Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

D.I.SEVEN, a.s. slaví 25 let od svého založení

Společnost D.I.SEVEN, a.s. je ryze česká bezpečnostní agentura a již od roku 1995 nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby.

Během 25 let působení jsme nasbírali mnoho zkušeností, a dnes se tak můžeme pyšnit více než 600 spokojenými zákazníky. Obrat společnosti D.I.SEVEN, a.s. převyšuje ročně 750 milionů korun. Každý rok vynakládáme několik milionů korun na podporu v kulturní, sportovní, charitativní a sociální oblasti.

Původně jsme začínali pouze v malé skupince tří lidí a dnes je z nás společnost, která zaměstnává více než 2.500 osob a udává technologické trendy v oboru.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti technologií a inovací. Věříme a víme, že lidský faktor je v našem odvětví neodmyslitelný a nikdy nebude zcela nahraditelný, přesto ale jdeme naproti technologickému pokroku a inovacím, které umožnují našim zaměstnancům pracovat efektivněji, bezpečněji a přesněji. Zavádíme a rozvíjíme moderní technologie, které doplňují, pomáhají a chrání lidské zdroje při výkonu fyzické ostrahy objektů. Našimi hlavními technickými pomůckami je náš vlastní pult centralizované ochrany (PCO), elektronická požární signalizace (EPS), elektronický zabezpečovací systém (EZS) a moderní kamerové systémy (CCTV). K zajištění vyšší bezpečnosti objektů a našich zaměstnanců používáme elektronické obchůzkové systémy, které si naše agentura sama vyvíjí a upravuje pro vyšší výkon.

D.I. SEVEN, a.s.
logo D.I. SEVEN, a.s.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby a úklidové práce poskytujeme našim klientům ve všech oblastech České republiky. Firmám i státní správě mimo jiné poskytujeme ...

 
 
Reklama