Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Taconova Group AG

www.taconova.com
logo Taconova

Taconova - přehled sortimentu výrobků

Vyvažovací ventily TacoSetter Bypass

TacoSetter Bypass Solar
TacoSetter Bypass – interně známý jako «TacoSetter» – klasik mezi vyvažovacími ventily. Oblíbený a spolehlivý originál pro statické hydronické vyvažování ukazuje průtokové množství pomocí stupnice přímo na průhledové trubici nebo v armatuře. TacoSetter Bypass je od roku 1985 součástí sortimentu Taconova. Při uchování svých osvědčených vlastností byl soustavně dál vyvíjen.
Vedle standardní verze existuje solární verze s vysokou tepelnou odolností (do 185°C).

další informace

Vyvažovací ventily TacoSetter Inline, směšovací ventily

TacoSetter Inline

Vyvažovací ventily

TacoSetter Inline je multitalentem mezi vyvažovacími ventily. Pomocí něj lze průtok v nejrůznějších systémech přímo regulovat, zobrazit a omezit. Používá se u podlahových topení, rozdělovačů topných okruhů, tepelných čerpadel, chladicích okruhů, sanitárních a solárních zařízení.

Směšovací ventily

Termostatické směšovací ventily Taconova pracují samostatně, zcela bez přídavné pomocné energie. Kvalitní ventily NovaMix se používají v solárních, zdravotechnických a topných oblastech - tedy všude tam, kde je požadována spolehlivá konstantní teplota směsi.

další informace

Odlučovače vzduchu a kalů s magnetem

automatické odvzdušňovače TacoVent Twin Mag
Osvědčené automatické odvzdušňovací ventily a magnetické odlučovače kalů TacoVent odstraňují z topných systémů spolehlivě nežádoucí vzduch. Zvyšují účinnost a tím klesá spotřeba energie a provozní náklady. Ať odvzdušňování topných těles nebo zařízení, ať horizontálně nebo vertikálně, Taconova nabízí správné řešení.

další informace

Oběhová čerpadla - vytápění

oběhová čerpadla TacoFlow2
Tato oběhová čerpadla pro topné okruhy se řadí do 3 kategorií: TacoFlow2, poháněný permanentním synchronním motorem, regulovaný třemi nastavovacími funkcemi (Min.-Max, poměrný tlak, konstantní tlak).

TacoFlow2 ADAPT oběhové čerpadlo s activeADAPT funkcí, přes výkon čerpadla je automaticky přizpůsobena specifickým požadavkům systému.

U TacoFlow2 eLink existuje dodatečně k activeADAPT funcím možnost nastavit čerpadlo bezdrátově (pomocí Smart-telefonu nebo tabletu). Tím jsou možná dodatečná, ještě jemnější, nastavení a tato vybraná nastavení mohou být uložena a zaprotokolována.

další informace

Bytové předávací stanice

předávací bytové stanice TacoTherm Dual Piko
Předávací bytové stanice TacoTherm Dual Piko a Nano: teplá čerstvá voda a topení z jedné stanice. Modulární all-in-one stanice doručují teplou vodu a na stupeň přesně regulují výstupní teplotu teplé vody bez další pomocné energie. Dodatečně regulují a rozdělují topnou vodu na topné systémy - dle potřeby na radiátory/nebo plošné topné systémy.

další informace

Elektrotermické pohony

elektrotermické pohony TopDrive
Elektrotermické pohony s provozním režimem bez proudu uzavřeno pro rozdělovače vytápění a radiátorové ventily. Elektrotermické pohony NovaDrive a TopDrive jsou ideální pro systémy rozdělovačů High End a Value a radiátorové ventily. Přesné bajonetové přípojky umožňují jednoduchou montáž.

další informace


Editovat prezentaci výrobků