Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Multi-VAC spol. s r.o.

www.multivac.cz
logo Multi-VAC

Multi-VAC - přehled sortimentu výrobků

Vzduchové clony

Essensse NEO AC s regulací Air GENIO

Základní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory do výšky až 4 m. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2 a 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Univerzální regulace Air GENIO Control (Basic, Comfort, Superior). Vzduchový výkon až 5 700 m³/h.

Více informací o vzduchové cloně Essensse NEO AC

Essensse NEO EC s regulací Air GENIO

Základní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory do výšky až 4 m. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2 a 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Integrovaná regulace Air GENIO Superior. Vzduchový výkon až 5 600 m³/h.

Více informací o vzduchové cloně Essensse NEO EC

Standesse Comfort s regulací Air GENIO

Komfortní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky 5 m. Dvě výkonové řady. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2 a 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Nastavitelné výfukové lamely. Univerzální regulace Air GENIO Control (Basic, Comfort, Superior). Vzduchový výkon až 5 090 m³/h. Možnost řetězení clon.

Více informací o vzduchové cloně STANDESSE

FINESSE AC

Komfortní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky 5 m. Speciálně určená pro instalaci do podhledů, výška pouze 304 mm. Dvě výkonové řady. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2; 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Univerzální regulace Air GENIO Control (Basic, Comfort, Superior).

Více informací o vzduchové cloně FINESSE AC

FINESSE EC

Komfortní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky 5 m. Speciálně určená pro instalaci do podhledů, výška pouze 304 mm. Dvě výkonové řady. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2; 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Integrovaná regulace Air GENIO Control Superior.

Více informací o vzduchové cloně FINESSE EC

Venesse Comfort

Designová vertikální vzduchová clona výšky 2,5 m. Dosah proudu vzduchu až 7,5 m (11 m při oboustranné instalaci). Nejtišší clona ve své třídě - při maximálním výkonu 5 500 m³/h hluk pouze 56 dB (A). Atraktivní design. Varianty s elektrickým (drátkovým) nebo vodním ohřívačem. Oboustranné univerzální provedení. Elektronické ovládání s LED signalizací. Kotvící konzole součástí dodávky. Možnost řetězení clon.

Více informací o vzduchové cloně VENESSE Comfort

INDESSE Industry AC

Průmyslová vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky (šířky) 8 m (12 m při oboustranné instalaci). Straw system (brčkový systém) zajišťující vysokou účinnost díky laminárnímu proudění. Clona je vhodná pro horizontální i vertikální instalaci. Modulový systém - délky modulů 1,65; 2,2 a 2,75 m. Varianty bez ohřevu, s elektrickým nebo vodním ohřívačem. Speciálně určená pro sklady, výrobní haly apod.

Více informací o vzduchové cloně INDESSE Industry AC

INDESSE Industry EC

Průmyslová vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky (šířky) 8 m (12 m při oboustranné instalaci). Straw system (brčkový systém) zajišťující vysokou účinnost díky laminárnímu proudění. Clona je vhodná pro horizontální i vertikální instalaci. Modulový systém - délky modulů 1,65; 2,2 a 2,75 m. Varianty bez ohřevu, s elektrickým nebo vodním ohřívačem. Speciálně určená pro sklady, výrobní haly apod.

Více informací o vzduchové cloně INDESSE Industry EC

INDESSE Industry GP EC

Průmyslová vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky (šířky) 8 m (12 m při oboustranné instalaci). Duální Airstream systém zabrání tepelným ztrátám v proudu vzduchu a tím snižuje požadavek na topný výkon clony. Clona je vhodná pro horizontální i vertikální instalaci. Modulový systém - délky modulů 1,65; 2,2 a 2,75 m. Varianta s vodním ohřívačem. Speciálně určená pro sklady, výrobní haly apod.

Více informací o vzduchové cloně INDESSE Industry GP EC

Větrací jednotky pro průmyslové objekty

Alfa EC

Větrací jednotka s výkony až 10 000 m³/h. Verze bez ohřevu, s elektrickým (drátkovým) nebo vodním ohřívačem. Externí modul change over nebo přímý výparník. Integrovaná regulace s dálkovým dotykovým ovládáním. Kompaktní provedení s integrovaným tlumičem hluku. Možnost propojení odvodní jednotky. Účinný EC ventilátor.

Více informací o větrací jednotce Alfa EC

Větrací jednotky s rekuperací tepla pro rezidenční větrání

REC Smart

Rekuperační jednotka pro jednu místnost do max 40 m². Účinnost rekuperace až 75 %. Ideální pro rekonstrukce, jako náhrada za nefunkční ventilátor. Jednotka vyrobena z odolného plastu. Těleso výměníku se dodává v délkách 400, 500 a 600 mm. Integrovaný by-pass. Jednotka je vybavena 3 filtry. Výhodou je omyvatelný rekuperátor.

Více informací o větrací jednotce REC Smart

REC DUO 100 PLUS RC

Rekuperační jednotka do jedné místnosti do max 30 m². Účinnost rekuperace až 90 %. Možnost bezdrátové synchronizace až 6 jednotek. Dálkový ovladač součástí balení. Přímé odsávání přes stěnu 300 až 500 mm. Lze přizpůsobit tloušťce stěny 220 až 1000 mm. Průměr tubusu 100 mm. Disponuje funkcemi Free-cooling a Protimrazovou funkcí.

Více informací o větrací jednotce REC DUO 100 PLUS RC

VENUS Comfort a Ready

Rekuperační jednotka osazená účinným deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s účinností až 95 %. Výkon jednotky až 700 m³/h. Jednotka je vyrobena z expandovaného polypropylenu o tloušťce stěny 40 mm. Vhodná pro použití v domech, bytech a kancelářích, kde zajišťuje úsporu energie. Úsporné EC ventilátory.

Více informací o rekuperační jednotce VENUS Comfort a Ready

QR230E

Horizontální rekuperační jednotka osazená diagonálním ENTALPICKÝM protiproudým rekuperátorem. Nevyžaduje odvod kondenzátu. Účinnost rekuperace až 85 %, přenosu vlhkosti až 65 %. Plynulý by-pass. Úsporné EC ventilátory. Vzduchový výkon 250 m³/h. Třída filtrace F7 a G4.

Více informací o rekuperační jednotce QR230E

QR590E

Vertikální rekuperační jednotka osazená diagonálním ENTALPICKÝM protiproudým rekuperátorem. Nevyžaduje odvod kondenzátu. Účinnost rekuperace až 85 %, přenosu vlhkosti až 65 %. Plynulý by-pass. Úsporné EC ventilátory. Vzduchový výkon 590 m³/h. Třída filtrace F7 a G4.

Více informací o rekuperačních jednotkách QR590E

DAPHNE Comfort a Basic

Rekuperační jednotka osazená účinným deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s účinností až 93 %. Kompaktní jednotka vhodná pro instalaci do kuchyňské linky (velikost 150 a 300). Tři výkonové řady 150 m³/h, 300 m³/h, 500 m³/h. Vhodná pro instalaci do bytů, rodinných domů, kanceláří atd. Úsporné EC ventilátory. Dvojitý plášť jednotky z ocelových panelů, vyplněné 30mm izolací.

Více informací o rekuperační jednotce DAPHNE Comfort a Basic

DAPHNE XL Comfort a Basic

Rekuperační jednotka osazená účinným deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s účinností až 93 %. Dvě výkonové řady 700 m³/h a 900 m³/h. Vhodná pro instalaci do bytů, rodinných domů, kanceláří atd. Úsporné EC ventilátory. Dvojitý plášť jednotky z ocelových panelů, vyplněné 30mm izolací.

Více informací o rekuperační jednotce DAPHNE XL Comfort a Basic

WHISPER AIR

Rekuperační jednotka určená pro decentrální větrání v prostorách školních tříd, kancelářích open office atd. Jmenovitý průtok 700 m³/h. Protiproudý hliníkový rekuperátor s účinností až 90 %. Nízká hladina hluku 35 dB (nominální průtok). Třída filtrace F7 a G4, možno zvýšit na F8 a M5. Osazena úspornými EC motory. Tepelná izolace tloušťky 40 mm.

Více informací o rekuperační jednotce WHISPER AIR

Větrací jednotky s rekuperací tepla pro komerční větrání

ALFA 95 FLAT / HRFL

Podstropní rekuperační jednotka je dodávána ve 3 velikostech s průtoky: 800, 1600 a 2400 m³/h. Vysoká účinnost rekuperace až 93 %. Integrovaný řídící systém. Možnost ovládání přes chytré zařízení WITOUCH. Inteligentní, plně vybavený systém regulace s dotykovým ovladačem. Plynulý by-pass. Režimy větrání CAV, VAV, DCV. Možnost řízení jednotky přes BMS via ModBus RTU.

ALFA 95 / HR95

Kompaktní rekuperační jednotka dodávána ve čtyřech horizontálních (800 až 3500 m³/h) a šesti vertikálních (800 až 5500 m³/h) provedení. Plynulý by-pass, režimy CAV, VAV, DCV, řízení přes BMS via ModBus RTU. Možnost řízení přes Witouch - Smart zařízení umožňující vzdálený přístup přes webové rozhraní. Účinnost rekuperace až 93 %. Energeticky úsporné EC motory s nízkým SFP a tichým provozem.

Více informací o rekuperační jednotce ALFA 95/HR95

ALFA 85 / HR85

Kompaktní rekuperační jednotka s rotačním regenerátorem dodávána v osmi vertikálních (700 až 7500 m³/h) provedení a v šesti verzích s hrdly nahoru (700 až 4500 m³/h). Plynulý by-pass, režimy CAV, VAV, DCV, řízení přes BMS via ModBus RTU. Možnost řízení přes Witouch - Smart zařízení umožňující vzdálený přístup přes webové rozhraní. Účinnost rekuperace až 85 %. Energeticky úsporné EC motory s nízkým SFP a tichým provozem.

Více informací o rekuperační jednotce ALFA 85/HR85

HRS

Rekuperační jednotka je dodávána v horizontálním nebo vertikálním provedení s nízkou instalační výškou. Dodávána s automatickou regulací, která optimalizuje svůj chod pro dosažení co nejmenších teplotních ztrát a co nejekonomičtějšího provozu. Šest velikostí s průtoky 450, 800, 1250, 1900, 2800, 3800 m³/h. Účinnost rekuperace více než 90 %. Energeticky úsporné EC ventilátory s nízkým SFP a tichým provozem. Možnost integrovaného elektrického předehřevu či elektrického/vodního dohřevu /chlazení v podobě change over nebo přímý výpar.

Více informací o rekuperační jednotce HRS

Ventilátory

Nástěnné ventilátory

Nabízíme axiální, radiální a semiradiální ventilátory pro použití v domácnostech i komerční sféře. Výkon nabízených ventilátorů je od 75 m³/h až do 10 000 m³/h. Mnoho typů ventilátorů lze použít i v podstropních aplikacích.

Více informací o nástěnných ventilátorech

Potrubní ventilátory

Sortiment obsahuje axiální i radiální potrubní ventilátory do kruhového i čtyřhranného potrubí. Výkon nabízených ventilátorů je od 75 m³/h až do 20 000 m³/h. Ventilátory jsou v provedení plast i kov.

Více informací o potrubních ventilátorech

Krbové ventilátory

Ventilátory rozvádí horký vzduch z nástavby nad krbem nebo nad krbovou vložkou. Nabízíme krbové ventilátory, které pomocí potrubí rozvádí vzduch až do sedmi místností v bytě nebo rodinném domě. Všechny ventilátory obsahují automatické spínání- ventilátor se automaticky rozbíhá při 40 °C a vypíná při 30 °C.

Více informací o krbových ventilátorech

Střešní ventilátory

Pro odtah vzduchu lze využít střešních ventilátorů, střešních ventilačních turbín i komínových hlavic od renomovaných výrobců. Nabízíme ventilátory s možností aplikace v horizontální, vertikální i šikmé poloze. Výkon ventilátorů se pohybuje v rozmezí od 150 do 11 000 m³/h.

Více informací o střešních ventilátorech

Střešní ventilační turbíny

Střešní ventilační turbína pomáhá trvale oplachovat střešní plášť. Používají se pro průběžné provětrávání interiérů, výrobních a skladových hal. V létě omezují přehřátí domu, zajišťují příjemné prostředí v místnosti. V zimě odvětrávají přebytečnou vlhkost vznikající vysokými teplotními rozdíly mezi střechou a interiérem.

Více informací o ventilačních turbínách

Ventilátory průmyslové

Sortiment obsahuje radiální antikorozní, kuchyňské, středotlaké, vysokotlaké a požární ventilátory. Dále pak požární axiální potrubní ventilátor.

Více informací o průmyslových ventilátorech

Příslušenství k ventilátorům

Nabízené příslušenství k ventilátorům obsahuje transformátorové, triakové a elektronické napěťové regulátory otáček. Regulaci doplňují časovače (v základním provedení, ale i s možností nastavení denních i týdenních režimů), čidla vlhkosti a kvality vzduchu. Dále nabízíme řídící jednotky RB, které dokáží regulovat nejen vzduchový, ale i topný výkon a nabízí možnost napojení mnoha čidel jako je např. prostorový termostat nebo dveřní spínač.

Více informací o příslušenství k ventilátorům

Komponenty vzduchotechnických rozvodů

Pro kruhové potrubí

V sortimentu naleznete velké množství produktů kompatibilních s kruhovým potrubím. Vybrat si můžete např. rekuperační výměníky (Recubox), filtry pro běžné vzduchovody ale i speciální aplikace (krbové), elektrické i teplovodní ohřívače, tlumiče hluku, regulovatelné i základní zpětné klapky, přetlakové žaluzie nebo spojovací manžety.

Více informací o komponentech VZT pro kruhové potrubí

Pro čtyřhranné potrubí

V nabídce naleznete široké spektrum produktů kompatibilních se čtyřhranným potrubím. Vybrat si můžete např. filtry, elektrické i teplovodní ohřívače, tlumiče hluku, regulovatelné i základní zpětné klapky, protidešťové žaluzie atd.

Více informací o komponentech VZT pro čtyřhranné potrubí

Příslušenství VZT komponentů

Příslušenství pro vzduchovody a regulaci otopné soustavy a její napojení k otopnému systému obsahuje směšovací uzly, termostaty, čidla, protimrazovou ochranu, tlakové spínače, třícestné ventily, servopohony apod.

Více informací o příslušenství ke komponentům VZT

Servopohony

Sortiment servopohonů určených k přestavbě vzduchových klapek.

Více informací o servopohonech

Čidla

Sortiment prostorových, nebo kanálových čidel. Čidla určená pro měření vlhkosti, nebo CO2.

Více informací o čidlech

Dveřní kontakty/spínače

Sortiment spínacích dveřních kontaktů v provedení malého magnetického spínače, nebo většího mechanického.

Více informací o dveřních kontaktech/spínačích

Samočinné žaluzie

Sortiment plastových samočinných, nebo protidešťových žaluzií. Provedení i v Ex do výbušného prostředí.

Více informací o samočinných žaluziích

Vzduchovody

Ohebné hadice

Sortiment ohebných hadic s různými vlastnostmi, dle potřeby použití.

Více informací o ohebných hadicích

Potrubí

Pozinkované potrubí (SPIRO) se v současné době využívá na rozvody vzduchu stále častěji. Jejich výhody jako je snadná a jednoduchá montáž jsou nesporné.

Více informací o potrubí

Tvarovky

Vsuvky, nátrubky, krátké zděře, výfukové prvky, protidešťové stříšky, záslepky, příruby nástavce, přechody, oblouky, odbočky sedlové a kalhotové kusy a mnohé další slouží k variabilní montáži rozvodů i k ukončení potrubí.

Více informací o tvarovkách

Montážní příslušenství

Kruhové nebo oválné nástavce, samolepící pásky, rychloupínací spony, závitové tyče, tmely, šrouby, objímky atd. slouží k napojování i k upevňování vzduchotechnických rozvodů.

Více informací o montážním příslušenství

Systém Multi-plast

Systém MULTI-PLAST je stavebnicový systém navržený pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC apod. Systém zahrnuje tři kruhové a čtyři čtyřhranné profily potrubí, které lze s výhodou použít tam, kde je prostorové omezení. Všechny prvky systému Multiplast jsou vyrobeny z velice jakostních obtížně hořlavých plastů.

Více informací o systému Multi-plast

Průmyslové hadice

Sortiment průmyslových ohebných hadic, které se používají, jako dopravní element různých strojů. Nejčastější použití pro dopravu abrazivních částic, jako jsou granule, tablety, štěrk, písek, hobliny atd.

Více informací o průmyslových hadicích

Distribuční elementy

Vyústky a mřížky

Vyústky s vertikálně případně horizontálně samostatně nastavitelnými lamelami slouží k distribuci chladného i teplého vzduchu (sání i výfuk).

Více informací o vyústkách a mřížkách

Difuzory

Difuzory se využívají pro přívod nebo odvod chladného nebo ohřátého vzduchu v zařízeních, jako jsou kanceláře, nákupní centra, dílny, tovární haly atd., kde je potřebná změna směru výfuku (horizontálně i vertikálně). Díky nastavitelnému výfuku jsou vhodné pro montáž do větších výšek.

Více informací o difuzorech

Talířové ventily

Plastové, kovové i nerezové ventily najdou své využití pro přívod i odvod vzduchu. Umísťují se především do stropu, podhledu, zdi, atd. Nastavitelný středový disk umožňuje regulaci množství a tvaru proudu vzduchu, poloha disku se fixuje kontramatkou.

Více informací o talířových ventilech

Mřížky

Velký výběr ze sortimentu kruhových nebo hranatých mřížek pro přívod i odvod vzduchu vhodné do zdiva i do dveří.

Více informací o mřížkách

Systém ROZ

Rozvodný systém ROZ je stavebnicový systém navržený pro domácnosti, ve kterých větrání zajišťuje rekuperační jednotka. Celý systém je kompatibilní se všemi typy rekuperačních jednotek. Distribuční elementy jsou standardně dodávány v bílé barvě (RAL 9010), na poptání je však možné dodat i jiné barevné provedení.Mezi prvky systému ROZ patří ohebná hadice Duotec, rozvaděč, vyústky pro sání i výfuk do stropu (dvě velikosti), do stěny a do podlahy.

Více informací o systému ROZ

Vytápěcí jednotky

Savana

Vytápěcí jednotka s vodním výměníkem a cirkulačním oběhem SAVANA je určena pro teplovzdušné vytápění a je vhodná především pro instalaci do průmyslových hal, skladů, sportovišť a jiných podobných prostorů. Montážní konzole umožní naklápění jednotky. V nabídce jsou 3 velikosti s průtoky od 500 do 4650 m³/h. Výběr z pěti variabilních předních krytů. Dvou a třířadé výměníky. EC motory.

Více informací o vytápěcí jednotce SAVANA

Savana NEREZ

Vytápěcí jednotka s vodním výměníkem a cirkulačním oběhem SAVANA je určena pro teplovzdušné vytápění a je vhodná především pro instalaci do průmyslových hal, skladů, sportovišť a jiných podobných prostorů. Materiál NEREZ. V nabídce jsou tři velikosti s průtoky od 2000 do 6000 m³/h. Přední kryt z nastavitelných vysekávaných lamel. Dvouřadý výměník.

Více informací o vytápěcí jednotce SAVANA NEREZ


Editovat prezentaci výrobků