Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

ZAPA beton a.s.

www.zapa.cz
logo ZAPA beton

ZAPA beton - výroba, doprava a ukládání betonu

ZAPA ANHYSCREED

ZAPA ANHYSCREED

Využití: Lité interiérové podlahy v tl. cca 50 mm, podlahové vytápění.

Samonivelační litý potěr na bázi síranu vápenatého pro podlahové konstrukce bytových a administrativních staveb prováděných v tenkých vrstvách bez rizika vzniku trhlin. Použití pouze v místech bez rizika působení vlhkosti.

Z provozoven ZAPA beton je na stavbu dopravován autodomíchávačem. Tekutost potěru a jeho samonivelační schopnost umožňuje okamžitou pokládku. Užívá se jako potěr spojený s podkladem (vhodný adhezní můstek a úprava povrchu), potěr na oddělovací vrstvě, plovoucí potěr a jako potěr pro podlahové vytápění (s maximální teplotou média 40 °C).

www


ZAPA QCC

ZAPA QCC

Betonová směs, která se blíží snadností zpracování samozhutnitelným betonům (SCC beton), ale není tak citlivá na obsah vody a vyznačuje se mnohem nižší lepivostí, čímž se výrazně zlepšuje její zpracovatelnost. QCC beton slučuje výhody vibrovaného betonu a SCC betonu. ZAPA QCC je beton odpovídající požadavkům ČSN EN 206 (včetně národních dodatků této normy - např. TN SVB 1-2014). QCC - neboli Quick Clever Concrete (Rychlý chytrý beton) je vysoce tekutý beton, který slučuje výhody tradičně vibrovaného a samozhutnitelného betonu. Tento typ betonu umožňuje snadné a rychlé uložení, při výrazné úspoře času a počtu pracovníků. Je vhodný zejména na základové desky, pasy a stropní konstrukce. ZAPA QCC lze vyrábět v tloušťkách už od 10 cm.

www


ZAPA SLIM

ZAPA SLIM

Cementový samonivelační litý potěr pro podlahové konstrukce bytových a administrativních staveb prováděných v tenkých vrstvách 4,5 - 7cm s omezeným smrštěním pro eliminaci trhlin a vzniku efektu zvedání rohů. Je vhodný do vnitřních prostor, kde proti anhydritu nabízí rychlejší nárůst pevností a vysychání, a lze ho použít i v místech s trvalou vlhkostí. ZAPA SLIM je tekutý potěr na bázi cementu se samonivelačním efektem vyráběný v souladu ČSN EN 13813. Je vyráběn ve třech pevnostních třídách:
 - CT-C20-F4 Pevnost v tlaku/tahu: 20/4 MPa 
- CT-C25-F5 Pevnost v tlaku/tahu: 25/5 MPa
 - CT-C30-F6 Pevnost v tlaku/tahu: 30/6 MPa 
Je vyráběn na provozovnách ZAPA beton a dopravován na stavbu autodomíchávačem v tekuté konzistenci připravený k okamžité aplikaci. Užívá se jako potěr spojený s podkladem (vhodný adhezní můstek a úprava povrchu), potěr na oddělovací vrstvě, plovoucí potěr a jako potěr pro podlahové vytápění (s maximální teplotou média 40 °C).

www


Editovat prezentaci výrobků