Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

REGULUS spol. s r.o.

www.regulus.cz
logo REGULUS

REGULUS - solární kolektory, tepelná čerpadla, akumulační nádrže, rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo vzduch/voda EcoAir

Tepelné čerpadlo vzduch/voda EcoAir

Regulus dodává tepelná čerpadla od renomované švédské společnosti CTC Enertech. Jejich přednostmi jsou jednoduchá montáž, dlouhá záruka a překvapivě tichý chod s nízkými provozními náklady. Instalují se od novostaveb přes rekonstrukce rodinných domů až po bytové domy. Regulus nabízí také invertorová tepelná čerpadla vhodná pro kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou.

www


tepelné čerpadlo vzduch/voda RTC s invertorem

Tepelné čerpadlo vzduch/voda RTC 6i a 12i

Jednofázová invertorová tepelná čerpadla vzduch/voda s možností reverzního režimu chlazení. Výhodou invertorových tepelných čerpadel je přizpůsobení výkonu aktuálním požadavkům domu, s ohledem na vytápění, přípravu teplé vody, případně chlazení do vhodné chladící soustavy, např. stropního, stěnového či podlahového vytápění / chlazení, nebo vzduchotechniky.

www


tepelné čerpadlo země/voda EcoHeat

Tepelné čerpadlo země/voda EcoHeat

Kvalitní vysoce účinné švédské tepelné čerpadlo využívající tepal ze země pomocí hloubkových vrtů, plošných kolektorů, energetických košů či energetických pilotů. Kompaktní provedení v provedení domácí centrály zajistí vytápění i přípravu teplé vody v dostatečném množství.

www


tepelné čerpadlo země/voda EcoPart

Tepelné čerpadlo země/voda EcoPart

Tepelné čerpadlo řady EcoPart získává teplo z hlubinných vrtů nebo z povrchového zemního kolektoru. Umisťuje se uvnitř domu a se zemními okruhy se propojuje dvěma trubkami. Jeho hlavní výhodou je stálost výkonu a topného faktoru i ve velkých mrazech, vyniká také velmi tichým provozem.

www


tepelná centrála EcoZenith

Tepelná centrála EcoZenith

Tepelná centrála má elegantní design a je určena pro vnitřní instalaci. Je v ní ukryta celá kotelna a jsou tak minimalizovány nároky na prostor uvnitř domu. Instalace této centrály společně s tepelnými čerpadly tak splní všechny požadavky na vytápění a ohřev vody v domě. Díky nové velmi účinné izolaci dosahuje minimálních energetických ztrát.


Solární kolektory

solární kolektor KPS11

Ploché sluneční kolektory

Ploché sluneční kolektory mají vynikající poměr mezi cenou a výkonem a dokáží ušetřit až 80% nákladů na přípravu teplé vody. Plochý kolektor Regulus KPG1 ohříval vodu i pro český pavilon na výstavě EXPO 2015.

 • Sluneční kolektor KPG1+, 117 x 215 cm, plocha apertury 2,39 m², instalace nastojato i naležato
 • Sluneční kolektor KPI1, 122 x 206 cm, plocha apertury 2,32 m², integrace do střechy
 • Sluneční kolektor KPS11, 123 x 203 cm, plocha apertury 2,31 m²
 • Sluneční kolektor KPS1, 103 x 203 cm, plocha apertury 1,92 m²
 • Sluneční kolektor KPG1H, 215 x 117 cm, plocha apertury 2,39 m²
www


solární kolektor KTU 10

Trubicové vakuové sluneční kolektory

Trubicové vakuové sluneční kolektory jsou vhodné zejména pro přitápění a přípravu TV. Vzhledem k tomu, že je absorpční vrstva kolektoru chráněna vakuem, mají kolektory velmi malou tepelnou ztrátu a nesnižuje se tedy jejich účinnost při nízkých venkovních teplotách a snížené intenzitě slunečního záření jako u plochých kolektorů. Regulus je jedním z mála výrobců, který vyrábí vakuové trubicové kolektory v Evropě.

 • Sluneční kolektor KTU 10 vakuový s 10 U trubicemi, plocha apertury 0,93 m²
 • Sluneční kolektor KTU 15 vakuový s 15 U trubicemi, plocha apertury 1,41 m²
 • Sluneční kolektor KTU 6R2 vakuový s 6 U trubicemi a reflektorem, plocha apertury 1,43 m²
 • Sluneční kolektor KTU 9R2 vakuový s 9 U trubicemi a reflektorem, plocha apertury 2,15 m²
www

Akumulace tepla

Akumulační nádrže

Akumulační nádrže

Akumulační nádrže pro akumulaci tepla ze solárních systémů, tepelných čerpadel, krbových vložek a dalších zdrojů. Interní rozdělení na dva prostory zvyšuje účinnost alternativních zdrojů, množství dodané teplé vody a její dlouhou akumulaci i při vyčerpání akumulační nádrže pro topení.

 • Objem 390 - 1700 l
 • Komfortní zásoba teplé vody
 • Dělicí plech pro lepší stratifikaci
 • Vynikající izolace
 • Příznivé ceny

Akumulační nádrž DUO
Akumulační nádrž s vnořeným zásobníkem pro ohřev vody

Akumulační nádrž HSK
Akumulační nádrže s nerezovými výměníky pro průtokový ohřev vody

www

Větrání s rekuperací tepla

Větrání s rekuperací tepla

Větrání s rekuperací tepla

Systém větrání s rekuperací tepla slouží k zajištění optimální výměny vzduchu v objektu a zároveň minimalizaci tepelných ztrát při větrání. Tepelné ztráty větráním u běžných rodinných domů, kde je větrání zajištěno systémem mikroventilace nebo okenních štěrbin, tvoří až 40 % celkové ztráty objektu. Větrání s rekuperací tepla je dnes nedílnou součástí moderních větracích systémů. Díky předávání tepla mezi odváděným a přiváděným vzduchem je dům dostatečně větrán bez vysokých ztrát tepla.

www


Rekuperační jednotka Sentinel Kinetic

Rekuperační jednotka Sentinel Kinetic

Jednotka pro systém větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy.

 • Optimální výměna vzduchu v objektu
 • Minimalizace tepelných ztrát
 • České menu
 • Týdenní program
 • Letní by-pass

Inteligentní regulátory

Inteligentní regulátor IR12

Inteligentní regulátor IR12

Regulátory řídí provoz topných a solárních systémů. Zajišťují hospodárný, ale komfortní a bezpečný provoz systémů s rozličnými zdroji tepla a spotřebiči. Regulus nabízí celou řadu regulátorů od základních modelů až po regulátory pro rozsáhlé systémy či efektivní řízení systémů s více zdroji tepla a více spotřebiči.

Regulátor otopných systémů, který zajišťuje maximální využití obnovitelných zdrojů energie - solárních systémů, krbových vložek či tepelných čerpadel. Uživatelsky přívětivé menu na webových stránkách regulátoru umožňuje každému uživateli mít pod kontrolou a snadno nastavovat teploty a další parametry otopného systému.

www


Editovat prezentaci výrobků