Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

UniPi.technology

www.unipi.technology
logo UniPi.technology

UniPi.technology - přehled sortimentu výrobků

Řídící jednotky a převodníky

Unipi-Axon
Řídící jednotky a převodníky Unipi nabízí profesionální řešení pro Váš projekt a splňují ty nejvyšší standardy domácí i průmyslové automatizace. Nabízíme 3 produktové řady – Axon, Neuron a Unipi 1.1. Všechny řídící jednotky jsou založené na open source softwarovém řešení a jsou navrženy pro co nejjednodušší implementaci do stávajících řešení. Modulární konstrukce nám ve spolupráci s našimi zákazníky umožňuje navrhnout a dodávat řešení dle zákazníkových specifikací, a to jak ze strany hardwarové specifikace, tak ze strany designu (OEM).

Hardware

Produktové řady Axon a Neuron nabízíme ve 3 velikostech (S, M, L), které se liší počtem a kombinací vstupů a výstupů (I/O) – celkově jich na jednotkách naleznete od 4 I/O až do 70 I/O (v případě použití rozšiřujícího modulu až 90 I/O). Jednotky nabízí digitální vstupy/výstupy, analogové vstupy/výstupy, relé výstupy, komunikačními linky RS485 a RS232, digitální rozhraní 1-wire (až 20 senzorů). Vybrané modely kontrolérů Axon nabízí i LTE konektivitu.

Software

Všechny řídící jednotky jsou založené na open source softwarovém řešení. Ke každé řídicí jednotce dodáváme předinstalovaný systém Mervis, který je souborem nástrojů a aplikací pro pokročilé řízení a regulaci včetně vývojářského prostředí, grafického uživatelského rozhraní (HMI) a SCADA pro vzdálené ovládání a monitoring. Díky otevřenosti lze také použít i široký výběr jiných softwarových řešení (např. Node-RED, CODESYS, REXYGEN a další).

Více informací o produktech

Rozšiřující moduly

unipi-rozsirujici-modul
Rozšiřující moduly představují rychlý a snadný způsob rozšíření automatizačních systémů. Rozšiřující moduly nejsou určeny výhradně pro použití s řídícími jednotkami Unipi. Jejich koupě je proto vhodná v případě, kdy jiný výrobce ke svým řídícím jednotkám nenabízí rozšiřující moduly, případně by jejich pořízení nebylo finančně výhodné. Moduly jsou kompatibilní s jakoukoliv řídící jednotkou, která podporuje Modbus a má rozhraní RS485. Rozšiřovat lze o digitální vstupy/výstupy, analogové vstupy/výstupy a relé výstupy.

Více informací o rozšiřujících modulech

Příslušenství k řídícím jednotkám

unipi-prislusenstvi
V našem e-shopu naleznete širokou škálu příslušenství pro řídící jednotky – grafické operátorské panely (HMI) pro vizualizaci technických procesů, napájecí zdroje, Modbus RS485 moduly, elektroměry, držáky na DIN lišty či interiérové/exteriérové 1-wire senzory.

Zobrazit příslušenství


Editovat prezentaci výrobků