Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavoklima s. r. o.

www.stavoklima.cz
logo Stavoklima

Stavoklima - přehled sortimentu výrobků

Vzduchové clony

Clony komfortní LiClony komfortní Li LIGHTDesignová clona Nucleo 3000Designová clona ARCUS-XDesignová clona Compact 400Průmyslová clona AXI
Vzduchové clony komfortní Li, Li light, Econ-C, Commerce, Dualflow
Li - Clona, která svou inovací předbíhá dobu. Svým vzhledem se jedná o clonu, která maže předěl mezi clonou komfortní a designovou, vhodná je do nákupních středisek, multifunkčních objektů, letišť, bank, hotelů, nádražních hal atd. S možností využití reklamních panelů, statických a dynamických, s multifunkčním ovladačem Ditronic s funkcí ALL-IN-ONE si můžete být jisti výhodné investice, perfektní funkce a hlavně několikanásobném zrychlení návratnosti investovaných prostředků do odclonění prostoru.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Li light - Clona je určena pro menší a jednoduché aplikace s délkou clony od 1,0m až do 2,5m v kuse. Teplovodní i studenovzdušné provedení clony jsou naším standardem. Clony Li ligh jsou odlehčenou verzí clony Li s výbornou cenou při stejných výkonnostních parametrech. Možnost volby mezi plochou a oblou nasávací mřížkou dělá z této jednotky vítaný sortiment do různorodého prostředí. Standardní barva clony RAL 9010 může být nahrazena kteroukoli jinou ze vzorníku.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Econ-C - je vzduchovou clonou určenou pro montáž do podhledu. Snadnost ovládání je zajištěna ovladačem s přesným procesorovým řízením pro maximální komfort obsluhy. Hlavními výhodami clon Econ-C je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost, použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě malé rozměry výrobku.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Commerce - clona pro podstropní montáž, vhodná do nenáročných dveřních situací. Komfortní a jednoduchý dálkový ovladač Commerce IR zajišťuje maximální komfort při ovládání.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Dualflow - Komfortní clony Dualflow jsou speciálním produktem pro úsporu v TZB. Sloučením dvou na sobě nezávislých proudů vzduchu vystupujících z jednotky dojde k efektivnímu odclonění prostoru bez zbytečných ztrát.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Vzduchové clony designové Nucleo 3000, Compact 400, Magnum, Arcus, Arcus-X, Tubex, Tubex XL
Nucleo 3000, Magnum - horizontální modely z designové řady clon. Teplovodní a elektrický ohřev, ergonomický tvar pro doplnění prostoru, provedení v leštěném nebo matném nerezu, široká škála krytí přívodů k vzduchové cloně jsou naším standardem.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Compact 400, Arcus, Arcus-X, Tubex, Tubex XL - vertikální modely z designové řady. Široká škála tvarů od sloupovité clony po aerodynamické designové řešení, umístění jednostranné, oboustranné, skryté přívody spodní částí jednotky, použití u automatických dveřích i u dveří karuselových – to je designová řada vertikálních clon Stavoklima s. r. o.
Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Vzduchové clony průmyslové AXI
AXI - Clony AXI jsou velmi populárním řešením problematiky ochrany dveřního prostoru proti vnikání studeného vzduchu a následného ochlazování vnitřního prostoru v průmyslových objektech. Robustní konstrukce jednotky umožňuje i stavění jednotek na sebe (max. 2 ks). Nastavením směrovatelných lamel lze dosáhnout ideálního přizpůsobení proudu vzduchu k dané povětrnostní a klimatické situaci. Lze vybírat ze 4 výkonových řad, 4 délek a studenovzdušného, teplovodního i elektrického provedení. Pro návrh vzduchové clony využijte program RATUS II.

Teplovzdušné jednotky

Vytápěcí jednotka Nevada
Vytápěcí jednotka Nevada
Nevada - jednoduchý model jednotky pro vytápění. Nástěnné i podstropní provedení. Čtyři výkonností řady umožňují dosáhnout výkonu až 100 kW. S použitím příslušenství lze jednotku použít jako malou vzduchovou clonu či použitím difuzoru ji využít pro další distribuci vzduchu. Teplovzdušné, elektrické i parní provedení jednotky, provedení ventilátorů na 230V i 400V. Na přání dodáváme příslušenství pro směšovací komory – přisávání venkovního vzduchu.

Projektování a realizace protihlukových opatření

Protihlukové žaluzie PHZETechnologické kontejneryProtihlukové kapotyProtihlukové stěny
Protihlukové žaluzie PHZE - Patentovaný jedinečný akustický výrobek. Instalací protihlukové žaluzie lze dosáhnout snížení útlumu až o 20 dB(A) na 400 mm instalační hloubky, nebo příp. řetězením žaluzií účinek útlumu zvýšit. Vyrábíme standardní hloubky PHZE 200, 300, 400 a 600 mm. Žaluzie je vhodná pro osazení do potrubí stěn nebo jako vložný prvek. Její rozsah použití je velmi široký od vzt potrubí přes kompresorovny, hlučné agregáty, motorgenerátory či jiné aplikace. Standardní provedení je lakované, na přání pozinkované, nerezové, hliníkové, měděné provedení či jakýkoliv odstín RAL. Po průchodu protihlukovou žaluzií se hluk výrazně utlumí. Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Jádrové tlumiče JTH a JTHE - Jádrový tlumič hluku je vhodný pro osazení do potrubí vzduchotechniky či do stavebního nebo technologického otvoru, kde se požaduje eliminace hluku. Jádra tlumiče jsou vyrobeny ve standardu z pozinkovaného plechu vždy v provedení s náběhy, kvůli dosažení nízké tlakové ztráty a nízké hladiny vlastního hluku tlumiče Lw.
Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Deskové tlumiče Glideflow - Tlumiče Glideflow jsou konstruovány pro na absorbční ci rezonační bázi. Tlumič je z hlediska své konstrukce vyvinut tak, aby vlastní hluk tlumiče a tlaková ztráty byly výrazně eliminovány. Dosažení nižší tlakové ztráty má za následek snížení potřebného externího tlaku soustavy a tudíž příkonu motoru ventilátoru.
Pro zjištění přesných hodnot využijte program AKUAIR.

Technologické kontejnery - Nabízíme návrh, výrobu a kompletní dodávku technologických kontejnerů s vestavěným motorgenerátorem (součástí dodávky nebo dodávka zákazníka). Kontejnery mohou být neizolované či akusticky a tepelně izolované dle požadavku. Standardní řady: ISO 20, 30, 40 či atypické, sériové provedení jen technologický neizolovaný, nebo izolovaný 65 nebo 75 dB (A) v 7 m. Jsou možné i realizace „Supersilent“ - 55dB(A) v 1 m. Možnost realizací pro prostředí s nízkou okolní teplotou (do -40°C), případně kontejnery s protipožární odolností.

Protihlukové kapoty - Standardní řada kapot: venkovní či vnitřní provedení, kapoty pro technologická zařízení, kapoty pro dieselagregáty, kapoty pro kompresory, kapoty pro elektrická zařízení atd. Prostupy dle požadavku zákazníka, vestavba stroje (MG, kompresor, stroj, ventilátor, atd..), dodávka vnitřního osvětlení, elektroinstalace, rozvaděče, montáž či šéfmontáž, doprava na místo, oživení, servis, měření. Kapoty buď samostatně stojící s kotvením do podlahy, nebo kapoty na rámu (šasi) dieselagregátu. Variantně i kapoty mobilní na přívěsném vozíku.

Protihlukové stěny
Pro nadměrné akustické zdroje vyrábíme hlukové stěny systému Sound 100, akustické kapoty či kryty.
Standardní řada protihlukové stěny: Sound 100, venkovní či vnitřní provedení
Rozsah dodávky (volitelná výbava): dodávka nosného rámu pod stěnu, revizní dveře, okna, větrací otvory s garantovaným účinkem útlumu Statické posouzení, dodávka vnitřního osvětlení, montáž či šéfmontáž, doprava na místo, oživení, servis, měření.


Editovat prezentaci výrobků