Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KSK-System, spol. s.r.o.

www.ksksystem.cz
logo KSK System

KSK System - přehled sortimentu výrobků

Plastová okna

VEKA Softline 82

PVC okna VEKA Softline 82

Plastová okna VEKA Softline 82 MD z německého profilu VEKA třídy A dle DIN EN 12608. Nejpevnější profil na trhu, který splňuje náročné požadavky pro dnešní moderní stavby rodinných domů. S trojitým zasklením ve standardu. V kombinaci s kvalitním německým kováním Sigenia Aubi TITAN tvoří dokonalý produkt vyrobený v České republice!

další informace

VEKA Softline 70

PVC okna VEKA Softline 70

Plastové okno Softline 70 AD z německého profilu VEKA třídy A dle DIN EN 12608. Nejpevnější profil na trhu, který splňuje náročné požadavky pro rekonstrukce i novostavby. V kombinaci s kvalitním německým kováním Sigenia Aubi TITAN tvoří dokonalý produkt vyrobený v České republice!

další informace

VEKA SLIDE

Posuvné dveře VEKA SLIDE / HST

VEKA Slide – Systém posuvně-zdvižných dveří  z německého profilu VEKA třídy A dle DIN EN 12608. Nejpevnější profil na trhu, který splňuje náročné požadavky pro rekonstrukce i novostavby. V kombinaci s kvalitním německým kováním Sigenia Aubi TITAN tvoří dokonalý produkt vyrobený v České republice!

další informace

Yawal TM77Hi

Hliníková okna Yawal TM77HI

Systém TM 77 H je inovativním řešením, které dosahuje vysokých parametrů tepelné i akustické izolace, ochrany před větrem a vodou, a zároveň vysokého stupně bezpečnosti. Jedinečná řešení, která byla použita v tomto systému, umožňují dosáhnout výborné hodnoty součinitele prostupu tepla. Profily křídel a rámů systému TM 77 HI se skládají ze dvou hliníkových poloprofilů, které jsou odděleny termickými mosty. Úlohu tepelné izolace plní speciální komorová konstrukce v oblasti izolátorů, spolu s dvousložkovým centrálním těsněním a výplň vnitřního povrchu profilů v oblasti tepelného můstku tvořená izolačními materiály.

další informace


Editovat prezentaci výrobků