vodní nádrže lze čerpat až 9000 m3 / h dešťové vody. Inteligentní síť zajišťuje nejvyšší stupeň účinnosti za všech okolností. Senzory automaticky detekují hladinu vody a podle potřeby zapínají nebo vypínají čerpadla. Proto naše řešení pracuje s největší možnou účinností, a tak dopravuje dešťovou vodu velmi efektivně.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kamery do škol v anticenách Velkého bratra, ilustrační obráze, © Fotolia.com

Ministerstvo vnitra rozdělilo přes 27 mil. Kč na ochranu měkkých cílů

25.3.2019 | Michal Randa, redakce
Celkem 27 639 000 Kč rozdělilo Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám MV mezi kraje včetně hlavního města Prahy, které si o dotace na zvýšení odolnosti měkkých cílů vůči závažným násilným a teroristickým hrozbám požádaly.

Stříbrný hasičský Oskar pro pražské hasiče

9.3.2019 | redakce podle HZS hlavního města Prahy
Zásah při lednovém tragickém požáru hotelu v Praze je mezi 3 nejlepšími zásahy na světě v roce 2018 a nejlepší v Evropě. S respektem a poděkováním gratulujeme.

Vyšetřovatelé požárů na cestách po Spojených státech

24.2.2019 | kpt., Ing. Stanislav Kopecký, Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, pplk., Mgr. Jakub Škoda, Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, plk. Ing. Zdeněk Hošek, Ph.D., Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, Vlastimil Růžička, redakce
Na základě pozvání asociace NFPA (National Fire Protection Association) se uskutečnila zahraniční cesta českých vyšetřovatelů požáru do Spojených států amerických. Obsahovala kromě jiného i praktické výcviky se státními či federálními agenty/vyšetřovateli. Zeptali jsme se na průběh cesty a na možnost využití zahraničních zkušeností v českých podmínkách.
Kamery do škol v anticenách Velkého bratra, ilustrační obrázek

Kamery do škol v anticenách Velkého bratra

21.2.2019 | redakce
V Big Brother Awards tento rok zabodoval i někdejší kandidát hnutí ANO na pražského primátora Petr Stuchlík, za komentář volebního nápadu svého hnutí, aby do stovek pražských škol byly instalovány bezpečnostní kamery.
Průmyslový palác s provizorním levým křídlem © tichr - Fotolia.com

Praha chce letos získat stavební povolení na obnovu Průmyslového paláce

16.2. 9:20   Praha chce letos získat stavební povolení na stavbu repliky vyhořelého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti. V příštím roce pak chce i vybrat firmu, která práce provede. více >>>