Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

UniPi.technology

www.unipi.technology
logo UniPi.technology

UniPi.technology - řídicí jednotky, měření a regulace, vzdálená správa

Unipi-Axon

Řídicí jednotky a převodníky

Řídicí jednotky a převodníky Unipi nabízí profesionální řešení pro Váš projekt a splňují ty nejvyšší standardy domácí i průmyslové automatizace. Nabízíme 3 produktové řady – Axon, Neuron a Unipi 1.1. Všechny řídicí jednotky jsou založené na open source softwarovém řešení a jsou navrženy pro co nejjednodušší implementaci do stávajících řešení. Modulární konstrukce nám ve spolupráci s našimi zákazníky umožňuje navrhnout a dodávat řešení dle zákazníkových specifikací, a to jak ze strany hardwarové specifikace, tak ze strany designu (OEM).

Hardware

Produktové řady Axon a Neuron nabízíme ve 3 velikostech (S, M, L), které se liší počtem a kombinací vstupů a výstupů (I/O) – celkově jich na jednotkách naleznete od 4 I/O až do 70 I/O (v případě použití rozšiřujícího modulu až 90 I/O). Jednotky nabízí digitální vstupy/výstupy, analogové vstupy/výstupy, relé výstupy, komunikačními linky RS485 a RS232, digitální rozhraní 1-wire (až 20 senzorů). Vybrané modely kontrolérů Axon nabízí i LTE konektivitu.

Software

Všechny řídicí jednotky jsou založené na open source softwarovém řešení. Ke každé řídicí jednotce dodáváme předinstalovaný systém Mervis, který je souborem nástrojů a aplikací pro pokročilé řízení a regulaci včetně vývojového prostředí, grafického uživatelského rozhraní (HMI) a SCADA pro vzdálené ovládání a monitoring. Díky otevřenosti lze také použít i široký výběr jiných softwarových řešení (např. Node-RED, HomeAssistant, OpenHAB, Homebridge a další).
www


unipi-rozsirujici-modul

Rozšiřující moduly

Rozšiřující moduly představují rychlý a snadný způsob rozšíření automatizačních systémů. Rozšiřující moduly nejsou určeny výhradně pro použití s řídicími jednotkami Unipi. Jejich koupě je proto vhodná v případě, kdy jiný výrobce ke svým řídicím jednotkám nenabízí rozšiřující moduly, případně by jejich pořízení nebylo finančně výhodné. Moduly jsou kompatibilní s jakoukoliv řídicí jednotkou, která podporuje Modbus a má rozhraní RS485. Rozšiřovat lze o digitální vstupy/výstupy, analogové vstupy/výstupy a relé výstupy.
www


unipi-senzor

Senzory

Vyrábíme i interiérové senzory kvality vzduchu a nástěnné teplotní a vlhkostní senzory. Kromě tohoto naleznete v našem e-shopu širokou škálu příslušenství - grafické operátorské panely (HMI), převodníky, interiérové/exteriérové 1-wire senzory a napájecí zdroje.
www


Editovat prezentaci výrobků