Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020 v podzimním termínu

Účastníci získají přehled o nových technologiích a trendech v OBJEKTOVÉ a IT BEZPEČNOSTI, mohou se inspirovat zkušenostmi kolegů nebo sdílet své vlastní poznatky.

Celostátní odborná konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020, byla vzhledem k epidemiologické situaci přesunuta do podzimního termínu. 6. ročník konference se tak bude konat 13. října 2020 v nových, moderních prostorách Konferenčního centra CITY.

Bude to den plný zajímavých témat a informací k řešení aktuálních problémů, účastníci získají přehled o nových technologiích a trendech v OBJEKTOVÉ a IT BEZPEČNOSTI, mohou se inspirovat zkušenostmi kolegů nebo sdílet své vlastní poznatky.

„Doba coronavirová“ přinesla pedagogům i žákům větší množství času stráveného na počítačích a sociálních sítích, dále určitou sociální odloučenost a s ní spojené možné negativní jevy v budoucnu a ještě tak zdůraznila aktuálnost mnohých témat konference BEZPEČNÁ ŠKOLA. Nutnost zapojení digitálních technologií při vzdělávání na dálku klade zvýšené požadavky právě na kyberbezpečnost, nový režim fungování škol a s ním spojená režimová a hygienická omezení pak přináší další rozměry pojmu „bezpečná škola“. I tato témata budou mít v programu konference své místo.


Součástí konference je i doprovodná výstava umístěná přímo u přednáškového sálu, která umožní seznámit se s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi pro použití ve školském prostředí.
Další informace naleznete na www.bezpecnaskola2020.cz

 
 
Reklama