Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

UMSHAUS s.r.o.

www.umshaus.cz
logo UMSHAUS

UMSHAUS - okna, dveře, rolety, žaluzie

Rekuperační jednotka v rámu okna Internorm KF500

Rekuperace integrovaná v rámu okna

Decentralizovaná rekuperační jednotka IV40 integrovaná do plastových a plasthliníkových oken Internorm s účinností až 93% (závisí na stupni výkonu) dokáže vyměnit 8-40 m3 vzduchu za hodinu. Standardně na vstupu i výstupu filtr třídy M5, na přání je možný i filtr F7. Jednotka je ovládána ovladačem umístěným na rámu okna, případně ručním radiovým vysílačem. Možné je také napojení na systém SmartWindow a ovládat větrání pomocí tabletu nebo chytrého telefonu s operačním systémem iOS nebo Android.

www

Dřevohliníková okna

Internorm HF310

Dřevohliníkové okno Internorm HF310

Dřevohliníkové okno HF310. Rám okna i křídla sdružený z materiálu smrkové lamely, tepelněizolační tvrdá pěna, hliníkové opláštění vně.

www


Internorm HF410

Dřevohliníkové okno Internorm HF410

Dřevohliníkové okno HF410. Zevnitř opláštění z masivního dřeva (smrk, modřín, jasan, dub, ořech), jádro tvoří vysoce pevné jádro z tenkých smrkových lamel (I-tec Core), tepelněizolační tvrdá pěna a z vnější strany hliníkové opláštění s práškovým lakováním odolným povětrnosti.

www


Internorm HS330

Posuvnězdvižný systém HS330

Posuvnězdvižný systém HS330 s patentovaným prahem ze skelného vlákna. Horní kolejnice i dorazy jsou zafrézovány do rámu, takže mezi křídlem a rámem je jen velmi malá mezera. Rám lze ze tří stran zcela skrýt do fasády.

www

Plasthliníková okna Internorm

Internorm KF500

Plasthliníkové okno KF500

Plastové a plasthliníkové okno KF500 s unikátním závorováním. Díly kování je zcela integrované unvitř profilu křídla. Celoprosklené otvíravé křídlo je z vnější strany opticky stejné jako fixní zasklení. Velmi úzká pohledová šířka rámu (79 mm) umožní velký podíl skla k ploše okna = více světla a solárních zisků. Sklo je celoobvodově vlepované. Lakování hliníku v provedení odolném povětrnosti.

www

Předokenní žaluzie Schlotterer

Žaluzie s lamelami RetroLux (kombinace s posuvnou sítí)

Předokenní žaluzie Schlotterer s lamelami RetroLux

Předokenní žaluzie Schlotterer nabízíme se třemi typy lamel. Klasické C, zatemňující Z, nebo zcela jedinečné lamely RetroLux. Tyto lamely chrání interiér před přehříváním, ale zároveň vedou světlo hluboko do místnosti. Dle barevného provedení dokáží přivést až 68 % denního světla.

www


Editovat prezentaci výrobků