Jsme s Vámi už 25 let - nová soutěž veletrhu Aquatherm Praha

Datum: 16.11.2017 1:04  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Aquathermu Praha bude 25 let a my každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Registrací do soutěže získáte i vstup zdarma a bez front, Aquatherm Times č. 3 a barevný Katalog veletrhu.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Vážené dámy a pánové, je nám velkou ctí, jménem společnosti MDL Expo s.r.o. a jménem všech našich partnerů a spolupracovníků, informovat Vás o novinkách 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm Praha 2018.


Výročí veletrhu Aquatherm Praha - "Jsme s Vámi už 25 let" ... nová soutěž veletrhu

Příští rok tomu bude 25 let, kdy se konal první ročník veletrhu Aquatherm Praha. V této souvislosti jsme pro Vaše návštěvníky připravili soutěž, při níž každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Vyplněním registračního formuláře pro vstup zdarma tak získáte možnost nejen vyhrát jeden ze 100 mobilních telefonů, ale zároveň 14 dní před veletrhem obdržíte poštou Registrační kartu návštěvníka pro vstup na veletrh bez front, včetně Aquatherm Times č. 3 s vloženým barevným Katalogem veletrhu. Hrajte s námi o 100 mobilních telefonů a zaregistrujte se k návštěvě již dnes.
Registrace


Aquatherm Times č.2 již na cestě k Vám

… aneb Kavárenské čtení netradičního formátu jak pro profesionály, tak i laickou veřejnost.

Přejete-li si obdržet ZDARMA příští vydání Aquatherm Times a vstupenku na veletrh Aquatherm Praha 2018 přímo do vaší poštovní schránky, zaregistrujte se k návštěvě veletrhu na stránce VSTUP ZDARMA. Velice rádi tak učiníme.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Veletrh Aquatherm nabídl v rámci Dne starostů důležité informace pro správu měst a obcí

24.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Organizátoři doprovodných programů na veletrhu Aquatherm si vzali za cíl také osvětu zástupců samosprávy a nabídli jim možnost setkání se zástupci firem i se samotnými stavebníky. Den starostů v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO Letňany v den zahájení veletrhu se setkal s velkým zájmem veřejnosti.

Páteční Aquatherm – téma odpojení od CZT a závěr veletrhu

2.3.2018 | redakce
Závěrečný den veletrhu Aquatherm patřil zejména tématu připojení na CZT v porovnání s pořízením vlastní kotelny. A podíváme se i na moderní peletové kotle.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 05.03.2018 09:11

Čtvrtek na Aquathermu Praha - Kotlíkové dotace, Dešťovka, sezónní akumulace energie i GDPR

1.3.2018 | redakce
Jedním z návrhů v kotlíkových dotacích je rozšířit vyměňované kotle z první a druhé třídy také na třetí (emisní) třídu. V Dešťovce jsou ještě peníze a potenciál pro výrobu jakostních dřevních paliv v ČR dosahuje až 1 000 000 t paliva. I to zaznělo v dnešním doprovodném programu.

Vyhlášení zlatých medailí Aquatherm 2018 a další novinky z veletrhu

28.2.2018 | redakce
Středa na Aquathermu 2018 byla ve znamení ocenění nejlepších výrobků na veletrhu. Kromě vyhlášení výsledků přinášíme i informace o dnešním doprovodném programu, který se zabýval retrofitem vzduchotechniky, tepelnými čerpadly nebo novelou energetického práva. A stručně se podíváme i na novinky od výrobců kotlů.

Aquatherm Praha 2018 odstartoval. Co přinesl první den?

27.2.2018 | redakce
22. ročník mezinárodního veletrhu Aquatherm v Praze otevřel své brány a přivítal první návštěvníky. Přinášíme hlavní poznatky z doprovodného programu z prvního dne veletrhu a spolu s nimi výběr vystavených výrobků, které nás zaujaly.

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDalší plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavběDvoupatrový hausbót: Dům na vodě poskytuje komfortní bydleníS cihlou Heluz Family 2in1 s integrovanou izolací protopíte méněChcete komfort i během horkého léta? Využijte modul CoolBreeze