Aquatherm Nitra 2017 - již zítra se otvírají brány

Datum: 6.2.2017 12:27  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Veletrh Aquatherm Nitra 2017 je poprvé v historii ve 4 halách. Návštěvníci si budou moci skenovat údaje o výrobcích a dále s nimi pracovat z pohodlí domova. Společným dárkem vystavovatelů a pořadatele pro jednoho z návštěvníků je osobní automobil.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Aquatherm Nitra v dvouletém cyklu

"Už pri prípravách tohto ročníka sme si stanovili niekoľko cieľov, o ktorých mi dovoľte sa krátko zmieniť. Tým hlavným bol prechod konania veľtrhu z každoročného na dvojročný cyklus, čo je samozrejme, predovšetkým z pohľadu usporiadateľa, zmena veľká. Hlavným dôvodom sú predovšetkým ekonomické dôvody, ktoré musia naši vystavovatelia riešiť denne, ale aj predlžovanie intervalov zavádzanie nových výrobkov na trh a pod. Samozrejme sme prihliadali aj k veľtrhu Aquatherm Praha, ktorý sa koná v párnych rokoch, a vhodne tak bude dopĺňať prezentáciu v odbore technického zariadenia budov na Slovensko-českom území a s veľtrhom tejto značky sa bude v Nitre v dvojročnom období striedať", zmiňuje v príhovoru Michal Drážďanský, jednatel MDL Expo s.r.o.

Další novinky veletrhu Aquatherm Nitra 2017

Osobní automobil pro jednoho z návštěvníků - společný dárek pořadatele a vystavovatelů

"Vážené dámy, vážení páni, je mi veľkou cťou Vás v mene všetkých mojich kolegov privítať na devätnástom ročníku veľtrhu. Pevne dúfame, že budete s tohtoročnou návštevou veľtrhu spokojný a že oceníte náš spoločný darček so všetkými vystavovateľmi, a to osobný automobil pre jedného z Vás. Výhercovi už dnes želám veľa zdravia a veľa šťastných kilometrov bez nehôd.
Prajeme Vám príjemný a úspešný čas strávený na veľtrhu Aquatherm Nitra a už sa tešíme dovidenia za dva roky na dvadsiatom ročníku veľtrhu Aquatherm Nitra od 5. do 8. februára 2019,
" uzavírá dobu příprav M. Drážďanský.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Veletrh Aquatherm nabídl v rámci Dne starostů důležité informace pro správu měst a obcí

24.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Organizátoři doprovodných programů na veletrhu Aquatherm si vzali za cíl také osvětu zástupců samosprávy a nabídli jim možnost setkání se zástupci firem i se samotnými stavebníky. Den starostů v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO Letňany v den zahájení veletrhu se setkal s velkým zájmem veřejnosti.

Páteční Aquatherm – téma odpojení od CZT a závěr veletrhu

2.3.2018 | redakce
Závěrečný den veletrhu Aquatherm patřil zejména tématu připojení na CZT v porovnání s pořízením vlastní kotelny. A podíváme se i na moderní peletové kotle.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 05.03.2018 09:11

Čtvrtek na Aquathermu Praha - Kotlíkové dotace, Dešťovka, sezónní akumulace energie i GDPR

1.3.2018 | redakce
Jedním z návrhů v kotlíkových dotacích je rozšířit vyměňované kotle z první a druhé třídy také na třetí (emisní) třídu. V Dešťovce jsou ještě peníze a potenciál pro výrobu jakostních dřevních paliv v ČR dosahuje až 1 000 000 t paliva. I to zaznělo v dnešním doprovodném programu.

Vyhlášení zlatých medailí Aquatherm 2018 a další novinky z veletrhu

28.2.2018 | redakce
Středa na Aquathermu 2018 byla ve znamení ocenění nejlepších výrobků na veletrhu. Kromě vyhlášení výsledků přinášíme i informace o dnešním doprovodném programu, který se zabýval retrofitem vzduchotechniky, tepelnými čerpadly nebo novelou energetického práva. A stručně se podíváme i na novinky od výrobců kotlů.

Aquatherm Praha 2018 odstartoval. Co přinesl první den?

27.2.2018 | redakce
22. ročník mezinárodního veletrhu Aquatherm v Praze otevřel své brány a přivítal první návštěvníky. Přinášíme hlavní poznatky z doprovodného programu z prvního dne veletrhu a spolu s nimi výběr vystavených výrobků, které nás zaujaly.

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPlavební komoře u Dětského ostrova byla zamínuta žádost o umístění stavbyModerní bydlení v panelovém bytě: Plánování a průběh přestavby (1. díl)Vačkové spínače na míruPřijďte na seminář Plánovací smlouvy a smlouvy developerů s obcemi