Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.

mastertherm.cz
logo Master Therm

Master Therm - přehled sortimentu výrobků

Tepelná čerpadla vzduch-voda

tepelné čerpadlo vzduch voda kompakt

BoxAir Inverter

Špičkový venkovní kompakt s mimořádnou provozní účinností, podpořenou plynulou regulací topného výkonu, elektronickým vstřikem chladiva a vyspělým řídícím systémem topných okruhů vč. bazénu a soláru. Extrémně tiché tepelné čerpadlo opakovaně oceněné odborníky.

další informace

tepelné čerpadlo vzduch voda split

BoxAir Inverter Split

Nové tepelné čerpadlo BoxAir Inverter Split navazuje na velmi úspěšnou tradici splitových tepelných čerpadel značky Master Therm. Originální koncepce s kompresorem umístěným ve vnitřní jednotce přináší řadu výhod. Nejcennější součásti tepelného čerpadla jsou umístěny ve strojovně a jsou chráněny proti vnějšímu prostředí s pozitivním dopadem na životnost a jednoduchost montáže a servisu. Propojovací potrubí mezi vnitřní a venkovní jednotkou tvoří nízkotlakou (studenou) část chladicího okruhu. Tím jsou plně eliminovány tepelné ztráty potrubním vedením a díky tomu i vzdálenost mezi jednotkami může být prodloužena. Vnější jednotka je kompaktní a vzhledem k absenci kompresoru i extrémně tichá, velmi lehká a bez vibrací.

další informace

tepelné čerpadlo vzduch voda split s nerezovým zásobníkem

BoxAir Inverter Split Combi

BoxAir Inverter Split Combi reprezentuje oblíbenou koncepci "vše v jednom" s integrovaným nerezovým zásobníkem teplé vody. Splitové tepelné čerpadlo s nejmodernějším BLDC dvourotačním kompresorem, vybavené plynulou regulací topného výkonu, s řízením EC ventilátoru a oběhového čerpadla topné vody. Díky specifickému systému ohřevu teplé vody nabízíme mimořádné využití zásobníku: k dispozici je až 150 l horké vody s teplotou přesahující 50 °C.

další informace

Tepelná čerpadla země-voda

tepelné čerpadlo země voda, voda voda

AquaMaster Inverter

Inverterová technologie s nejmodernějšími BLDC kompresory a elektronickým vstřikem posouvá užitné vlastnosti a účinnost tepelného čerpadla o několik kroků výš. V ostatních vlastnostech se jedná o pravý Master Therm: tichý, spolehlivý, s velmi rozsáhlou výbavou vč. technologie pro účinný ohřev TV a s propracovaným systémem regulace.

další informace

tepelné čerpadlo země voda, voda voda s nerezovým zásobníkem

AquaMaster Inverter Combi

Jednotka all in one země-voda s plynulou regulací výkonu, integrovaným nerezovým zásobníkem teplé vody a solárním výměníkem, s extrémně vysokou účinností vytápění a ohřevu teplé vody. S bezhlučným provozem, špičkovou technikou a nejmodernější výbavou zahrnující pasivní chlazení, regulaci teploty několika vytápěných zón a řízení bazénu patří k absolutní špičce mezi tepelnými čerpadly.

další informace


Editovat prezentaci výrobků