Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

SunnyCold - Vytváříme produkty pro energetickou nezávislost

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo Airsun HW společnosti SunnyCold
Tepelné čerpadlo Airsun HY společnosti SunnyCold

Airsun HW, Airsun HY

Výrobky tepelných čerpadel firmy SunnyCold jsou navrženy pro maximální jednoduchost instalace. V nabídce jsou čerpadla Vzduch-Voda o topných výkonech 6 až 28kW. Instalační firma má přístup do vzdáleného dohledu s jejich instalacemi, dle historických dat mohou na dálku optimalizovat nastavení, či navrhovat rozšíření systému. Spolu s fotovoltaickými elektrárnami SC10 a SC5,5 lze vytvořit jednotný systém, kterého pomocí výrobků od různých dodavatelů docílit nelze.

V nabídce firmy SunnyCold je celá výkonová řada tepelných čerpadel Airsun HW Vzduch-Voda o topných výkonech 6 až 17 kW. Tato řada integruje nerezový zásobník 205l na teplou užitkovou vodu uvnitř těla výrobku. Jednotný design a rozměr s výrobky hybridních fotovoltaických elektráren Airsun SC10 a SC5,5. Všechny výrobky Airsun lze mezi sebou kombinovat, pro uživatele jsou však vždy pod jedním uživatelským rozhraním. Pokročilé možnosti reakce na přebytky i nedostatky výroby fotovoltaiky, topné okruhy, ohřev bazénů, vířivek, chlazení, spínaní externích zdrojů a další bez nutnosti dalších nástaveb. Snadná integrace do domácí automatizace. Vzdálený dohled a doživotní on-line aktualizace zdarma.

V nabídce firmy SunnyCold je celá výkonová řada tepelných čerpadel Airsun HY Vzduch-Voda o topných výkonech 6 až 28 kW. Jedná se o kompaktní jednotku, ke které může být zvolena nádrž na užitkovou vodu dle projektu, či lze použít pouze pro vytápění/chlazení. Všechny výrobky Airsun lze mezi sebou kombinovat, pro uživatele jsou však vždy pod jedním uživatelským rozhraním. Pokročilé možnosti reakce na přebytky i nedostatky výroby fotovoltaiky, topné okruhy, ohřev bazénů, vířivek, chlazení, spínaní externích zdrojů a další bez nutnosti dalších nástaveb. Snadná integrace do domácí automatizace. Vzdálený dohled a doživotní on-line aktualizace zdarma.

www

Hybridní Fotovoltaické Elektrárny s bateriovým úložištěm

Fotovoltaická elektrárna Airsun SC10 společnosti SunnyCold

Airsun SC10

Výrobky hybridních fotovoltaických elektráren firmy SunnyCold jsou navrženy pro maximální jednoduchost instalace. Vše je uvnitř výrobku, stačí připojit vodiče z fotovoltaického pole a připojit do domovního rozvaděče. Celý výrobek je certifikován a pod jednou zárukou, instalačním firmám odpadá nutnost vybírat jednotlivé komponenty a řešit záruky na ně. Instalační firma má přístup do vzdáleného dohledu s jejich instalacemi, dle historických dat mohou na dálku optimalizovat nastavení, či navrhovat rozšíření systému. Spolu s tepelnými čerpadly Airsun HW a HY lze vytvořit jednotný systém, kterého pomocí výrobků od různých dodavatelů docílit nelze.

Airsun SC10 je třífázová hybridní elektrárna s asymetrickým výstupem do fází. Výstupní výkon 10kW se zálohou celého domu proti výpadku distribuční sítě. Vše potřebné včetně Lithiových baterií 4,8 až 19,2kWh či olověných 9,6 až 14,4kWh je uvnitř výrobku. Jednotný design a rozměr s výrobky tepelných čerpadel Airsun HW. Všechny výrobky Airsun lze mezi sebou kombinovat, pro uživatele jsou však vždy pod jedním uživatelským rozhraním. Snadná integrace do domácí automatizace. Vzdálený dohled a doživotní on-line aktualizace zdarma, tím je zajištěn produkt který je a bude schopen reagovat na trendy ve vlastní výrobě elektřiny.

www


Fotovoltaická elektrárna Airsun SC5,5 společnosti SunnyCold

Airsun SC5,5

Airsun SC5,5 je jednofázová hybridní elektrárna s výstupním výkonem 5,5kW a zálohou vybraných spotřebičů domu proti výpadku distribuční sítě. Vše potřebné včetně Lithiových baterií 4,8 až 19,2kWh či olověných 9,6 až 14,4kWh je uvnitř výrobku. Jednotný design a rozměr s výrobky tepelných čerpadel Airsun HW. Všechny výrobky Airsun lze mezi sebou kombinovat, pro uživatele jsou však vždy pod jedním uživatelským rozhraním. Snadná integrace do domácí automatizace. Vzdálený dohled a doživotní on-line aktualizace zdarma, tím je zajištěn produkt, který je a bude schopen reagovat na trendy ve vlastní výrobě elektřiny.

www


Editovat prezentaci výrobků