Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Unipi.technology

www.unipi.technology
logo Unipi.technology

Unipi.technology - řídicí jednotky, převodníky, senzory a systémy

Řídicí jednotky a převodníky Unipi

Řídicí jednotky a převodníky

Programovatelné logické kontroléry (PLC) a převodníky Unipi jsou navržené pro automatizaci, ovládání, monitoring či měření a regulaci (MaR). Vysoký výkon, široké možnosti komunikace, softwarová otevřenost a zakázkové úpravy umožňují širokou škálu nasazení od technických zařízení budov a průmyslu, přes řízení systémů ventilace, vytápění, klimatizace a SCADA až po chytré domácnosti a další automatizační projekty.

Unipi je open-source
Softwarová otevřenost produktů Unipi Vám poskytuje možnost zvolit si z širokého výběru dostupných softwarových řešení, od oficiální podporované platformy Mervis přes řešení třetích stran až po Váš vlastní software.

www


Rozšiřující moduly Unipi

Rozšiřující moduly

Rozšiřující moduly představují rychlý a snadný způsob rozšíření automatizačních systémů. Rozšiřující moduly nejsou určeny výhradně pro použití s řídicími jednotkami Unipi. Jejich koupě je proto vhodná v případě, kdy jiný výrobce ke svým řídicím jednotkám nenabízí rozšiřující moduly, případně by jejich pořízení nebylo finančně výhodné. Moduly jsou kompatibilní s jakoukoliv řídicí jednotkou, která podporuje Modbus a má rozhraní RS485. Rozšiřovat lze o digitální vstupy/výstupy, analogové vstupy/výstupy a relé výstupy.

www


Senzory Unipi

Senzory

1-Wire a odporové senzory jsou určené pro měření ve vnitřním i venkovním prostředí nebo uvnitř a na povrchu potrubí. Interiérové senzory kvality vzduchu pak nabízejí možnost měřit až šest veličin, širokou konektivitu včetně bezdrátových technologií, snadnou instalaci a webové uživatelské rozhraní pro zobrazení naměřených dat a konfiguraci senzoru. Kromě tohoto naleznete v našem e-shopu širokou škálu příslušenství - grafické operátorské panely (HMI), převodníky či napájecí zdroje.

www


Editovat prezentaci výrobků