Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

BUILDING PLAST spol. s r.o.

www.barvy-sokrates.eu
logo Sokrates

Sokrates - barvy, laky, lazury, napouštědla, oleje a vosky

Sedlácká barva

SOKRATES Sedlácká barva

Sedlácká barva® je základní a vrchní barva vyrobená z uretanizované fermeže a oleje, určená pro venkovní a vnitřní prostředí primárně na dřevěné podklady, ale i na kovové podklady opatřené základní antikorozní barvou, vhodné plastové a minerální savé podklady. Aplikuje se zásadně bez předchozí penetrace. Výrazně zkrášluje dřevo a dokonale vykresluje kresbu dřeva. Vytváří velmi odolný sametový, pololesklý olejový bezúdržbový povrch, který silně odpuzuje vodu.
Barva se vsákne a neloupe se.

www


Movi Pur Brilant

SOKRATES MOVIpur Brilant

MOVIpur Brilant je polyuretanový vodou ředitelný lak do vnitřního prostředí, pro profesionální a hobby použití. Je bez zápachu, nehořlavý, s extrémní odolností na oděr a nárůstem tvrdosti. Obsahuje UV filtr. Je určen k vnitřním nátěrům dřevěných parket, dřevěných schodů, podlahových prken a podlah tělovýchovných zařízení, ale i vnitřních dveří, nábytku, vnitřního dřevěného obložení stěn, ale i k nátěrům stěn opatřených běžnými malířskými barvami. Je vhodný na výrobky a hračky pro děti.

www


Lazurit PLUS

SOKRATES Lazurit PLUS

Středněvrstvá lazura na bázi uretanizovaného alkydu určená k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí . Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami apod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody. Obsahuje standardně UV filtr. Je určena především k nátěrům oplocení, opláštění budov, spolu s Lazuritem FORTE roubenek, pergol, zahradního nábytku, oken a dveří na chalupách, vnitřního obložení, podhledů a podobně. Má vysokou životnost, příjemný voskově sametový povrch, odolnost k odlupování a dokonalou světlostálost.

www


Editovat prezentaci výrobků