Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SATJAM s.r.o.

www.satjam.cz
logo Satjam

Satjam - přehled sortimentu výrobků

Střešní krytiny SATJAM

Střešní krytina Rapid
Moderní lehké střešní krytiny SATJAM to je imponující výběr tvarových řešení, barev a povrchových úprav. Dlouhá životnost vyjádřená až 40letou zárukou, kvalitní vstupní materiál od západoevropských výrobců, špičková výrobní technologie, krátké dodací lhůty a příznivé ceny domácího producenta vytváří jednu z nejlepších alternativ na našem i evropském trhu.
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM
  1. Nízká hmotnost
  2. Vysoká kvalita materiálu
  3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
  4. Dlouhá životnost
  5. Servis a poradenství
  6. Komplexní systém

Široký výběr profilů, povrchových úprav a barev krytin Satjam.

Střešní krytina SATJAM Roof

Střešní krytina SATJAM Roof

Je velkoformátovou střešní krytinou pro univerzální použití. Její hmotnost činí pouze 4,8 kg/m². Dle přání a požadavků zákazníka lze u tohoto druhu střešní krytiny měnit tvar (=délku i výšku vlny). Ochranu proti náhodnému vniknutí srážkové vody je zdokonalena použitím systému Soft line.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny SATJAM Roof.

Střešní krytina SATJAM Grande

Střešní krytina SATJAM Grande

Velkoformátová střešní krytina připomínající svým profilem „klasické" třešní krytiny. Velmi dobře zapadá i do starší výstavby a je zvlášť vhodná pro rekonstrukce střech. Nízká hmotnost 4,8 kg/m². Pojistná odvodňovací drážka zdokonaluje ochranu proti náhodnému vniknutí srážkové vody.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny Satjam Grande.

Střešní krytina SATJAM Rapid

Střešní krytina SATJAM Rapid

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější. SATJAM Rapid se pokládá na laťování nebo na bednění. Při pokládce na bednění je vhodné použít separační folii, nebo rohož. Díky tomu bude zamezeno dotyku krytiny s bedněním a tím zajištěno lepší odvětrání.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny Satjam Rapid.

Střešní krytina SATJAM Arad Premium

Střešní krytina SATJAM Arad Premium

Nový typ plechové střešní krytiny v nabídce firmy SATJAM. Nová moderní maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu výhradně s povrchovou úpravou PURMAT® patřící do povrchové třídy EXTRA. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny SATJAM Arad Premium.

Střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

Střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

Je výjimečná, přesto cenově přijatelná krytina s originálním designem. Nabídka šesti barevných odstínů usnadní sladění střechy a fasády domu. Velmi dlouhá životnost, se zárukou 40 let, je dosažena díky vícevrstvé skladbě jednotlivých šablon. I zde malý formát předurčuje použití na složitějších střechách.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny SATJAM Bond Exclusive.

Střešní krytina SATJAM Bond Metalic

Střešní krytina SATJAM Bond Metalic

U složitějších střech doporučujeme použít maloformátové střešní krytiny. Satjam Bond Metalic je zvlášť vhodný pro novostavby a u rekonstrukcí střech s původní azbestocementovou krytinou. Při výběru barvy lze zvolit například i metalický bronzový odstín imitující barvu mědi. Bohatý výběr střešních doplňků zaručuje systémové řešení moderního střešního pláště.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny SATJAM Bond Metalic.

Střešní krytina SATJAM Rombo Premium

Střešní krytina SATJAM Rombo Premium

Nejnovější typ moderní maloformátové krytiny klasického čtvercového tvaru kladené na koso nabízející alternativu k vlákno-cementovým krytinám. SATJAM Rombo Premium vyrábíme z vysoce jakostního ocelového pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou na bázi matného polyuretanu s označením Purmat® 50 μm nebo levnější alternativa hrubozrnný satmat 35 μm. Tři nabízené rozměrové řady krytiny jsou zárukou toho, že lze pokrýt každý rozměr i tvar střešního pláště vysoce estetickým způsobem. Konstrukce šablon zajišťuje dokonalou funkčnost i v náročném podhorském a horském prostředí. Pět základních nabízených barev – višňová, hnědá, cihlová, grafi tová šedá a černá jistě uspokojí náročné požadavky uživatelů.
Vše o vlastnostech a technologii montáže krytiny SATJAM Rombo Premium.


Editovat prezentaci výrobků